עסקת חבילה :)החבילה המושלמת: אסטרטגיה, טקטיקה ומכירות - כל מה שצריך להזנקת העסק

כאן תוכלו לרכוש שלושה מוצרים במחיר מיוחד, בחבילה שנבנתה במיוחד כדי לעזור לכם לשווק, לפרסם ולמכור בכיף.

ברכישת החבילה תקבלו גישה מיידית לקורס הדגל שלי - אסטרטגיה שיווקית, שבו נלמד לגבש אסטרטגיה ולבנות תוכנית שיווקית, סדנת טקטיקה שיווקית לשיפור מהיר של ביצועי העסק וסדנת מכירות להגדלת אחוזי הסגירה והמכירות בעסק הקטן.

מחיר הקורס: 1400 ש"ח 900 ש"ח.
מתלבטים לגבי הקורסים? רוצים סיוע פרטני? צרו קשר עם יועצי הלימודים שלי
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

   חבילה הכוללת 3 קורסים מקיפים בנושאי שיווק, אסטרטגיה, טקטיקה ומכירות -
ב-500 ש"ח הנחה (רק 900 ש"ח במקום 1,400)   

 

אסטרטגיה טובה פירושה הבנה מעמיקה של השוק, הצרכנים והמוצר, ויצירת התכנים והמסרים השיווקיים המתאימים כדי למשוך את הלקוחות הנכונים ולהוביל אותם אל עבר המכירה.

מכירה טובה היא כזו שהלקוח מגיע אליה בשל, וכשאתם מבינים את הלקוח ואת הצרכים שלו, ועונים על השאלות עוד לפני שהוא חשב עליהן בעצמו. מכירה כזו לא תהיה אף פעם "דוחפת" או "מנדנדת", כי היא נשענת על אסטרטגיה ברורה ונינוחה שגורמת ללקוח לרצות לקנות.

טקטיקה טובה נגזרת מתוך התווך שבין האסטרטגיה למכירות. היא מגיבה לשטח, לשינויים ולתגובות שאנחנו מקבלים מהקהל, הן עוזרות לנו להיות יצירתיים ודינמיים בשיווק שלנו, ושומרות שלא נשאר קפואים בשגרה שיווקית משעממת ולא אפקטיבית.

אלו העקרונות שהנחו אותי ביצירת החבילה הזו, שמכסה בצורה יסודית ומעמיקה את עולם השיווק - מהשלב הראשוני של גיבוש אסטרטגיה שיווקית, ועד שלב ביצוע המכירות בפועל, סגירת העסקאות והשלמת תהליך השיווק.

מה כוללת החבילה?

בחבילה תמצאו שלושה קורסים משובחים, הזמינים לצפייה מיידית. הקורסים אינם מוגבלים בזמן, ותוכלו גם להוריד אותם למחשב האישי שלכם לשימוש עתידי. ביחס עם הקורסים תקבלו את חומרי העזר, מצגות השיעורים וכלים שונים (מסמכי אקסל, תבניות תוכן) שיעזרו לכם ליישם את השיטות והכלים הנלמדים בקורסים.

הקורסים מכסים את נושאי הליבה של העסק: אסטרטגיה שיווקית, טקטיקה עסקית ומכירות.

זהו קורס הדגל שלי שזכה למשובים מצויינים והצליח לעזור לאלפי עסקים לשווק בכיף :) מדובר בקורס מוקלט שכולל 10 שיעורים בני כשעה וחצי כל אחד (כ-15 שעות לימוד), הכוללים תרגילים מקיפים שיעזרו לכם לבנות, צעד צעד, תוכנית אסטרטגית ותוכנית עבודה הנגזרת ממנה. הקורס הוקלט בפני קהל בשידור חי בחודשים יולי-אוגוסט 2019, וזו המהדורה האחרונה והמעודכנת ביותר של הקורס. 

בעוד שאסטרטגיה מציבה יעדים ארוכי-טווח ומתארת איך נגיע אליהם, הטקטיקה היא ההוצאה לפועל של מטרות ויעדים - ברמה העסקית והשיווקית - באופן מיידי וקצר מועד. במילים אחרות, אסטרטגיה עוסקת בתכנון לעתיד ואילו טקטיקה עוסקת בכאן ועכשיו. בסדנה זו אציג בפניכם כלים מעשיים שעוזרים להפוך את האסטרטגיה לטקטיקה, ומגוון מהלכים מהירים שאתם יכולים לעשות כדי להשיג תוצאות שיווקיות או להגדיל את המכירות בעסק. 

משך הסדנה: שעתיים וחצי.

ונקנח במכירות, שהן התכלס של כל המהלכים השיווקים - האסטרטגיים וגם הטקטיים. אם האסטרטגיה שלכם מושלמת, אבל טכניקת המכירות שלכם גרועה, אתם לא תמצו את הפוטנציאל העסקי שלכם ותפסידו לא מעט כסף, ולקוחות נהדרים. כדי לעזור לכם לשפר את כישורי המכירות שלכם, פיתחתי את סדנת המכירות החדשה שלי שבה תלמדו איך למכור בלי להתגרד בכל הגוף, איך לבנות שיחת מכירות טובה ואיך לא למהר לתת הנחות או להתבלבל מול לקוחות שמבקשים מו"מ. 

משך הסדנה: שעתיים.

מחירים

  • קורס אסטרטגיה שיווקית: 600 ש"ח
  • סדנת טקטיקה שיווקית: 300 ש"ח
  • סדנת מכירות: 500 ש"ח

מחיר המוצרים בחבילה: 1,400 ש"ח.

מחיר החבילה: 900 ש"ח בלבד :)

 

אינפוגרפיקות ואייקונים: Designed by Freepik from www.flaticon.com