כאן בונים אסטרטגיה בכיף: מרתון אסטרטגיה שיווקית ל-2021

יום מרוכז בן 8 שעות המשלב הרצאות והדרכות עם עבודה עצמית וקבוצתית, בו תלמדו - וגם תכתבו - תוכנית עבודה אסטרטגית לשנה האזרחית החדשה.

הפעילות כוללת השתתפות בארבע הרצאות, תרגול קבוצתי ועצמי, קבוצת פייסבוק לקבלת משוב מקצועי וקיט לבניית תוכנית עבודה חודשית, רבעונית ושנתית.

מחיר הקורס: 800 ש"ח.
כעת בהרשמה מוקדמת: רק 600 ש"ח (עד 10/12/20). ניתן לחלק ל-4 תשלומים.
בהנחיית טל איתן
מתלבטים לגבי הקורסים? רוצים סיוע פרטני? צרו קשר עם יועצי הלימודים שלי
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

אני מזמין אתכם להצטרף ליום מרתון מרוכז וכייפי, שבו נבנה תוכנית עבודה אסטרטגית לשנת 2021 הבאה עלינו לטובה. ניפגש מוקדם בבוקר לשעות משותפות של הדרכה, תרגול ועבודה – ביחד ולחוד, ונסיים את היום אחרי-הצהריים, עם תוכנית עבודה אסטרטגית מתוקתקת לשנה החדשה.

הפעילות תתקיים ביום ראשון, ה-27/12 מהשעה 8:00 ועד 16:00, ותכלול הדרכות ממוקדות שיועברו בלייב בזום (תהיה גם הקלטה), עבודה עצמית ועבודה קבוצתית.

ההשתתפות במרתון כוללת כניסה לשיעורי הלייב במהלך היום, גישה להקלטות השיעורים (אם תעדיפו ללמוד לבד ובזמן שלכם), קיט לבניית תוכנית עבודה אסטרטגית (קובצי וורד ואקסל שתוכלו להוריד ולמלא לפי ההדרכה) ואת מצגות השיעורים. הגישה לחומרים היא ללא הגבלת זמן, והמרתון בנוי כך שתוכלו לחזור ולעשות אותו בעצמכם כמה פעמים שרק תרצו, אפילו יותר מפעם אחת בשנה.

בנוסף, בהרשמה למרתון שלי תוזמנו להצטרף לקבוצת פייסבוק סגורה שבה תוכלו להגיש את התרגול במהלך היום ולקבל עליו משוב ממני ומצוות ההוראה. בקבוצה תוכלו גם לשאול שאלות על תכני הפעילות, להתייעץ ולהדק את תוכנית העבודה שלכם. הקבוצה תהיה פעילה עד ה-31/12, כדי שתוכלו להפיק ממנה את המיטב ולמצות את התהליך בצורה יעילה.

בשורה התחתונה: המרתון מנחה בצורה ממוקדת איך לבנות תוכנית עבודה אסטרטגית שנתית, רבעונית וחודשית - ואף נותן את המרחב שבו תוכלו גם לשבת ולעשות את הדברים. בואו מוכנים ליום מהנה של עבודה אסטרטגית, תרגול וליווי מקצועי צמוד, ובסיום העבודה תהיה לכם תוכנית עבודה ברורה לכל חודש וחודש.

לוח הזמנים ליום המרתון:

08:00-08:45 התכנסות פעילות היכרות, מינגלינג ותרגיל חימום (בזום ובקבוצת הפייסבוק)
08:45-09:00 הצגת פעילות היום, התחלת עבודה עם קיט התכנון האסטרטגי 
09:00-09:45 הרצאה: אסטרטגיה שנתית, גזירת מטרות ויעדים קבועים ומשתנים
09:45-10:15 תרגול: גיבוש מטרות ויעדים ל-2021
10:15-11:00 הרצאה: תחזיות, תכנון וסימולציות למודלים עסקיים
11:00-12:00 תרגול: הרצת סימולציות למודלים בראייה שנתית
12:00-12:45 הרצאה: בניית תוכנית עבודה שנתית, תכנון רבעוני וחודשי
12:45-14:00 תרגול: בניית תוכנית עבודה רבעונית וחודשית
14:00-14:45 הרצאה: מערך השיווק והתמיכה שלו באסטרטגיה ל-2021
14:45-15:45 תרגול מונחה בקבוצות חשיבה
15:45-16:00 סיכום יום המרתון ומשימות להמשך עבודה עצמית וקבוצתית


לאחר השיעור נתפזר לעבודה עצמית - במקביל לליווי, התייעצות ותמיכה בקבוצת הפייסבוק הסגורה למשתתפים, עד לסוף החודש. כך תוכלו לקבל משוב על תוכנית העבודה האסטרטגית שלכם ל-2021 :)

למי המרתון מיועד?
המרתון מיועד לבעלי עסקים קיימים או כאלו שצפויים להתחיל לפעול במהלך 2021. התרגילים נבנו כך שיתאימו לעסקים מוכרי מוצרים ושירותים גם יחד.

איך זה עובד?
לאחר הרישום תקבלו קישור לזום, את כל חומרי העזר הדרושים, הנחיות ומסמכים שתוכלו להוריד כדי להפיק מהמרתון שלנו את המיטב. תקבלו גם גישה וסיסמה לקבוצת פייסבוק סגורה – כדי שתוכלו לשאול שאלות, להתייעץ ולקבל משוב מקצועי על תוכנית העבודה האסטרטגית שלכם.

מה אם התאריך/שעה לא מסתדרים לי?
אין בעיה! המרתון כולו מוקלט וניתן יהיה לעשות אותו באופן עצמאי. קבוצת הלימוד תישאר פתוחה עד ה-31/12, כדי שתוכלו לשאול את כל השאלות, להגיש את התרגילים ולקבל משוב, עד שהכל יהיה מתוקתק ומוכן לשנה החדשה :)

מה אם יהיה סגר והילדים יהיו בזום?
אני לוקח את זה בחשבון בתכנון המרתון וההיערכות המקדימה. ראשית, תמיד תוכלו להתחבר לשיעור מהטלפון הסלולרי (לא חייבים בווידאו), גם על הרשת האלחוטית. שנית, תוכלו להיעזר בהקלטות, ושלישית, תהיה לכם את קבוצת הלימוד שתחכה לכם בפייסבוק, שם אסביר ואענה לכל שאלה ויחד עם צוות ההוראה שלי ניתן משוב על העבודה שלכם.  אם יהיה סגר כולל, אתאים את המרתון למציאות המשתנה בזמן אמת.

האם נדרש ידע קודם?
לא, אין צורך בידע קודם משום שתוכלו להשלים כל מה שחסר בעזרת הקורס החינמי שלי: יסודות השיווק והאסטרטגיה. אם משהו לא יהיה ברור, אשמח להסביר ולתת דוגמאות עד שתבינו את הכל עד הסוף. מה שכן, מומלץ מאוד לכתוב תוכנית שיווקית קצרה לקראת 2021 (בלי קשר למרתון). אם תגיעו למרתון עם תוכנית שיווקית (או התחלה של אחת), תצטרכו לחשוב פחות. אם לא, זה לא נורא, תוכלו להקדיש לזה זמן חשיבה ובמידת הצורך, להשלים את הידע שחסר לכם במהלך השנה ותוך כדי יישום התוכנית שתיצרו במרתון.

מה ההבדל בין המרתון לבין קורס אסטרטגיה שיווקית?
קורס אסטרטגיה שיווקית מלמד לבנות וליישם תוכנית שיווקית לעסק. מרתון האסטרטגיה מלמד איך לבנות תוכנית עבודה אסטרטגית, שמורידה את המטרות והיעדים אל השטח בצמוד למודלים העסקיים. יש דמיון בין המסמכים, אבל הם ממלאים פונקציות שונות בעסק ושניהם יסייעו לכם מאוד במהלך השנה הקרובה ובכלל.

אם יש לכם עוד שאלות, מוזמנים לכתוב לי למייל או לווטסאפ (0526969860), ספרו לי עליכם ועל העסק שלכם, ואשמח לענות ולבדוק את התאמת המרתון לצרכים שלכם. 

מחכה כבר להיפגש ולבנות את תוכניות העבודה האסטרטגיות שלכם 🤗