איור של כדור שלג ובתוכו שולחן עבודה וספרים, מוקף בצמחים (צילום: midjourney ai)

סדנת ChatGPT מתקדמת לבעלי עסקים, משווקים ויוצרי תוכן

כלי הבינה המלאכותית ChatGPT יכול ליצור תכנים שיווקיים, לאסוף ולנתח מידע ולהיות עוזר אישי צמוד לפעולות רבות בעסק הקטן. בסדנה מתקדמת וכייפית במיוחד, נלמד עשרות שימושים מתקדמים לפיתוח עסקי ואסטרטגי, נייצר אשפים, נצייר טבלאות וגרפים - ונכתוב שפע של תכנים שיווקיים ומכירתיים.

בנוסף, הסדנה כוללת תרגילי כתיבה ייחודיים ופקודות שימושיות, שיעזרו לכם להפיק תכנים איכותיים, מקוריים ומבודלים לשיווק העסק שלכם.

מחיר הקורס: 150 ש"ח 75 ש"ח.
בהנחיית טל איתן
יש לכם שאלה לגבי הקורס? רוצים להתייעץ? כתבו לי בווטסאפ ואשמח לעזור
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

לוקחים את ChatGPT לרמה הבאה:
סדנה מקצועית, מוקלטת וזמינה ללמידה עצמית ללא הגבלה + חוברת לימוד בת 180 עמודים

סדנה מוקלטת בת שלוש שעות, בה נלמד שימושים עסקיים מתקדמים בכלי הבינה המלאכותית ChatGPT (בגרסה החינמית או בתשלום). נכיר פונקציות מתקדמות כמו יצירת מסמכים, ניתוח תהליכים עסקיים, יצירת גרפים ותרשימים, בניית טבלאות שימושיות לכל פעילות בעסק, ואפילו פעולות עסקיות מתקדמות כמו תמחור נכון של המוצרים שלכם, גיבוש אסטרטגיית תוכן, בניית תוכנית עבודה עם משימות מדוייקות לכל יום ויום ועוד אינספור שימושים יצירתיים, חכמים ומועילים ביותר.

בנוסף, הסדנה שמה דגש על יצירת תוכן שיווקי (והרבה מאוד ממנו). הסדנה כוללת תרגילים מעשיים, אותם תוכלו לעשות במהלך השיעור או בזמנכם החופשי. תכנים אלו ישמשו אתכם לשיווק העסק ויגדילו את פעילות השיווק שלכם במאמץ מינימלי.

הסדנה מבוססת על תכנים ברמה אקדמית, שאני מלמד בגופים המובילים בתעשייה וגם באקדמיה, במוסדות מהשורה הראשונה כמו NYU ואוניברסיטת בר-אילן. לאחר הרכישה תקבלו גישה מיידית לצפייה בתכנים, חוברת לימוד עשירה הכוללת כ-180 עמודים של תוכן, המלצות והסברים, קובץ עזר עם פרומפטים נוספים והשראות - ותכני עזר נוספים שיעזרו לכם ללמוד בקלות ובכיף. בסדנה משולבים גם תרגילים ברמות קושי שונות, אותם תוכלו לבצע כדי ליישם את החומר הנלמד ולהתאים אותו לצרכים שלכם. 

הסדנה מונגשת בכתוביות ובספר לימוד מפורט.

קצת עלי 🥰

שמי טל, אני יועץ אסטרטגי, מרצה ודוקטורנט חוקר במחלקה למדעי המידע באוני' בר-אילן. בין היתר, אני המפתח והמרצה של הקורס האקדמי הייחודי "יישומי בינה מלאכותית והנדסת פרומפטים", ועוסק רבות בהנגשת הטכנולוגיות החדשות ככלי עבודה פרקטי ושימושי במיוחד. במסגרת עבודתי והמחקרים שלי אני חי ונושם את עולם השיווק והאסטרטגיה, יוצר תוכן ומלמד עסקים וסטודנטים איך לעבוד חכם, מדוייק ובכיף. אלפים רבים של אנשים כבר למדו בסדנאות ה-AI ועכשיו אני מזמין אתכם להיכנס יחד איתי אל הג'ונגל המופלא הזה, ולהבין כיצד ChatGPT יכול להקפיץ את העסק שלכם הרבה מאוד רמות למעלה. 

אני חושב שמדובר במהפכה מרתקת וסוחפת, שיש בה פוטנציאל מדהים לעסקים שצריכים כל עזרה ותמיכה בשיווק, בניהול ובכלל. זו הזדמנות בשבילי להנגיש את העולם הזה לקהל הרחב, ולכן קבעתי לכל הסדנאות שלי בנושא מחירים ידידותיים ונגישים במיוחד. כך, לא תצטרכו להתלבט יותר מדי, ותוכלו ליהנות מסדנאות איכותיות, ברמה אקדמית, אבל גם שימושיות, פרקטיות וכייפיות. 

פרקי הסדנה:

 1. פתיחה: מבוא, מטרות הסדנה והבדלים בין גרסאות 3.5 ו-4
 2. יצירה ועימוד של מסמכים עסקיים, טפסים ושאלונים
 3. ניתוח תהליכים עסקיים ושיווקיים ויצירת תרשימי זרימה
 4. יצירה ותכנון של גאנט מקצועי לשיווק
 5. שימושים מתקדמים ב-GPT ליצירת רשימת תפוצה ממירה
 6. כתיבה אוטומטית של תכנים שיווקיים בעזרת מודלים מבוססי מחקר
 7. תכנות פרומפטים ליצירה חכמה של עמודי מוצר ושירות אפקטיביים
 8. שימושים מתקדמים: מנוע הלוגיקה של GPT
 9. בניית אשפים מתקדמים (Wizards) ואשפים אנליטיים
 10. ניתוח דאטה בעזרת GPT
 11. סיכום הסדנה, משימות להמשך - ושאלות מהקהל

 

הסדנה כוללת התחייחסות נרחבת לתכנים שיווקיים. אחד האתגרים העיקריים העומד בפני משווקים הוא ליצור תוכן שיווקי באופן עקבי ולאורך זמן. קשה לשמור על רמה אחידה של תכנים, על מוטיבציה לכתוב שוב ושוב על אותם הנושאים, ומתישהו לכולנו נגמרים הרעיונות, החשק או גם וגם. 

לכן, שילבתי בסדנה גם כלים רבים לכתיבת תוכן שיווקי, בהם תוכלו להשתמש כדי ליצור את התכנים הבסיסיים והחשובים ביותר בכל עסק. נלמד על מודל מבוסס מחקר לכתיבה שיווקית, ונלמד את ChatGPT להשתמש במודל הזה כדי לכתוב לנו תוכן ייחודי ומבודל לשיווק.

במהלך הסדנה:

 • נבנה גאנט שיווקי חודשי, עם פוסטים לכל יום בכל רשת חברתית בהתאמה לאירועים חשובים ביומן.
 • נכתוב תוכן מדוייק לרשימת תפוצה ממירה.
 • נקבל רעיונות לפוסטים שיווקיים בסגנונות שונים: תוכן מעורר, תוכן מניע לפעולה, תוכן מלמד ועוד.
 • נכתוב הרבה מאוד פוסטים ותכנים לרשתות החברתיות.

ועוד תרגילי תוכן רבים ומגוונים שיסגרו לכם פינה ויאפשרו לכם ליצור תוכן שיווקי איכותי לקידום העסק שלכם.

ויש גם הרבה מאוד תרגילים פרקטיים שאלמד אתכם לעשות צעד אחר צעד:

כמה משובים מייצגים שקיבלתי בעקבות הסדנה:

 

הפרטים הטכניים:

הקלטת ההרצאה (שהועברה בזום) זמינה ללמידה עצמית ללא הגבלת זמן. ניתן גם להוריד את ההקלטה למחשב האישי / נייד ללמידה במצב אופליין. 

מלבד ההקלטה, תקבלו גם חוברת לימוד עשירה, הכוללת כ-180 עמודים עם הסברים, פקודות רבות ואינספור השראות, קובץ עזר עם פרומפטים נוספים ועוד.

שימו לב שהרכישה אינה כוללת תמיכה אישית או טכנית. לשאלות בנושא חשבונות, מינויים ושאר עניינים מסוג הזה, אפשר לפנות לתמיכה של ChatGPT ולקבל עזרה אישית בהתאם לחשבון שלכם. אשמח לענות על שאלות ענייניות לגבי תוכני הסדנה, כמובן, ולעזור לכם להפיק את המיטב מהתכנים שאלמד. תוכלו להעלות את כל השאלות שלכם בקבוצת הפייסבוק (הפרטים יופיעו לאחר הרכישה). 

בסיום הסדנה, תדעו כיצד להשתמש ב-ChatGPT בצורה מתקדמת ביותר, לתכנת אותו לפי הצרכים שלכם, לבנות אשפים מתקדמים, לשפר ולייעל תהליכים בעסק שלכם, ולא פחות חשוב, לייצר הרבה מאוד תוכן שיווקי איכותי, מבודל וממיר לעסקים שלכם. 

למידה מהנה!