במסגרת שירות “עוברים את זה יחד” תוכלו להיעזר בי וביועצים שלי כדי לעבור את התקופה המורכבת שעוברת על כולנו. אנחנו מציעים שירותי ייעוץ איכותיים, מהימנים ובדוקים - כל היועצים עברו תהליך הכשרה שנמשך כשנה עד שנתיים, וכלל קורס מקצועי, התלמדות והתמחות בהיקף של 80 שעות ייעוץ לפחות.

אנו מציעים מגוון שירותים: מליווי יומיומי בארגון הלו”ז החדש וייצוב העסק, דרך ייעוץ טקטי ואסטרטגי ועד הדרכות אישיות ומותאמות אישית לצרכים שלכם, ב”שיעור פרטי” על כלים כמו zoom, פלטפורמות קורסים דיגיטליות, אתרי אינטרנט ועוד.

כל השירותים מוצעים במחירים הנמוכים ביותר שאנחנו יכולים להציע ובהתאם למגבלות הלו”ז שלנו.

החזון שלנו

לעזור לעסקים קטנים וחברי קהילה להתמודד ולהתגבר על משבר הקורונה, בעזרת ייעוץ, ליווי והדרכה מקצועיים, אמינים ובדוקים - בתעריפים נמוכים ככל האפשר.

לרשותכם מגוון שירותים במחירים נגישים

 • כל משבצות הייעוץ התמלאו. ההרשמה תיפתח שוב בקרוב.

  שירות ייעוץ ראשוני ללא תשלום, בפגישה 1:1 (בטלפון/זום), עם אחד מהיועצים המתמחים שלנו. הרישום על בסיס מקום פנוי.

 • פגישת ייעוץ ממוקדת במשבר הקורונה ובאופן שבו העסק שלכם יוכל להתמודד איתו. הפגישה כוללת שלב אבחון שהיועץ ייבצע על בסיס החומרים שתתבקשו להעביר אליו. במהלך הפגישה היועץ יעלה אפשרויות שונות וידון יחד אתכם על האופן שבו תוכלו לעבור את המשבר הזה ואולי גם לנצל את ההזדמנות כדי להכניס הרגלי עבודה ושיווק טובים יותר לעסק שלכם.

  מחיר פגישת הייעוץ: 250 ש”ח+מע”מ (במקום 400 ש”ח).

 • שיעור פרטי הבנוי במדויק לצרכים שלכם על תוכנת זום - איך לקבוע שיחות, כיצד לנהל מפגשים ולהפיק מהתוכנה את המיטב, וכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להתחיל ולמכור קורסים, סדנאות או פגישות פרטיות בתוכנת זום.

  משך ההדרכה ייקבע לפי צורכי הלקוח/ה. מחיר ההדרכה: 150 ש”ח לשעה+מע”מ (במקום 300 ש”ח/שעה).

 • בעקבות משבר הקורונה בעלי עסקים נדרשים להתאים, במהירות, את המוצרים שלהם לחיים בהסגר. מפגשים, קורסים וסדנאות חייבים לעבור המרה לפורמט אונליין על מנת לאפשר לקיים אותם במציאות החדשה שנוצרה. תהליך הייעוץ מורכב מ-4 פגישות ממוקדות, בהן יועץ מנוסה בתחום פיתוח המוצרים הדיגיטליים יעזור לכם בתהליך התאמת המוצרים שלכם לפורמט דיגיטלי, יכין יחד אתכם תוכנית להפקת תכנים שיווקיים, יטפל בסוגיות הטכניות והתוכניות שקשורות להפקת התוכן הדיגיטלי ויסייע לכם ביישום התוכנית לקידום ומכירת המוצרים שלכם.

  מחיר חבילת הייעוץ: 250 ש”ח לשעה+מע”מ (במקום 400 ש”ח/שעה).

 • שירות ליווי אישי צמוד, בו איש מקצוע טכני יעזור לכם לקחת שליטה טכנית מלאה על אפיקי השיווק השונים שלכם. בפגישות ממוקדות נפשיל שרוולים וניכנס לעומק התקלות, הבעיות והדברים שתמיד רציתם לשפר. תקבלו עזרה טכנית או תוכנית עם האתר, הקמה והפעלה של דפי נחיתה, סליקה ואבטחה, שיפור ביצועי אתר או כל בעיה טכנית רלוונטית. המטרה היא לתת לכם גם את החכה וגם את הדג – בפגישה תטפלו בתקלה, וגם תלמדו כיצד למנוע או לתקן אותה להבא מבלי לשלם לאיש מקצוע.

  משך ההדרכה ייקבע לפי צורכי הלקוח/ה. מחיר ההדרכה: 150 ש”ח לשעה+מע”מ (במקום 300 ש”ח/שעה).

 • אנו משתדלים להיענות לכל הצרכים שלכם, בזמן אמת. אם אינכם יודעים איזה שירות אתם צריכים או שאתם זקוקים לשירות אחר שלא מופיע ברשימה (אפשר גם סתם לכתוב לנו, כדי לפרוק ולשתף ולקבל את נקודת המבט שלנו) - סמנו את האפשרות הזו וכתבו לנו את הכל בטופס.

השאירו את הפרטים שלכם בטופס הבא, וניצור אתכם קשר למידע נוסף ותיאום השירות שבחרתם :)

אם יש לכם שאלות או שתרצו להתייעץ על השירות המתאים לכם, תוכלו תמיד לפרט את הכל בטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם עם ההמלצות שלנו.

חובה להזין את שמכם המלא
חובה להזין כתובת מייל
כתובת המייל שהוזנה אינה חוקית
חובה לבחור את השירות בו אתם מעוניינים
חובה לפרט את תוכן הפנייה
חובה להזין לפחות 15 תווים עוד  תווים...