איור של צנצנת מלאה קריסטלים סגולים, סדנת claude.ai

סדנת בינה מלאכותית: Claude.AI לעסקים, משווקים ומשתמשים מסחריים

בואו ללמוד כיצד לכתוב תוכן שיווקי מקצועי (גם בעברית), לערוך מחקרי שוק, להפיק מסמכים שונים ועוד - בעזרת כלי הבינה המלאכותית Claude.ai. הכלי מציע גרסה חינמית נדיבה ביותר, ובסדנה מקצועית, יצירתית וכייפית נלמד כיצד להפיק ממנו את המיטב עבור העסקים והפעילויות שלנו.

הסדנה תועבר בלייב בזום וגם תוקלט ללמידה עצמית ללא הגבלת זמן. הסדנה מונגשת במחיר ידידותי ונגיש, ומתאימה גם לאנשים שחוששים או סתם לא אוהבים טכנולוגיה 🥰

מחיר הקורס: 150 ש"ח.
כעת בהרשמה מוקדמת: רק 90 ש"ח.
יש לכם שאלה לגבי הקורס? רוצים להתייעץ? כתבו לי בווטסאפ ואשמח לעזור
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

כלי בינה מלאכותית מופיעים בכל מקום, והם הופכים לחלק בלתי-נפרד מעבודתם של משווקים, בעלי עסקים, עצמאים ויזמים. הכלים החדשים שהופיעו בחיינו מאפשרים לחסוך זמן, להשיג תוצאות מקצועיות וליצור תכנים מכל סוג בקלות ובמהירות. 

בהרצאה זו אציג בפניכם את כלי הבינה המלאכותית claude.ai, המציע גרסה חינמית ואינו מחייב תשלום, בצורה יסודית ומקצועית. נלמד כיצד להשתמש בקלוד כדי לשפר את פעילות העסקים שלנו, להפיק תכנים שיווקיים מקוריים וייחודיים, לכתוב בשפה שלנו ובאופן מותאם לקהל היעד, לערוך מחקרים ולנתח מידע עסקי ושיווקי בקלות ואפילו בכיף.

מדובר בסדנה מקצועית ויצירתית, המלמדת צעד צעד את השימוש בכלי, למשתמשים שאין להם ניסיון בשימוש בכלי AI וגם לאנשים שכבר משתמשים בכלים האלו באופן קבוע. הסדנה כוללת חוברת לימוד עשירה, תרגילים פשוטים להטמעה של החומר והבנתו והרבה מאוד השראה והנעה לפעולה שיגרמו לכם להפיק מהכלי את המיטב.

הסדנה תועבר בלייב בזום ביום ראשון ה-18/8/24 בין השעות 9:00 ל-11:00.
הסדנה מוקלטת וכל הנרשמים יקבלו גישה ללמידה ללא הגבלת זמן.

בין התכנים שנלמד בסדנה:

⭐ כיצד ליצור תוכן שיווקי משכנע ולמלא את ערוצי השיווק בתכנים בקלות (גם בעברית)
⭐ התאמת התוכן לערוצי השיווק השונים (למשל: תרגום פוסטים בין פייסבוק לאינסטגרם, הפיכת מאמר באתר לניוזלטר וכו')
⭐ הפקת מסמכים עסקיים, הצעות מחיר יעילות יותר, הסכמים וחוזים
⭐ תכנון אסטרטגי - להשתמש נכון בקלוד כיועץ העסקי הצמוד (והחכם) שלכם
⭐ ניתוח תוכן ועבודה עם קבצים, הפקת תובנות ממשובי לקוחות וניתוח עמודי נחיתה, פוסטים ומאמרים שלנו ושל המתחרים
⭐ כלים נוספים שיהפכו את ניהול העסק והשיווק שלכם להרבה יותר קלים, פשוטים ויעילים
⭐ מבוא ל"הנדסת פרומפטים" - יסודות מתקדמים בשימושי AI, מתוך הקורס שאני מלמד באוני' בר-אילן

שימו לב שהסדנה אינה כוללת תמיכה אישית בנושא מינויים, תשלומים, בעיות התחברות ותמיכה טכנית. לעניינים אלו יש את התמיכה של claude שיוכלו לסייע בהתאם לחשבון האישי שלכם אצלם. שאלות הנוגעות להבהרות וחידודים בעניין תכני הסדנה, השיטות שנלמד והתרגילים יתקבלו בברכה רבה :)

על המרצה:

שמי טל איתן, אני יועץ אסטרטגי, מרצה וחוקר במחלקה למדעי המידע באוני' בר-אילן. בהרצאות שלי העוסקות בבינה מלאכותית, אני משלב את הידע והניסיון הרב שלי כיועץ אסטרטגי לעסקים קטנים ובינוניים, יחד עם הרקע המחקרי והאקדמי שלי. כל ההרצאות מונגשות בצורה ידידותית ומזמינה, ומוצעות במחירים נגישים כדי שכל אחד וכל אחת יוכלו ללמוד ולהשתמש בכלים החדשים בקלות ובכיף. הסדנאות שלי פרקטיות מאוד, מניעות לפעולה ויצירתיות - והן יעזרו לכם לשווק ולקדם את העסקים שלכם בצורה מקצועית וטובה. 

מחכה לפגוש אתכם בסדנת הלייב (ו/או בהקלטה :)),