ארגז הכלים למשווק: יסודות השיווק והאסטרטגיה לעסק הקטן

♥ לומדים שיווק בכיף עם טל איתןלומדים שיווק בכיף (ובחינם!) - קורס יסודות השיווק והאסטרטגיה לעסק הקטן

למדו לשווק את העסק שלכם בצורה נינוחה, זורמת ואפקטיבית.
קורס חינם, יסודי ומקיף, שמניח תשתיות ועושה יישור קו בכל מה שקשור לשיווק העסק הקטן. נלמד על אסטרטגיות חשובות, נרכוש מיומנויות ונלמד כלים שימושיים לשיווק בקלות ובכיף :)

הקורס מוקלט וזמין לצפייה מיידית בקצב שלכם, וכולל גם תרגול עצמי וקבוצת לימוד לקבלת משוב, טיפים והמלצות.

בהנחיית טל איתן

למדו לשווק, בצורה יסודית, מעמיקה - ולגמרי בחינם, בקורס מקיף לבעלי עסקים קטנים ובינוניים. פשוט בוחרים שיעור/ים הרלוונטיים עבורכם, או לומדים את כל הקורס, מסודר, מהתחלה ועד הסוף. הקורס מוצע בחינם וניתן להירשם וללמוד אותו ללא הגבלת זמן. הוא כולל הרצאות, חוברות לימוד, תרגילים ועזרים לפיתוח העסק שלכם.

על המרצה (זה אני!)

שמי טל איתן, אני יועץ אסטרטגי ותיק ומנוסה, חוקר ומרצה במחלקה למדעי המידע באוני' בר-אילן. וחוץ מזה, אני מאוהב בשיווק ובכל מה שהוא מאפשר לנו.

אין עוד הרבה תחומים בעולמנו שמשלבים אמנות, יצירה, כתיבה, צילום, סיפורים, אבל גם מדע, נתונים, טכנולוגיה. נותר לנו רק לבחור מתוך אינספור אפשרויות וכלים - וזה בדיוק מה שאעזור לכם להשיג, בעזרת הקורס הזה שמשקף את הניסיון המקצועי שלי, יחד עם הרקע האקדמי הנרחב שאני מביא לכל אחד מהשיעורים בקורס. 

ב-20 השנים האחרונות עשיתי כמה דברים גדולים ומשמחים: היתה לי הזכות להיות חבר בצוות ההקמה של אתר ynet, להוביל תהליכים אסטרטגיים בקבוצת ידיעות אחרונות, ולאחר מכן לערוק לטלוויזיה, כשהצטרפתי לשידורי קשת לצורך הקמת אתר מאקו. ב-2008 החלטתי לעשות שינוי ולייעץ לעסקים קטנים ועברתי הכשרה אקדמית ומעשית מקיפה  שהכינה אותי לתפקיד. כיום אני מתמחה בייעוץ אסטרטגי לעסקים קטנים ובינוניים, מרצה למקצועות השיווק וחוקר במחלקה למדעי המידע באוניברסיטת בר-אילן. יש לי תואר שני במחקר התרבות מאוני' ת"א ותואר שני נוסף במדעי המידע מאוני' בר-אילן ובימים אלו אני כותב את עבודות הדוקטורט שלי, במדעי המידע עם התמקדות בדיגיטל, כמובן :)

מדי שנה אני פוגש אלפי עסקים, עוזר להם לבנות אסטרטגיה שיווקית וחשוב מכל - ליישם אותה בהצלחה. 
הקורס שלי יעזור גם לכם לגלות את העולם המופלא, היצירתי והאמנותי של השיווק. הוא יראה לכם איך כל אחד (באמת, כל אחד) יכול למצוא את הכלים, השיטות, השפה והדיאלוג מול הקהל שלו - ולשווק את העסק בצורה מקצועית ואפקטיבית אבל בו בזמן, גם מהנה וזורמת. 

הנה כמה מילים ממני אליכם, מתוך שיעור המבוא לקורס:

הקורס כולל 50 שיעורים קטנים ונגיסים, הזמינים לצפייה מיידית ללא תשלום וללא הגבלת זמן. הוא מכסה את כל הדברים שאתם צריכים לדעת, כדי להתחיל לשווק טוב:

  • יסודות השיווק: מושגי מפתח, מגמות ודברים שחשוב שכל משווק יידע. שיעורים לדוגמה: מושגי יסוד בשיווק, מדוע כדאי ללמוד שיווק.
  • אסטרטגיה שיווקית והתוכנית השיווקית: מאפיינים, מרכיבים וכלים אסטרטגיים שונים - כמו תרשים SWOT ותמהיל הערך. צפו בשיעור לדוגמה.
  • אסטרטגיות שיווק באמצעות תוכן: איך משווקים באמצעות תוכן, איזה תוכן צריך ליצור, שיטות יעילות ליצירת תוכן שיווקי אפקטיבי. צפו בשיעור לדוגמה בנושא יצירת תוכן מבוסס החלטות לקוח.
  • אסטרטגיות גידור: איך מכנסים את הקהל במקום אחד - ניוזלטרים, קבוצות פייסבוק, רשימות שידור, גידור באמצעות חומת תשלום ועוד.
  • אסטרטגיות שיווק ברשתות החברתיות: פיסבוק, אינסטוש וכל השאר.
  • אסטרטגיות תומכות: קידום אורגני, קידום ממומן, יחסי ציבור ועוד.
  • חקר ביצועי השיווק.

ההשתתפות בקורס כוללת גם קבוצת לימוד סגורה, שבה תוכלו להגיש את התרגילים השונים שתקבלו במהלך הקורס, לקבל משוב ולהתייעץ בנושאי הקורס (ובכלל). ואם זה לא מספיק, מעת לעת אערוך מפגשי לייב (בחינם :)) שבהם תוכלו לשאול שאלות, להתייעץ ולדבר על אסטרטגיה ושיווק - בכיף. 

על הקורס והמודל מאחוריו

קורס זה נבנה במודל MOOC - Massive Open Online Course. יצרתי אותו בזכות הקהילה המדהימה שלי, שקונה ממני מדי חודש אלפי קורסים וסדנאות ומאפשרת לי לפנות זמן כדי ליצור תכנים חדשים במחיר נמוך במיוחד ואפילו, כמו במקרה הזה, לגמרי בחינם :)

הצפייה והלמידה בקורס אינן מוגבלות בזמן. אתם מוזמנים ללמוד אותו בחינם, בקצב, בזמן ובמקום הנוחים לכם. תוכלו ללמוד אותו לבד, לעשות את התרגילים עם עצמכם, או לחילופין להשתתף בקבוצת הדיון בפייסבוק, שם תוכלו להגיש את התרגילים השונים שתקבלו בקורס, לקבל משוב ולתת משוב בעצמכם לחברים המשתתפים בקורס.

 

יש לכם שאלות? בקשות? הצעות? הערות? אני תמיד שמח לשמוע מכם.
אפשר לכתוב לי בקבוצת הלימוד של הקורס, במייל או בווטסאפ למספר 0526969860

מקווה שתיהנו מהקורס ושהוא יעזור לכם לקחת את השיווק בעסק שלכם לשלב הבא,