צילום: midjourney ai

ספר מקיף ליצירה ב-AI - עכשיו להורדה בחינםספר הפרומפטים הגדול: 200+ פקודות, דימויים, סגנונות, השראות ושילובים

למדו לצייר ולעצב בעזרת בינה מלאכותית, וקחו את היצירות שלכם כמה שלבים קדימה, עם ספר לימוד דיגיטלי רחב היקף, עשיר וצבעוני - בחינם!

הספר ילמד אתכם - בצורה יצירתית וכייפית במיוחד - כיצד להשתמש בכלי בינה מלאכותית דוגמת מידג'רני, לאונרדו, סטייבל דיפיוז'ן ועוד. הוא מותאם לאמנים, מעצבים, יוצרי תוכן, מאיירים, סופרים ומשווקים, עם או בלי ניסיון בכלי AI.

הירשמו עכשיו וקבלו את הספר להורדה בחינם במייל 🥰

תחום היצירה באמצעות בינה מלאכותית מתהווה ממש בימים אלו, כאשר מדי חודש מצטרפים כלים חדשים, טכנולוגיות חדשות ושיטות עבודה חדשות לשדה המקצועי והיצירתי. לא מדובר בטרנד חולף, אלא שינוי שבא כדאי להישאר. כלי AI משתלבים במהירות בתחומים רבים של חיינו, ולכן כדאי להכיר את הטכנולוגיה ולדעת להשתמש בה בצורה נכונה ואחראית. כך נוכל לבטא את עצמנו בצורה טובה ועמוקה יותר - מבלי לאבד את טביעת האצבע האנושית ואת הבידול שלנו כיוצרים, משווקים ואמנים.

ספר הפרומפטים הגדול שלי יעזור לכם בדיוק בזה. הוא כולל עשרות רבות של פקודות, סגנונות עיצוב, שילובים ולוגיקות - שיעזרו לכם להכיר את האופן שבו כלים כמו מידג'רני, לאונרדו ואחרים עובדים, ובעיקר, ייתנו לכם את השליטה ואת היכולת ליצור כל דימוי העולה על דעתכם.

או בקיצור: אם אתם יכולים לדמיין את זה, אתם יכולים לג'נרט את זה :)

אתם מוזמנים להירשם כאן כדי לקבל את הספר במייל, להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על התפתחויות וכלים בתחום ה-AI.

מה תמצאו בספר ואיך משתמשים בו?

בספר תמצאו דימויים שהופקו באמצעות כלי AI, ולצידם את הפרומפט (prompt), או הפקודה, שהביאו ליצירת הדימוי (צילום, איור וכדומה). 

הריצו את הפקודות במנוע AI כמו מידג'רני או לאונרדו, החליפו נושאים, שנו סגנונות ושחקו עם הפקודות כדי ללמוד את המערכת ולפתח רגישות לכתיבת פרומפטים.

הספר מלמד - דרך עבודה ותרגול - עקרונות חשובים בכלי AI: סגנונות, משקלים, ארגון סדר המילים בפקודה, פקודות שכדאי להכיר, הגדרות ועוד. לצד זה, הוא אוצר ויזואלי מרהיב ומשמח, שפשוט כיף להסתכל בו. הוא ייתן לכם גם את ההשראה שאתם צריכים, וגם את הפקודות עצמן, כדי ליצור אמנות נפלאה בעזרת כלי בינה מלאכותית.

כמה דוגמאות קטנות מתוך הספר

הספר בנוי כ-MIX של נושאים וסגנונות, ומלמד שימושים רבים בכלי AI. לדוגמה, הוא ילמד אתכם איך יוצרים איורים, תרשימים, ציורים וקומיקס:

עשרות פקודות רלוונטיות ליוצרי תוכן - מרצים, מורים, סטודנטים - ואמנים, שיעזרו לכם ליצור מצגות נהדרות, מוקאפים למוצרים שלכם, רקעים ועוד:

ארגז כלים ענק למשווקים ומעצבים, עם פרומפטים לעיצוב לוגואים, אייקונים, סטיקרים, חומרים לשיווק, רקעים, אתרים ודפי נחיתה:

לצד הפרומפטים תמצאו רקע, הסברים והמלצות מפורטות שיעזרו לכם לרכוש ביטחון בכלי הבינה המלאכותית ולמצוא את השפה הייחודית שלכם:

הספר כולל כ-200 עמודים ובנוי במטרה לעודד את היצירתיות שלכם במקביל ללמידת הפרומפטים:

קצת עלי :)

שמי טל איתן, אני יועץ אסטרטגי, חוקר ומרצה במחלקה למדעי המידע באוני' בר-אילן. בין היתר, אני מלמד קורסים מקצועיים ואקדמיים בנושאי בינה מלאכותית, אסטרטגיה שיווקית, כתיבת תוכן ועוד. אני מנהל את קהילת "אסטרטגיה שיווקית בכיף" בפייסבוק ואת אתר התוכן והקורסים "כאן עובדים בכיף".

אני בנאדם יצירתי שמאמין בחיבורים בין עולמות ותחומים. למשל, יש לי תואר שני במחקר התרבות ותואר שני נוסף (ובקרוב ד"ר) במדעי המידע. כחוקר מידע, אני מבלה שעות בחקר האלגוריתמים, לחישה למנועים, קריאת התיעוד, חפירה בפורומי מפתחים ובעיקר, הרבה מאוד ניסויים ומחקרים לצורך הבנת המערכת והשימושים שנוכל לעשות בה. כאדם יצירתי וצבעוני, יוצר ומשווק, אני רואה בכלים האלו הזדמנות מדהימה עבורנו, להפוך מחשבות לוויזואלים, לקבל השראה, ללמוד על סגנונות, חומרים וטכניקות, ולהעשיר את העולם הפנימי שלנו (ועל הדרך, ליצור גם תכנים נהדרים לעסקים ולחיים שלנו). הספר שאתם מחזיקים עכשיו, ילמד אתכם איך לעשות את השילובים האלו בעולם ה-AI.

כאן תוכלו לקרוא עוד עלי ועל הקורסים שלי.

איך מקבלים את הספר במתנה?

זה מאוד פשוט 🥰 לאחר הרשמה קצרצרה, תקבלו קישור להורדה של הקובץ. אם לא קיבלתם את הקישור, בדקו בתיקיית קידומי המכירות או (לא עלינו) הספאם, לפעמים זה מגיע לשם. אם יש בעיה כלשהי או שאתם לא מסתדרים עם ההורדה והתכנים, צרו איתי קשר ואשמח לעזור.