סדנת ניוזלטרים רשימות תפוצה

♥ קורס פופולריקורס מוקלט: לתכנן, לכתוב ולהפעיל ניוזלטר שיווקי אפקטיבי

רשימת תפוצה היא אחד הכלים השיווקיים היעילים, גם בימינו. בהרצאה מרוכזת בת כשעה וחצי נלמד כיצד לתכנן את רשימת התפוצה המושלמת - אילו תכנים לכלול, איזה תהליכים מתרחשים ברמת המשתמש הבודד, נכיר מבנים לסוגים שונים של דיוורים, נלמד מדוע אנשים מצטרפים - וגם נוטשים - ואיך הופכים את רשימת התפוצה לאמצעי שיווקי עצמאי, בלתי-תלוי ורווחי.

מחיר הקורס: 200 ש"ח. ניתן לחלק ל-2 תשלומים.
בהנחיית טל איתן
יש לכם שאלה לגבי הקורס? רוצים להתייעץ? כתבו לי בווטסאפ ואשמח לעזור
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

אם תחילו ללמוד את הקורס הזה היום, תוכלו ליצור בסיס מצויין לשיווק והגדלת המכירות בעסק שלכם באמצעות רשימת תפוצה יעילה ומכירתית, שתגרום ללקוחות שלכם להתאהב, לקרוא ולרכוש.

בקורס מוקלט הזמין ללמידה עצמית ללא הגבלת זמן תלמדו בצורה ידידותית, נגישה ומקצועית איך ליצור ניוזלטר אטרקטיבי שמושך לקוחות, איך מעודדים את האנשים הנכונים להירשם לתפוצה, כיצד גורמים למנויים לפתוח את הדיוורים וללחוץ על הקישורים, מה עושים עם רשימות תפוצה רדומות, איזה סוגים של דיוורים כדאי להוציא - ועוד ועוד. תקבלו גם רשימה של דיוורים ותבניות דיוור אפקטיביות שכדאי לכם להכיר ולבדוק בעסק שלכם, הכל כדי לעזור לכם להפיק את המיטב מהניוזלטר החדש/משודרג שלכם.

הקורס עזר למאות לקוחות ליצור רשימות תפוצה איכותיות (גם אם קטנות), ולשווק בהצלחה את העסק שלהם לאורך השנה, לקהל שהולך ונאסף ברשימות שלהם. 

אנשים עדיין קוראים ניוזלטרים? רשימות תפוצה עדיין עובדות?

ממש כמוכם, גם תיבת המייל האישית שלי מתמלאת לעייפה במיילים פרסומיים, שיווקיים, מתוחכמים יותר ופחות, וכולם כולם מבקשים ממני לעשות דבר אחד - לקנות. זה מייגע, זה מעייף, וזה רחוק מלשרת אותי כצרכן. אבל יש גם ניוזלטרים אחרים, ואותם אני קורא בשקיקה ואפילו מחכה שינחתו בתיבה שלי. הם כוללים עדכונים מעניינים על תחומים שאני סקרן לגביהם. הם מרחיבים את אופקיי במידע חדש. הם משעשעים אותי בסיפורים קטנים ממאחורי-הקלעים של העסק והתעשייה. בקיצור, הם נותנים לי ערך, מיידי, כזה שגורם לי לפתוח, לקרוא, להקליק, ולפעמים גם לרכוש.

ניוזלטר הוא אחד מהכלים השיווקיים היעילים שעוזרים לעסקים להגיע לקהל איכותי, מתעניין ופעיל שנהנה לצרוך את התכנים ובהמשך גם את המוצרים והשירותים שלהם. רשימת תפוצה איכותית מאפשרת ליצור קשר עמוק ומתמשך עם מתעניינים, לקוחות פוטנציאליים ולקוחות פעילים שלנו ועם העבודה הנכונה והצעדים הדרושים היא יכולה להיות מקור הכנסה משמעותי ויציב.

ניוזלטרים הם לא רק הכלי שבאמצעותו אתם יכולים לשגר לקהל שלכם מסרים פרסומיים, אלא לייצר איתו מערכת יחסים, אמיתית, עמוקה, מתמשכת. כזו ששמה אותו במרכז, ואת האינטרסים שלו. המכירה תבוא כבר אחר כך. ניוזלטרים הם כלי מצויין, כשיודעים לעבוד איתם, ובונים את המשפך השיווקי הנכון.

על הקורס

בקורס מקיף זה אני מסביר על שימושים שיווקיים מתקדמים בניוזלטרים. אסביר לכם איך אני ניגש לתכנן ניוזלטר מנצח עבור הלקוחות שלי, מה מעניין אותי ומה חשוב לי לעשות - כיועץ אסטרטגי אבל גם כלקוח, בעצמי - ואיזה תכנים כדאי לשלוח, למי ומתי.

נלמד מדוע אנשים מצטרפים לתפוצה ומדוע הם מאבדים עניין ומפסיקים לפתוח את הדיוורים שלנו (וגם, כמובן, מה אנחנו יכולים לעשות בנידון), מדוע הכותרת היא ממש לא הדבר המרכזי שצריך לחשוב עליו, בניגוד לכל מה שמספרים לכם, וכיצד אנחנו יוצרים מערכת יחסים אמיתית ועמוקה עם הלקוחות שלנו, ומעודדים אותם ליצור איתנו קשר (רמז: במקום לשים לינקים בתפוצה, עודדו את המשתמשים ללחוץ על כפתור ה-reply ולהתחיל לדבר אתכם. זה קל).

עוד נדבר על שימוש בניוזלטר ליצירה של משפכים שיווקיים, רשימות תפוצה אוטומטיות ו"אתגרי מייל" שאתם יכולים ליצור בקלות ובכיף כבר מחר בבוקר עבור הלקוחות שלכם - וכרגיל, דוגמאות והשראות מלא החופן.

משך ההרצאה: כשעה וחצי. ההרצאה הוקלטה בשידור חי בפני קהל. 
המצגת שתקבלו ברכישת ההקלטה כוללת כ-40 עמודים של תוכן מושקע, נתונים מחקריים ומגוון רחב של דוגמאות ותרשימי תפוצה שתוכלו ליישם בעסק שלכם.

בונוס חביב: כדי לעזור לכם לנסח את הטקסטים המושלמים עבור הניוזלטר שלכם, צירפתי לקורס זה פרק בחינם מתוך סדנת הכתיבה שלי - כתיבה שיווקית בכיף - ובו אני מדבר על מחסומי הכתיבה הנפוצים, ונותן המלצות להתמודדות איתם. אני מקווה ומאמין שהשיעור הזה (שאורכו כ-40 דקות) יעזור לכם לקבל השראה, להתמודד עם המכשולים, ולכתוב תוכן עבור רשימת התפוצה המשודרגת או החדשה שלכם.

בשורה התחתונה: פיתחתי את ההדרכה הזו כדי לעזור ללקוחות שלי לבנות רשימות תפוצה מנצחות וניוזלטרים איכותיים וממירים ואשמח מאוד לעזור גם לכם :) כל שעליכם לעשות הוא לרכוש את הקורס וללמוד, וכמו תמיד, אני זמין לשאלות והצעות במייל (contact@taleitan.co.il). למידה מהנה!