שולחן עבודה (אילוסטרציה)

#זוםעל בניית אסטרטגית שיווק לעסק בחמישה שלבים

בהנחיית אראלה כרסנטי שמילה

צפיתם בהקלטה? הידד! הנה האקסל עליו דיברה אראלה בסדנה - קליק כאן להורדה (עליכם להיות חברים בקבוצת "אסטרטגיה שיווקית בכיף" כדי לקבל גישה לקובץ).

מה הצעדים הנדרשים בכדי לבנות אסטרטגיה שיווקית שמתאימה לכם? אסטרטגיה ותוכנית שיווק שלא תשאר כמסמך איפה שהוא, אלא שתשמש אתכם ותעזור לכם לשווק את העסק שלכם בצורה יעילה?

במפגש #זוםעל בנושא, סוקרת אראלה כרסנטי שמילה את 5 השלבים לבנית האסטרטגיה השיווקית כולל התוכנית השיווקית, שיש סיכוי גבוה שתיישמו בפועל, מהסיבה הפשוטה: היא תהיה מתאימה לכם ולמה שאתם אוהבים לעשות.

את 5 השלבים פיתחה אראלה לאור נסיונה עם בעלי עסקים. השיטה כוללת מפרט שמאפשר לבעלי העסקים לקחת את הרעיונות והשלבים וליישם אותם בעסק שלהם. בנית האסטרטגיה השיווקית מתחילה מהשלב המאוד ראשוני של מי אתם, מה אתם אוהבים ולמה אתם בעסק הזה, ומסתיים בתוכנית הפעולה למימוש - ובכך התמקד השיעור.

בין הנושאים שעלו במפגש:

  1. הכרות מחודשת עם עצמכם
  2. דיוק ומציאת קהל היעד הנכון לכם
  3. איך בונים סולם מוצרים ושירותים בעסק
  4. אפיקי שיווק המותאמים לקהל היעד שלכם
  5. איך בונים את תוכנית הפעולה

אראלה כרסנטי שמילה היא יועצת עסקית ושיווקית, בעלת העסק "מעלות - גדלים בעסקים עם אראלה". בעלת ניסיון של 20 שנה בתפקידים בכירים בניהול ושיווק בחברות המובילות במשק הישראלי. בתפקידה האחרון כשכירה ניהלה פרויקטים בשווי מאות מיליוני שקלים בחברת Microsoft, ולפני כן שימשה בתפקיד סמנכ"ל שיווק בחברת הכבלים. 

שימו לב: אם נרשמתם למפגש ואינכם יכולים להשתתף, יש לבטל את ההרשמה באמצעות הקישור "נרשמתי ולא אוכל להשתתף" שמתחת לטופס הרישום.