בחמל עם טל: קבוצת אתגר להתמודדות עם משבר הקורונה - אפריל 2020

♥ נעבור את זה יחדבחמ"ל עם טל: חודש פעילות יומיומית להתמודדות עם משבר הקורונה

מזמין אתכם להרצאה וחודש שלם של פעילות בקבוצת פייסבוק סגורה - ובה נעשה מדי יום מהלכים לשיפור העסק, ניקוי אבק מערוצי השיווק, פיתוח מוצרים ושירותים חדשים המותאמים לתקופה, וכל זה תחת מסגרת מקצועית, ידידותית ואפילו כייפית (יש האומרים).

אל תעברו את זה לבד, בואו נעבור את משבר הקורונה ביחד :)

מחיר הקורס: 60 ש"ח. ניתן לחלק ל-2 תשלומים.
בהנחיית טל איתן
מתלבטים לגבי הקורסים? רוצים סיוע פרטני? צרו קשר עם יועצי הלימודים שלי
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

משבר הקורונה משפיע על כולנו, בהרבה מאוד דרכים. אני רואה סביבי עסקים קורסים, סימני שאלה שרק הולכים וגדלים והרבה מאוד אי-ודאות לגבי ההמשך. הדרישה לייעוץ חירום נוסקת ככל שנוקפים הימים ועומק המשבר מתברר ומתרחב. עסקים רבים צריכים בתקופה זו הנחיה, הכוונה ובעיקר מסגרת - נעימה, רגישה, אבל גם כזו שמדרבנת לעבוד, עושה סדר ולא מעגלת פינות. מישהו שיעזור להם לעבור את התקופה הזו ביחד, שיהיה שם לתת עצה, לשתף במידע, לחלוק תובנות. שידחוף אותם לעשייה וידרבן אותם להתנער ולמצוא את עצמם בתוך הבלאגן הזה שאף אחד לא יודע כמה זמן עוד יימשך. 

לכן אני מקים את הפעילות החדשה הזו - בחמ"ל עם טל. אל תתנו לשם הקליל להטעות אתכם: אמנם נעשה הרבה מאוד כיף ונשתדל ליהנות מכל שניה שלנו ביחד, אבל זה יהיה חודש שבו נעשה דברים חשובים מאוד ורציניים מאוד בעסקים שלנו. החמ"ל הוא בעצם קבוצת פעילות שבה נקיים פעילות יומימית שתעזור לעסקים שלכם להתרומם. תקבלו כלים וטיפים, תרגילי כתיבה, אתגרים והרבה מאוד מידע רלוונטי וחשוב לתקופה הזו. 

וכמובן, כתף תומכת, אוזן קשבת וקבוצה טובה ואיכותית של בעלי עסקים שנמצאים בדיוק כמוכם, באותו מצב. נעבור את זה ביחד, וכנראה שגם יהיה לנו כיף תוך כדי :)

מה כולל החמ"ל של טל?

החמ"ל הוא חודש של פעילות ממוקדת שנועדה להנחות ולעזור לעסקים קטנים להתמודד עם משבר הקורונה והשלכותיו הרבות.

הפעילות תיפתח בפגישה אונליין שתועבר בשידור חי בכיתה וירטואלית (יש גם הקלטה), בה אציג בפניכם את הפעילות לחודש הקרוב, מה נעשה ואיך נעבור את התקופה הזו ביחד. אראה לכם כיצד מגבשים אסטרטגיות וטקטיקות לימי משבר הקורונה ואציג דברים שאתם יכולים לעשות בעסק שלכם, כדי לשפר את המצב ולהשיג שליטה מחדש על המציאות העסקית, הכלכלית וגם הרגשית שלכם.

לסיום, תקבלו קצת שיעורי בית ומשימה אותה תצטרכו להגיש בקבוצת הפייסבוק שבה ימשיך חודש הפעילות שלנו.

המפגש יצייד אתכם באופטימיות מפוכחת וגם כלי עבודה חדשים, ולאחריו נתכנס לפעילות יומיומית בקבוצת פייסבוק סגורה. בקבוצה אתן לכם מדי יום משימות ותרגילים בהיבטים שונים של העסק, ואפרסם בה גם עדכונים והמלצות על התמודדות עם משבר הקורונה והרבה מאוד מידע שימושי וכלים שיעזרו לכם לעבור את התקופה הזו כמה שיותר בקלות ובטוב.

מה נעשה בקבוצה?

הרעיון המארגן מאחורי הפעילות היומית שלנו בקבוצה הוא פירוק של המציאות העסקית המורכבת, למשימות קטנות ופשוטות ליישום, בזמן שבו המשאבים שלנו (זמן, כסף, אנרגיות) מוגבלים מאוד. המשימות שאנחה אתכם לעשות יהיו ממוקדות מאוד וידרשו זמן קצר יחסית. עם זאת, ההשפעה המצטברת שלהן על העסק והחוסן שלו צפוייה להיות משמעותית וחשובה.

  • נכניס שיטתיות לעבודה היומיומית שלנו ונבנה מסגרת עבודה מסודרת, דרך תרגול יומיומי ומשימות קטנות המצטברות לשינוי גדול בעסק.
  • נלמד כיצד יוצרים מוצרים או/ו שירותים חדשים, המותאמים לנסיבות ולמצב, ואיך עושים מחקרים פשוטים אך אפקטיביים כדי ללמוד את הצרכים של הקהל ולפתח מוצרים בהתאם.
  • נטפל בדברים המעט-מוזנחים ממאחורי הקלעים של העסק: הזדמנות לעשות סדר פסח, לארגן את הקבצים, להשתלט על הניירת ולהכניס לוגיקה לכל הבלאגן. חיוני בכל יום, ובפרט בתקופות מורכבות מעין זו שאנו עוברים כעת.
  • נסיר אבק מהשיווק ונכניס רוח חדשה: עם שרשורי אתגר, משימות ותרגילים ליצירת תכנים שיווקיים בכתיבה או/ו וידאו, לבחירתכם.
  • נלמד כלים ונכיר שיטות עבודה, עם פוסטים מעוררי השראה ועוד. אתם כבר מכירים אותי :)

 

מפגש הפתיחה יתקיים ביום שלישי, ה-31/3 בשעה 20:00 בכיתת זום. המפגש מוקלט ותוכלו לצפות בו בזמן אחר, אם השעה אינה נוחה לכם. לאחר מכן, תיפתח הפעילות בקבוצת הפייסבוק הייעודית - למשך חודש שלם של פוסטים יומיים, משימות ותכנים נוספים. 

מחיר הפעילות: 60 ש"ח (שני שקלים ליום ;)) וניתן לפצל ל-2 תשלומים, למי שמעדיפ/ה. המחיר הוא אחרי מע"מ וכמו כל הקורסים שלי, גם הפעילות הזו מוגשת במחיר ידידותי המותאם לעסקים קטנים, בפרט נוכח משבר הקורונה המתמשך.

אשמח מאוד לפגוש אתכם בפעילות שלי,
ולעזור לעסקים שלכם לעבור את התקופה המאתגרת הזו בטוב.