בואו לגדול בכיף: שירותי ייעוץ שיווקי-אסטרטגי מקצועי, יצירתי ומוכח :-)

אל תתפשרו על ייעוץ בינוני: אני מציע שירותי ייעוץ אסטרטגי וייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים, בשיטת ייעוץ ממוקדת, קצרת מועד ואינטנסיבית - שמשיגה תוצאות איכותיות לאורך זמן ומראה החזר השקעה (ROI) חיובי. כאן תוכלו לקרוא על צורת העבודה שלי, על התעריפים ואיך לקבוע פגישה

בעשור האחרון ליוויתי מאות בעלי עסקים קטנים ובינוניים, וצברתי אלפי שעות ניסיון בייעוץ לעוסקים בישראל. השילוב בין הכשרה אקדמית ייחודית וכישורי החשיבה המקוריים שלי, מאפשר לי לסייע ללקוחות בפיצוח אתגרים ומכשולים, להבין ולפתור בעיות ולסייע לעסקים לשרוד, לגדול ולשגשג במציאות השיווקית שהופכת יותר ויותר מורכבת עם השנים. הופעתן של טכנולוגיות חדשות, כלי שיווק מבוססי טכנולוגיה, רשתות חברתיות, ביחד עם כניסה של מתחרים רבים לזירה המקומית הקטנה, מחייבות גישה חדשה, יצירתית, מותאמת אישית, לשיווק ולאסטרטגיה - וזה בדיוק מה שאביא איתי לשולחן, כאשר ניפגש לשיחת ייעוץ ממוקדת על העסק שלכם.

אני עובד בשיטה של ייעוץ ממוקד, קצר מועד ומוגדר בזמן, במטרה שלא להיגרר לתהליכי ייעוץ ארוכים בריטיינר. בשיטה זו, תהליך הייעוץ ממוקד, איכותי ומאוד מרוכז ואינטנסיבי ועל פי רוב זול יותר מאשר ייעוץ סטנדרטי. הייעוץ מסייע לעסק בטווח הקצר והארוך גם יחד. בטווח הקצר, היעוץ יוצר מסגרת עבודה מסודרת הכוללת ליווי, תמיכה וחשיבה משותפת סביב פעילות העסק והיזם, כמו מניעת הוצאות מיותרות ומיקוד היזם בפעילויות שהוכחו כיעילות, שיפור תהליכי העבודה בעסק, שיווק קל ומשתלם יותר ועוד. עיקר ההשפעה של הייעוץ האסטרטגי והשיווקי הוא בטווח הארוך: על ידי עבודה אסטרטגית נכונה מושגות תוצאות יציבות, ברורות ומוכחות, לאורך זמן, והחזר ההשקעה משתפר ככל שהיזם מתמקצע בביצוע משימות השיווק הניתנות לו. העסק הופך רווחי יותר, נעים וקל יותר לניהול - והשיווק עובד ומביא תוצאות יציבות ועקביות.

מתי כדאי להגיע לייעוץ?

לא תמיד צריך להגיע לייעוץ פרטני, אבל כדאי לשקול זאת במצבים הבאים:

  • בכל השלבים של גדילה והתרחבות צפויה/רצויה בעסק, כאשר אתם רוצים לשפר את הביצועים העסקיים והשיווקיים.
  • במצב שבו העסק או אתם מרגישים תקועים וצריכים עזרה בשינוי או גיבוש אסטרטגיה שיווקית ועסקית חדשה, פריצה לשווקים חדשים, השקת / הרחבת ליין המוצרים/שירותים ועוד.
  • כאשר אתם מרגישים ש"משהו תקוע", שהעסק לא ממצה את הפוטנציאל או משהו לא עובד - ורוצים לקבל נקודת מבט חיצונית, מושכלת ומנוסה.
  • בנוסף, מומלץ להתייעץ כחלק מתהליך הקמת עסק חדש, כדי לבנות יסודות יציבים ומקצועיים ובכך לצמצם את הסיכויים ל'מחלות ילדות' האופייניות כ"כ לעסקים חדשים בישראל. 

תוכלו לקרוא על זה עוד במאמר הבא, שמציג מצבים שבהם כדאי לגשת לייעוץ אסטרטגי.

ברוב המקרים, אמליץ על קורס "אסטרטגיה שיווקית: לבנות וליישם תוכנית שיווק לעסק שלכם" כבסיס לתהליך הייעוץ המשותף. הקורס מאפשר לכם להכין תוכנית שיווקית ולהגיש לי אותה לפני הפגישה שלנו, והוא חוסך פגישות ייעוץ יקרות ורבות בעבודה שתוכלו לעשות עצמאית. במקרים רבים, הקורס מצמצם את היקף הייעוץ הפרטני הנדרש, ולפעמים אפילו מייתר את הצורך בייעוץ אישי. כדי לעודד את הלקוחות שלי ללמוד את הקורס עצמאית ולהגיע מוכנים לתהליך הייעוץ הממוקד וקצר הטווח - אני מציע הנחה משמעותית בפגישות הייעוץ הראשונות לבוגרי הקורס שהגישו תוכנית שיווקית לפני תחילת העבודה בייעוץ הפרטני.

תהליך העבודה

בשיטת הייעוץ בה אני עובד, ניתן להגיע לתוצאות משמעותיות ב-2-3 פגישות. כאשר מדובר במהלכים רחבים וגדולים, נדרשות בין 6 ל-12 פגישות ייעוץ, שאפשר לפרוש על פני תקופה שנמצא מתאימה (בין שלושה חודשים לשנה). במקרים מסויימים נדרש ליווי עסקי מתמשך, ואז אנו קובעים פגישות תקופתיות (אחת לחודש או חודשיים, לדוגמה).

בד"כ אמליץ על פגישה אחת לשבועיים בתחילת תהליך העבודה (חודשיים עד שלושה חודשים במצבים מורכבים), ולאחר מכן פגישה אחת לחודש או רבעון לפי הצורך. המטרה היא לנצל ככל האפשר את הזמן שלנו יחד ולאפשר לליווי להיות מתמשך ובו בזמן מדויק וממוקד בתוצרים.

ההכנה לפגישה הראשונה

לפני הפגישה הראשונה תקבלו משימות, שאלות ורשימה של תכנים אותם תצטרכו להעביר אלי לצורך בניית תוכנית עבודה וכדי שאלמד את העסק שלכם ואתכם. ככל שתפרטו יותר ותכללו יותר מידע (אני אוהב לקרוא ולחקור!) כך אגיע מוכן יותר לפגישות שלנו ונחסוך זמן שיחה יקר לדברים החשובים שדורשים אינטראקציה, חשיבה ושיחה משותפת.

שיחות הייעוץ

בשיחות שלנו נתמקד בסוגיות הליבה העסקיות והשיווקיות אותן נרצה לפתור/להבין, נקבל החלטות מעשיות ונגזור משימות שאותן תצטרכו לבצע בין הפגישות. בסוף כל פגישה תקבלו משימות ודברים לבדוק, ותצטרכו לשלוח אלי את הממצאים לפני הפגישה הבאה, ע"מ שאעבור על הדברים ואתכונן לפגישתנו.

לרוב, הפגישות גדושות בתוכן, ובזכות מודל העבודה שלי, הן מכסות במפגש אחד דברים שבד"כ לוקחים 2-3 מפגשים בתהליכי ייעוץ רגילים. עליכם להיערך לתהליך הייעוץ ולפנות זמן עבור משימות הבית שתקבלו, וזאת כדי להפיק את המיטב מהזמן שלנו יחד.

הפגישות נערכות בשיחת טלפון. בעבר הצעתי גם פגישות פיזיות (פנים אל פנים) וגם פגישות בווידאו (סקייפ/זום). לאחר בחינת התוצרים של הלקוחות בכל פלטפורמות השירות, התברר כי החזר ההשקעה על שיחות הטלפון גבוה יותר, הן יעילות הרבה יותר מאשר פגישות פיזיות ומראות תוצאות טובות במקצת לעומת שיחות וידאו. לכן, זו שיטת העבודה היחידה שאני מציע היום. במקרים חריגים שבהם אתרשם כי יש בהן צורך, ניתן יהיה לבצע שיחות ייעוץ בווידאו.

זמינות לתהליך הייעוץ

הזמינות שלכם לתהליך הייעוץ חיונית וחשובה להצלחת התהליך שנעשה יחד. כפי שצויין קודם, פגישות הייעוץ גדושות בתכנים ויש משימות אותן תצטרכו לבצע בין הפגישות, על מנת להגיע לתוצאות ולנצל את זמננו ביחד. עליכם לפנות זמן ביומן לצורך "שיעורי הבית" והמשימות אותן תקבלו בין הפגישות. אנו נרווח את הפגישות בהתאם לצורך, למספר המשימות ולקצב העבודה שלכם, כמובן. 

מומלץ לתאם את הפגישות כמה שיותר זמן מראש. בד"כ לו"ז העבודה שלי מלא שלושה חודשים קדימה, ויש לקבוע את תהליכי הייעוץ ופגישות ייעוץ בתיאום מראש. פגישות בודדות אפשר לקבוע בפרק זמן קצר יותר, לפי הצורך.

מחירים

  • עלות פגישה בודדת: 1,250 ש"ח לפני מע"מ. משך הפגישה: 60 דקות. מחיר הפגישה כולל מעבר מקדים על החומרים שיישלחו ע"י הלקוח, כולל דו"חות, מסמכים ותכנים נוספים לפי אופי העבודה הנדרש.
  • ברכישת חבילת שעות (3 שעות ומעלה) המחיר יורד ל-1,000 ש"ח לפגישה לפני מע"מ.
  • בוגרי קורס "אסטרטגיה שיווקית" שלי, שיש להם תוכנית שיווקית מעודכנת אותה ישלחו לפני הפגישה הראשונה, זכאים לרכוש עד 3 שעות ייעוץ בתעריף מופחת של 750 ש"ח לפני מע"מ לשעת ייעוץ.
  • עסקים זעירים/חדשים זכאים להנחה ברכישת חבילת ייעוץ. לפרטים - צרו קשר.
  • המחירים המפורטים בדף זה מתייחסים לייעוץ לעסקים קטנים (לפי הגדרה עדכנית של משרד הכלכלה). תאגידים וארגונים גדולים יחוייבו עפ"י תעריף הייעוץ לארגונים.

תנאי תשלום:
בחבילות קטנות (פגישות בודדות עד 4 שעות ייעוץ) התשלום הוא מראש על חבילת השעות שבחרתם, בהעברה בנקאית. בחבילות ארוכות יותר ניתן לפצל לתשלומים לפי הצורך.
בכל מקרה, כדי שתהיו בטוחים: במידה ואנו לא מנצלים את השיחות מכל סיבה, תקבלו זיכוי כספי מלא על השעות שלא נוצלו.
ביטולים ושינויים יתקבלו עד 24 שעות לפני הפגישה.

בנוסף, אני מציע שירותי ייעוץ ע"י מתלמדים ומתמחים שאני מכשיר מדי שנה, בתעריפים מוזלים שנעים בין 120 ש"ח ל-500 ש"ח לשעת ייעוץ לפני מע"מ. 

בשורה התחתונה

דברו איתי :) כתבו לי בהרחבה עליכם ועל העסק, ספרו לי איזו עזרה אתם צריכים והוסיפו קישורים וכל מידע אחר שיכול לעזור לי לעזור לכם. תוכלו לכתוב לי דרך האתר או במייל (contact@taleitan.co.il). אפשר גם לשלוח לי הודעה לווטסאפ של "כאן עובדים בכיף" :)

עקב עומס פניות אני עשוי להתעכב מעט בהחזרת התשובה. אני קורא ועונה לכל המיילים בקפידה, באופן אישי, ולפני שאכתוב לכם אני אקרא את כל מה ששלחתם וצירפתם. לכן, זה לוקח לי קצת זמן להגיע לכולם - ואני מתנצל על זה מראש ומודה על ההבנה.

אשמח מאוד לבדוק אפשרות לעבוד יחד אתכם על העסק שלכם, בשעת ייעוץ בודדת או בחבילת ייעוץ קצרה (או מתמשכת, תלוי בכם ובצורך). אם בא לכם לצ'וטט על זה, תוכלו לכתוב לי דרך דף הפייסבוק של כאן עובדים בכיף וניקח את זה משם.

תודה שהקדשתם את הזמן לקרוא את כל המידע בדף הזה,
ובהצלחה רבה בהמשך :)

 

לקריאה נוספת, הנה כמה מאמרים שיעזרו לכם בתהליך בחירת היועץ, אם אתם עדיין לא בטוחים האם אתם זקוקים לייעוץ, ואם כן, אז מאיזה סוג: