צילום: Leonardo.ai

מציירים בכיף עם בינה מלאכותית: Leonardo.ai ממתחילים למתקדמים

לאונרדו הוא כלי בינה מלאכותית המאפשר ליצור דימויים גרפיים רבים ומגוונים, איורים, תמונות, ציורים ועוד. אפשר לערוך תמונות, לשבץ מוצרים בסיטואציות שונות, ואפילו ללמד אותו לצייר בדיוק כמונו. ואם זה לא מספיק, הוא מציע גרסה חינמית נדיבה, המאפשרת שימושים רבים (כולל מסחריים).

בסדנה מוקלטת בת כשעתיים, הזמינה ללמידה עצמית ללא הגבלת זמן, נלמד את השימוש בכלי מהיסוד, משלב הרישום ויצירת החשבון, ועד לשימושים מתקדמים ופונקציות מורכבות.

מחיר הקורס: 80 ש"ח.
יש לכם שאלה לגבי הקורס? רוצים להתייעץ? כתבו לי בווטסאפ ואשמח לעזור
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

אתם מוזמנים להצטרף לעולם היצירה בעזרת בינה מלאכותית: סדנת AI מקצועית, יצירתית ומהנה בת כשעתיים לשימוש בכלי Leonardo.ai החינמי. בסדנה תלמדו בצורה יסודית ומעמיקה כיצד להשתמש במנוע Leonardo.ai כדי ליצור מגוון רחב של דימויים לצרכים עסקיים ואישיים גם יחד. 

לאונרדו מציעה למשתמשים מסלול חינמי נדיב שכולל 150 יצירות ביום, עשרות מודלים לסגנונות עיצוב וציור שונים, כלים מתקדמים לעריכת תמונה ועוד. יתרון משמעותי חשוב של המנוע הוא היכולת להעלות עבודות מקוריות שלנו וללמד את המודל לצייר בסגנון דומה או אפילו זהה לשלנו.

בסדנה, נלמד כיצד להשתמש בפלטפורמה לצרכים מגוונים. הסדנה נפתחת ברמת מתחילים שלא מכירים את לאונרדו או ציור בבינה מלאכותית, ומתקדמת עד לשימושים מתקדמים ומורכבים במנוע. 

הסדנה הוקלטה בפני קהל בשיעור זום - ולכן החוויה דומה מאוד להשתתפות בסדנת לייב, רק עם האפשרות לעצור, לחזור אחורה, לתרגל וללמוד בזמן שלכם.
הסדנה מונגשת בכתוביות ובספר לימוד מפורט.

מדוע כדאי להכיר את Leonardo.ai

 • מסלול חינמי נדיב המתעדכן מדי יממה ב-150 קרדיטים ליצירה, ללא התחייבות או תשלום.
 • ריבוי מודלים ליצירה של דימויים שונים: איורים, צילומים, שרטוטים, חומרים גרפיים, דפי נחיתה, לוגואים ועוד.
 • ניתן לאמן מודל אישי לעבודה על בסיס יצירות שלנו (ועל ידי כך ללמד אותו לצייר בסגנון ובקו המדוייקים שלנו).
 • כלים מתקדמים המאפשרים לשלב צילומים קיימים (כמו למשל מוצרים) בסצינות שונות.
 • הסרה ושינוי של רקעים לתמונות, כלי עריכה מתקדמים ביותר.
 • מערכת שמשתפרת ומתפתחת באופן תדיר, ומגובה בקהילת יוצרים עירנית ויצירתית. 

מה תלמידים מספרים על הסדנה:

 

על המרצה (זה אני!) 

שמי טל, אני יועץ אסטרטגי, דוקטורנט חוקר ומרצה (בין היתר ליישומי בינה מלאכותית והנדסת פרומפטים) במחלקה למדעי המידע באוני' בר-אילן. בקורסים שלי - הפונים לקהל מגוון של עסקים קטנים, מעצבים, משווקים, אנשי תוכן, עיתונאים, יוצרים ואמנים - אני מביא את הרוח היצירתית, ביחד עם הניסיון והידע שלי בתפעול מערכות AI ובשיווק. החיבור הזה מאפשר לי ליצור קורסים איכותיים ופופולריים מאוד, הנרכשים באלפים מדי חודש. לכן, אני יכול להגיש את התכנים שלי במחירים ידידותיים ונמוכים במיוחד, מה שמאפשר לכולם וכולן ללמוד את התחום המרתק הזה ולהשתמש בו לצרכים שלהם. 

מה נלמד בסדנה?

מדובר בסדנה מקיפה ביותר שבה נכללים הפרקים הבאים:

 • היכרות עם לאונרדו וציור בעזרת AI 
 • פתיחת חשבון וקבלת גישה למנוע
 • סקירה יסודית של כל הממשקים ועמודים חשובים
 • עבודה עם מודלים מאומנים
 • כתיבת פרומפטים
 • פעולות על תמונות קיימות - עריכה, הסרת רקע, שדרוג, עיצוב מחדש
 • יצירת דימויים חדשים מתמונות קיימות
 • הדגמה: יצירת הדפסים (patterns), דפי נחיתה וחומרים שיווקיים שונים
 • שימוש בקנבס לעריכה מתקדמת
 • כיצד לאמן את המודל לצייר כמונו

הסדנה כוללת גם תרגילים מעשיים שמטרתם לעזור לכם להפנים את החומר, להתאמן בממשקים ולהשיג תוצאות מצויינות מהלמידה. 

דוגמאות לשקפים מתוך הסדנה:

בעיניי, אחד הדברים המשמעותיים שלאונרדו מציע לנו (בניגוד למשל למידג'רני) הוא היכולת לאמן את המודל על בסיס היצירות שלנו. בסדנה נלמד כיצד לטעון עבודות, סקיצות וחומרים מקוריים שיצרנו, ולפתח מודל שייאפשר לנו לצייר דברים חדשים בעזרת הבינה המלאכותית:

נלמד כיצד לערוך תמונות קיימות - לדוגמה, תמונות של המוצרים שלנו - להחליף רקעים, לשנות גדלים ולייצר הרבה מאוד חומרים לשיווק:

נערוך היכרות מעמיקה עם המודלים השונים ונלמד כיצד לבחור את המודל הנכון לכל אחד מהשימושים הדרושים לנו:

נלמד על הממשקים ועל הפונקציות השונות במערכת וכיצד ליצור פקודות מדוייקות שייאפשרו לצייר בדיוק את מה שעובר לנו בראש. בנוסף, נלמד כיצד להסיר רקעים מתמונות ואיך אפשר להשתמש בתמונה קיימת ולהפוך אותה למשהו שונה לגמרי (לדוגמה - לאיור, ציור, רישום ועוד):

בסדנה נכיר פקודות לעיצוב חומרים שיווקיים, כמו דפי נחיתה, מודעות פרסום, תמונות לפוסטים וכל סוג של עיצוב גרפי שתוכלו לדמיין:

נלמד ליצור הדפסים גרפיים נהדרים: 

ועוד עשרות דוגמאות, השראות, פקודות וכלים שייקחו את היצירתיות שלכם לרמה הבאה 🥰

הפרטים הטכניים:

הקלטת הסדנה זמינה ללמידה עצמית ללא הגבלת זמן. 

מלבד ההקלטה, תקבלו גם ספר לימוד דיגיטלי הכולל כ-130 עמודים עם הסברים, פקודות רבות ואינספור השראות, קובץ עזר עם פרומפטים נוספים ועוד.

שימו לב שהרכישה אינה כוללת תמיכה אישית או טכנית. לשאלות בנושא חשבונות, מינויים ושאר עניינים מסוג הזה, אפשר לפנות לתמיכה של לאונרדו ולקבל עזרה אישית בהתאם לחשבון שלכם. אשמח לענות על שאלות ענייניות לגבי תוכני הסדנה, כמובן, ולעזור לכם להפיק את המיטב מהתכנים שאלמד. תוכלו להעלות את כל השאלות שלכם בקבוצת הפייסבוק (הפרטים יופיעו לאחר הרכישה).

למידה מהנה!