הדרכה חינם: איך לפתוח ולנהל חשבון אינסטגרם – למתחילים

איך פותחים חשבון אינסטגרם? כיצד מנהלים פרופיל איכותי? איזה תמונות להעלות ועל איזה לוותר? כיצד בוחרים האשטגים ואיך מביאים תנועה, עוקבים ולייקים לפרופיל שלנו? על שאלות אלו ועוד רבות אחרות – בהדרכה (החינמית) שהעבירה אודליה ברבי בקרסקי במסגרת אירועי יום האטסי הישראלי 2017

אתמול (שלישי) ציינו את "יום האטסי הישראלי", שזו הדרך שלי לומר תודה לכל האנשים הנפלאים שעובדים יום ולילה בניהול חנויות האטסי שלהם, שמעשירים את העולם במוצרים מקסימים ומביאים אושר לכל קצוות תבל בזכות אתר המכירות החביב עלי. כדי לשמור על אווירת למידה ולאפשר לכולם לשאול שאלות, לצערי מספר המקומות לסדנאות היה מוגבל וכל המקומות נתפסו דקות ספורות לאחר הפרסום. לא פחות מתשעים ושישה (!) אנשים נרשמו להדרכות, בתשלום ובחינם, והפכו את היום הזה להרבה יותר גדול מכפי שחשבתי שיהיה. הפתעה משמחת ומרגשת ?

במסגרת האירועים החבר'ה שלי ואני ארגנו עבור בעלי החנויות סדרה של הרצאות מקצועיות משעות הבוקר ועד הלילה. הבוקר נפתח בסדנה של נועה פלדמן ושלי בה לימדנו כיצד לבצע ניתוח עומק של חנות אטסי וחילקנו טיפים כמו גם כלי עבודה שימושיים, ולאחר הפסקת צהריים חזרנו לסדנת ניהול זמן ממוקדת ליוצרים, אמנים ומוכרים באטסי, בהנחייתו של יובל פלס.

את מרתון ההרצאות חתמה סדנת אינסטגרם מעשית שהעבירה אודליה ברבי בקרסקי, ובה לימדה את המשתתפים כיצד לפתוח חשבון אינסטגרם, היכן מוצאים האשטגים טובים, איך מעלים סטורי וכל הדברים הבסיסיים שכל משווק צריך להכיר ברשת החברתית הוויזואלית. אתם מוזמנים לצפות בה כעת:

 

זה הזמן להזכיר שבקהילת "אסטרטגיה שיווקית בכיף" בפייסבוק מתפרסמים קורסים וסדנאות בחינם או בתשלום סמלי, במגוון רחב של תחומי העשרה. כ-80% מהקורסים מועברים על ידי אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם בישראל, והם זמינים ללא תשלום לחברי הקבוצה. מוזמנים להצטרף ללא תשלום, רק אל תשכחו למלא את שאלון ההצטרפות (תכתבו "טל שלח אותי" ותקבלו פרוטקציות בכניסה).

מפגשי #זוםעל הם קורסים, הרצאות וסדנאות המועברים בשידור חי. המשתתפים יכולים לראות זה את זה, לשוחח, לשאול שאלות, ובקורסים הארוכים – לצאת להפסקות בחדרים נפרדים לצורכי היכרות, נטוורקינג וסתם קשקושים כייפים. הקורסים בנויים בצורות שונות. חלק כוללים מצגת מובנה ומשאירים פחות מקום לשאלות ודיון. אחרים מבוססים על אינטראקציה ועל דיון בין המשתתפים. רובם מועברים ללא תשלום או בתשלום סמלי.

ההרצאות הקרובות בקהילה:

  • #זוםעל: נטוורקינג וקידום עצמי בעידן הדיגיטלי – עם רוברט נחום / חמישי, 28/12 בשעה 20:00 (חינם).
  • הרצאה: יחסי ציבור וחשיפה במדיה לעסקים קטנים – עם טל איתן / שני, 1/1/18 בשעה 19:00 (30 שקלים).
  • #זוםעל בחירת אפיקי שיווק – עם רות זיו / שלישי, 2/1/18 בשעה 13:30 (חינם).
  • סדנת #זוםעל: יצירת אנימציות שיווקיות בכלים חינמיים – עם מאיה וקסלר / חמישי 4/1/18 בשעה 20:30 (חינם).
  • #זוםעל: אל תוך מאורת הארנב – סדנת סיפורים אימרסיביים – עם מעין רוגל / ראשון, 7/1/18 בשעה 11:00 (חינם).
  • לכל ההרצאות והקורסים הפתוחים לרישום בקרו בדף הזה
הרשמו לעדכונים על מאמרים חדשים: