יום בחייו של יזם צעיר

איך נראים חייהם של האנשים הצעירים, שהיום חיים על פיצה וקולה בדירה שכורה וצפופה, ונוסעים לעבודה בתחבורה הציבורית – ומחר יהיו מיליונרים שמחזיקים טירות ענק, מעסיקים אלפי עובדים ומגיעים למשרד במטוס הפרטי שלהם, מדוע דווקא הם הצליחו במקום בו רבים אחרים נכשלו, והאם אפשר לזקק נוסחה מנצחת להצלחה? סרט תיעודי מרתק עונה לשאלות האלה ועוד רבות אחרות

צמיחת האינטרנט הפכה כמה מיזמים זעירים לחברות ענק, ואפשרה ליזמים צעירים – גם מבחינת הגיל וגם מבחינת הניסיון המקצועי שלהם בתחום – לחולל מהפיכות ולהקים עסקים השווים מיליונים ומיליארדים. תעשיות הטכנולוגיה ותרבות הרשת הן שם חם, וזאת למרות שסיכויי ההצלחה של עסק בתחום שואפים לאפס. האם יש נוסחה מנצחת שתקבע מי ינצח במירוץ הזה ומי יכשל? האם אפשר לדעת מראש מה סיכויי ההצלחה של מיזם? איך נראים חייהם של האנשים הצעירים, שהיום חיים על פיצה וקולה בדירה שכורה וצפופה, ונוסעים לעבודה בתחבורה הציבורית – ומחר יהיו מיליונרים שמחזיקים טירות ענק, מעסיקים אלפי עובדים ומגיעים למשרד במטוס הפרטי שלהם?

סרט דוקומנטרי (כ-56 דקות) מציג אל חייהם של אותם יזמים צעירים, על היתרונות והחסרונות. הוא מציג תשובות להרבה מאוד שאלות מעניינות, כמו מה הרקע שמניע אנשים צעירים ליזום, איך הם עשו את זה, איזה טעויות הם עשו בדרך ומה היו מוקדי ההצלחה שלהם ובעיקר, כיצד המהלכים היזמיים השפיעו על חייהם בהווה ובעתיד.

הרשמו לעדכונים על מאמרים חדשים:
חובה להזין כתובת אימייל
הכתובת שהוזנה אינה חוקית