כאן לומדים בכיף: קורסי שיווק איכותיים ומעשיים - במחירים ידידותיים :)

בשנים האחרונות, אלפים רבים של בעלי עסקים רכשו אחד (בד"כ יותר :)) מהקורסים שלי. למעשה, כ-90% מהלקוחות שקנו קורס אחד, חזרו לקנות קורס אחד נוסף (לפחות) בתוך פחות מחצי שנה.
הקורסים שלי נחטפים ואנשים חוזרים לקנות ועוד בגלל שילוב של מרכיבים ייחודיים: פיתוח קורסים וסדנאות המתאימים במדויק לצרכים של הקהל, יצירת תנאי הלמידה המתאימים וכמובן - קביעת המחיר. התוצאה היא סדרה של קורסים איכותיים ומשובחים, המעניקים כלים מעשיים ורלוונטיים לעסקים זעירים וקטנים, במחירים זולים ונגישים. 

לרשימת כל הקורסים והסדנאות

איך זה עובד?

אני מציע שני סוגים של קורסים: קורסים חיים המועברים בשידור חי בכיתה וירטואלית (בימים ושעות קבועים), וקורסים מוקלטים הזמינים ללמידה ויישום מידיים. 

הקורסים החיים שלי נלמדים בכיתה וירטואלית, בשידור חי בווידאו. המשתתפים יכולים לראות זה את זה, לשוחח, לשאול שאלות, ובקורסים הארוכים - לצאת להפסקות בחדרים נפרדים לצורכי היכרות, נטוורקינג וסתם קשקושים כייפים. ממש כמו בשיעור רגיל, רק בלי לצאת מהבית. ניתן לגלוש לשיעור מכל מקום, בעזרת מחשב, טאבלט או טלפון נייד. תוכלו לשאול שאלות בווידאו (נדרשת מצלמת רשת, כמובן) או בצ'אט השיעור. כל השיעורים מוקלטים והם יופיעו באיזור האישי שלכם באתר בסיום המפגש. אם מסיבה כלשהי החמצתם שיעור, אם תרצו לצפות בו שוב או ללמוד בקצב שלכם - תוכלו לעשות זאת בקלות באתר הלימודים של כאן עובדים בכיף, שם יחכו לכם כל הקורסים, השיעורים, הסדנאות וההקלטות שרכשתם במערכת e-learning ידידותית וכייפית לשימוש. 

הקורסים המוקלטים הם בדרך כלל גרסאות של קורסי הלייב המותאמות ללמידה עצמית, בקצב שלכם. בתוך דף שיעור תמצאו את ההקלטה של המפגש כולו, לצד תכנים נוספים - סיכום קצר של השיעור, ריכוז משימות הבית והתרגילים שלכם, עיקרי הנושאים עליהם דיברנו בהרצאה, חומרי השיעור (מצגות, חוברת שיעור, דפי תרגילים) להורדה וגם חומרי עזר והעשרה להרחבת הידע והלימוד, מעבר לגבולות הקורס (למי שמעוניין/ת).

אתר הלימודים שלי נבנה מתוך מחשבה על רוכש הקורסים הממוצע, שקונה מוצר דיגיטלי ושוכח מקיומו. המערכת מזמינה אינטראקציה ועשייה, והקורסים בנויים מראש כדי להניע אתכם לפעולה. בקורסים מסויימים תהיה לכם קבוצת למידה שבה תוכלו לשאול שאלות, להתייעץ ולקבל הבהרות ממוקדות ושאלות ספציפיות על העסק שלכם ואפשר גם לקבל סיוע אישי ואפילו שיעורים פרטיים מצוות ההוראה שלי, במחיר ידידותי ונגיש.

אני עושה את כל המאמצים האפשריים כדי להבטיח שתפיקו את המיטב מהתכנים שקניתם ממני, חשוב לי אישית וגם מקצועית שתלמדו את הקורסים ותעשו בהם שימוש מעשי באפיקי השיווק שלכם. זה בא לידי ביטוי בכל מרכיב ומרכיב בקורסים שלי, ואתם תפגשו את זה בתכנים ובאתר הלימודים המושקע והידידותי שיעשה לכם חשק ללמוד, לתרגל ולשווק.

מחיר מינימלי, ערך מקסימלי

כשניגשתי לתכנן את הקורסים שלי, היו לי שתי מטרות עיקריות: הראשונה, שהם יהיו מקיפים, מקצועיים וברמה שונה לגמרי ממה שמצאתי בשוק הישראלי. השניה, שהם יהיו תמיד בתמחור נמוך, זול וידידותי. אני מאמין שהשכלה והרחבת אופקים, למידה ורכישת כלים חדשים הן עניין חשוב לניהול עסק, ולכן מנגיש את הקורסים שלי במחיר נמוך משמעותית מהשוק, ובו בזמן, מקפיד שהם יהיו קורסים איכותיים, מעמיקים ויסודיים מאוד.

זה קורה בזכות מודל ההוראה שמאפשר עבודה בקבוצות לימוד גדולות, מה שמוזיל משמעותית את מחיר הקורס ללקוח הבודד. בזכות איכות הקורסים והתמחור הידידותי, הם נמכרים בקלות לקהל רחב וגדול, וזו הכנסה שמאפשרת לי ליצור קורסים נוספים וחוזר חלילה :) איזה כיף!

הקורסים המוקלטים הם בד"כ מהדורות של קורסים שהעברתי בשיעורים חיים וכעת אני מציע למכירה, במחיר מוזל. כך, אתם לא צריכים לשלם מחיר נוסף על צילום במיוחד, עריכה והפקה - ומשלמים נטו על הידע שתקבלו מכל קורס וכל סדנה.

אני אף פעם לא אתפשר על איכות התכנים בקורסים שלי. בכל מוצר שתרכשו הושקעו שעות עבודה רבות, מחקר יסודי וסינון קפדני של המידע שנכנס פנימה. הקורסים, הסדנאות וההרצאות שלי הם תוצר של עבודה מאומצת, ניסיון אקדמי וידע מעשי בייעוץ וליווי לעסקים ישראלים, והם גדושים בתובנות, כלים ושיטות בדוקות לשיווק וניהול העסק הקטן.

מודל ההוראה

ההכשרה האקדמית שלי וההיכרות עם כלים מחקריים ומעשיים מעולם פיתוח תוכניות הלימוד מאפשרות לי להרכיב תמהיל ייחודי של הוראה מקוונת, שבה נעשה שימוש במגוון גישות. בראש ובראשונה מושם דגש על חיבור מיידי לעולם העסקי של הלומד - כל הקורסים ממוקדים בעסק שלכם, הם אינם תיאורטיים אלא מכווני פעולה. התרגילים שתקבלו בקורס יהיו תמיד סביב העסק שלכם, ואם תיישמו אותם, תשיגו תוצאות טובות בפעילות השיווקית שלכם.

המרכיב השני במתדולוגיית ההוראה הוא הקניית כלים ומיומנויות חקר. תפגשו את זה במשימות המחקר שאשלח אתכם לעשות בקורסים, בכלים שתקבלו למציאת התשובות בעצמכם ועוד.  בשיעורים החיים יש מרכיב נוסף של למידה קבוצתית ולמידת עמיתים דרך סביבת למידה יעילה ומלאה בהשראה, כזו שתניע אתכם לפעולה. אני לא חושב שזה מספיק להעביר ידע תיאורטי, וחשוב לי להשתדל ולספק לכם את הסביבה שתעודד גם את הדרייב לקום ולעשות בידע הזה שימוש. 

אחד הדברים שהכי משפיעים על איכות הלמידה, הוא הדיאלוג שנוצר בקבוצת הלמידה שמלווה את הקורס, ומספר המשתתפים הפעילים בדיון. גיליתי שיש ערך מאוד גבוה ללמידה בקבוצה גדולה, פעילה ומגוונת, כשמדובר בקורסי אסטרטגיה ושיווק: החשיפה לעשרות עסקים אחרים שנמצאים במקומות שונים, היא חוויה לימודית מדהימה. דרך קבלה ונתינה של משוב הדדיים, קריאת העבודות של החברים שלכם ושיתוף בתהליכי העבודה שלכם, הלמידה הופכת להיות מעשית מאוד ומהנה מאוד. אתם תחוו זאת בעצמכם, אם תיקחו חלק פעיל בעבודה הקבוצתית.

מרכיב נוסף בשיטת ההוראה שלי הוא למידה מוכוונת יישום מעשי והנעה לפעולה. הלמידה המעשית מוצגת דרך מגוון רחב של דוגמאות, ניתוח מקרי מבחן ותרגילים שיעזרו לכם ליישם את החומר הנלמד בקורס, על העסק שלכם. אני מאוד אוהב ונהנה משיווק, וזה עובר גם לתלמידים שלי, בזכות הדרך הייחודית שבה אני מלמד ומציג את התכנים והתרגילים. בזכות עבודתי עם מאות עסקים בשנה, אני מודע היטב למרכיבים הרגשיים של עבודת השיווק, ובקורסים הרלוונטיים אני מתייחס גם לקשיים, אתגרים ומכשולים שעומדים בדרכם של המשווקים בהיבטים הרגשיים.

אני מאמין ומקווה שהקורסים שלי יהיו מקור של ידע, הרחבת אופקים וטכניקות מעשיות - אבל גם מרחב מאפשר להתנסות, חקירה והנאה עבורכם. 

אם יש לכם שאלות על שיטת ההוראה, על התאמת הקורסים שלי לצרכים שלכם או שסתם בא לכם לקשקש - שלחו לי הודעה :)