חבילת קורסים מקיפה למשווקים באמצעות אתר תוכן ובלוג

♥ לומדים שיווק בכיף עם טל איתןחבילת קורסים מקיפה למשווקים באמצעות אתר תוכן ובלוג

חבילת קורסים מיוחדת לבעלי אתרי אינטרנט - אתרי תוכן, בלוגים ואתרי מסחר שיש בהם מרכיב של פעילות תוכן. החבילה כוללת:
✔ קורס לכתיבת תוכנית אסטרטגית ✔ קורס בנושא אסטרטגיות תוכן וקידום אורגני ✔ שתי סדנאות כתיבה שיווקית ✔ קורס מקיף לניתוח ביצועי תנועה באתר - גוגל אנליטיקס ✔ סדנה ליצירת רשימת תפוצה לקידום האתר והפעילות.

קורסים 6
שיעורים 54
שעות 31+

מה כלול בחבילה

מתלבטים לגבי הקורסים? רוצים סיוע פרטני? צרו קשר עם יועצי הלימודים שלי
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

חבילת קורסים זו מוצעת במחיר עלות לתקופה בלתי-מוגבלת.
בעקבות משבר הקורונה, הוזלתי את מחירי כל הקורסים שלי למינימום
. אני מקווה שהקורסים, ההדרכות והסדנאות שלי יעזרו לכם לפעול נכון ולשווק את העסק שלכם בהצלחה בתקופה מורכבת זו. בהצלחה ושמרו על עצמכם ♥

על חבילת הקורסים

חבילה זו מיועדת לעסקים המשווקים באמצעות פעילות תוכן באתר האינטרנט שלהם והקורסים שבתוכה נבחרו כדי לעזור לכם לגבש אסטרטגיית תוכן אפקטיבית שתביא יותר תנועה ויותר רכישות בעסק שלכם. 

חבילת הקורסים מתאימה לעסקים נותני שירות או מוכרי מוצרים, שמפעילים - או רוצים להפעיל - פעילות שיווק באמצעות תוכן. בין אם מדובר באתר תוכן שכולל מאמרים, בלוג עם המלצות מוצרים או מגזין אינטרנטי ובו מתכונים, מדריכים ותכנים המקדמים מוצרים/שירותים - שיווק באמצעות תוכן הוא אחד התחומים המובילים והאפקטיביים ביותר בשיווק בימינו. חבילה זו כוללת שיעורים מקיפים בכל עולם התוכן השיווקי, והיא תלמד אתכם את כל מה שצריך לדעת כדי לתכנן ולשווק דרך אתר האינטרנט שלכם.

מה כוללת החבילה?

בחבילה תמצאו שישה קורסים מקצועיים ואיכותיים, המוקלטים וזמינים לצפייה מיידית. מיד לאחר הרכישה תקבלו גישה ל-6 הקורסים הזמינים לצפייה מיידית. הגישה כוללת את כל תכני הקורסים - הקלטות שיעורים, חוברות לימוד, חומרי עזר והעשרה, בחנים ללמידה עצמית, תוכן לקריאה נוספת והרחבת אופקים ועוד. תקבלו גם גישה לקבוצת "כתיבה שיווקית בכיף" - קבוצה סגורה לתרגול כתיבה שיווקית, לרוכשי הקורסים שלי בלבד.

בסה"כ כוללת החבילה 6 קורסים, 54 שיעורים, למעלה מ-30 שעות של הרצאות וחוברות לימוד עם מאות עמודים. זה הרבה מאוד שעות של לימודי שיווק באיכות גבוהה ובגובה העיניים :)

התכנים אינם מוגבלים בזמן, תוכלו לשוב ולהשתמש בהם גם בעוד שנתיים, אם תרצו. ניתן גם להוריד את השיעורים והתכנים אל המחשב האישי שלכם.

החבילה כוללת את הקורסים הבאים:

  • קורס אסטרטגיה שיווקית: לבנות וליישם תוכנית שיווקית - קורס הדגל שלי, שבו אלמד אתכם כיצד לבנות תוכנית שיווקית ואסטרטגית עבור העסק שלכם ואיך לגזור תוכנית עבודה לפעילות התוכן שלכם.
  • קורס אסטרטגיות שיווק באמצעות תוכן וקידום אורגני - קורס ממוקד המלמד כיצד לבנות אסטרטגיות חיפוש ולבצע קידום אורגני במנועי חיפוש עבור התכנים שלכם. כולל הדרכה על ביצוע מחקר מילות מפתח ויצירת טבלאות מושגים ל-SEO. הקורס יעזור לכם לגבש אסטרטגיית תוכן איכותית ולבנות תוכנית לקידום אורגני בגוגל.
  • סדנת כתיבה שיווקיתהסדנה שלי בכל מה שקשור בכתיבה: הדרכה מקיפה ומפורטת על עקרונות הכתיבה השיווקית ומגוון כלים שיעזרו לכם לכתוב תוכן איכותי לאתר שלכם.
  • הדרכה: כתיבה באמצעות מודל הקנבס - "מודל הקנבס לכתיבה שיווקית" הוא כלי שעוזר לעגן את התוכן במשפכים שיווקיים. כך, תוכלו להבטיח שהתכנים שאתם מפרסמים באתר שלכם יביאו גם התעניינות ורכישות, ולא רק לייקים או ביקורים לאתר.
  • גוגל אנליטיקס בכיף: שימוש בנתוני גלישה לשיפור השיווק - קורס מקיף ללימוד עצמי של גוגל אנליטיקס, כלי הניתוח שמאחורי האתר שלכם. בקורס תלמדו כיצד לקרוא את נתוני הגלישה באתר שלכם, איך לשפר את הביצועים, להשאיר את הלקוחות יותר זמן ולעודד אותם לרכוש.
  • הדרכה ליצירת ניוזלטר שיווקי מנצח - רשימות תפוצה הן כלי מרכזי בהחזרה של הגולשים לאתר שלנו אחרי שכבר ביקרו בו. בהדרכה זו אלמד אתכם כיצד לתכנן וליצור רשימת תפוצה אפקטיבית, איך לאסוף לידים מהאתר שלכם ולהמיר אותם ללקוחות, איך ליצור רשימת תפוצה שאנשים אוהבים לקרוא - ואיך לגרום לכל המשתמשים הרדומים להתעורר ולרכוש.

 

רוצים להתייעץ או לברר משהו? מוזמנים לשלוח לי הודעה או לשלוח לי הודעה בווטסאפ ואשמח לענות. בבקשה פרטו ככל האפשר עליכם ועל הלבטים שלכם, כדי שאוכל לתת לכם תשובות מהירות ויעילות :)