מדריך איתן לתוכן שיווקי: הקורס המקיף לפיתוח, הפקה ויצירת תוכן שיווקי

🔥 קורס מקיף ללמידה עצמיתתוכן שיווקי בכיף: הקורס השלם לפיתוח, הפקה ויצירת תוכן שיווקי אפקטיבי

הקורס האולטימטיבי והמקיף בו נלמד ליצור תוכן איכותי, נלמד טכניקות כתיבה שיווקית, נכיר מאגרים חינמיים מקוריים לתמונות, וידאו ומוזיקה, נצלם סרטונים וניצור הרבה מאוד תוכן יעיל עבור פעילות השיווק של העסק שלכם.

הקורס כולל 5 שיעורים של כשעה וחצי כל אחד, חומרי לימוד וכלי עזר, תרגולי כתיבה, תבניות תוכן - וקבוצת פייסבוק לתרגול ועבודה משותפת.

מחיר הקורס: 900 ש"ח. ניתן לחלק ל-5 תשלומים.
בהנחיית טל איתן
יש לכם שאלה לגבי הקורס? רוצים להתייעץ? כתבו לי בווטסאפ ואשמח לעזור
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

קשה לכם ליצור תכנים לרשתות החברתיות? לא יודעים על מה לכתוב באתר שלכם? חסרים לכם תכנים לרשימת התפוצה? מתמודדים עם מחסומי כתיבה וביקורת עצמית? רוצים ליצור וידאו לשיווק העסק ולא יודעים איזה ואיך?

זה הקורס שאתם צריכים :)

בין אם זה כתיבת טקסטים לאתר, פוסטים לפייסבוק או צילום סרטוני וידאו - הפקת תוכן שיווקי היא לא עניין פשוט, עבור רוב האנשים. היא דורשת מאיתנו להיחשף, להיות יצירתיים, להתמודד ולעשות דברים שאנחנו לא רגילים (ואולי גם לא אוהבים או אפילו לא רוצים) לעשות. כדי לעזור לכם להפיק תוכן שיווקי איכותי יותר, פיתחתי את הקורס המקיף שלי שבו אלמד טכניקות שונות ליצירת תכנים שיווקיים אפקטיביים. 

בקורס נלמד שיטות שונות לכתיבה של תוכן עיוני, טכניקות ליצירת פוסטים אפקטיביים לרשתות החברתיות וכלים להפקה ויצירה של צילומים וקטעי וידאו לשיווק העסק הקטן. זהו קורס גדול ומקיף שתמשיכו לחזור אליו גם בעתיד, כדי לקבל רעיונות והשראות לשיווק העסק שלכם.

איך הקורס יעזור לכם?

המטרה של הקורס היא לתת לכם כלים ליצור את כל התוכן השיווקי שאתם צריכים - דפי מוצר מצליחים, פוסטים לקידום השירותים/מוצרים, סרטוני הדרכה וקידום מכירות. הוא נותן גם את הכלים הטכניים, גם את הידע התיאורטי וגם את ההדרכה המדוייקת שתגרום לכם לפרוץ מחסומים ולעבור פאזה בשיווק שלכם. בנוסף, יש לקורס גם קבוצת פייסבוק שהיא קהילת יוצרי תוכן שיווקי, בה תוכלו לפרסם את התרגילים שלכם, לתת ולקבל משוב מחברים אחרים הלומדים את הקורס.

אבל במקום לספר לכם בעצמי מה הקורס יכול לעשות עבורכם, אתם מוזמנים לקרוא מה הלקוחות שלי מספרים. הנה כמה משובים מייצגים, תמצאו עוד רבים כאלו בדף הפייסבוק של 'כאן עובדים בכיף' ובקהילה שלי:

פורמט הקורס

הקורס בנוי מחמישה שיעורי ליבה מוקלטים באורך של כשעה וחצי עד שעתיים, כל אחד, שמלמדים את עקרונות הפקת התוכן השיווקי בצורה מסודרת ומעשית, אבל גם מעוררת השראה וחשק ליצור. באחריות. 

בנוסף, תקבלו ברכישה גם חוברות למידה, קובצי עזר (אקסלים, טבלאות וכלים נוספים), תרגילים מגוונים ברמות קושי שונות (כולל תרגול אישי ותרגול קבוצתי, תכף נגיע לזה) ובעצם את כל מה שצריך כדי להקים את מפעל התוכן השיווקי שלכם ;)

כל החומרים (כולל ההקלטות) יהיו זמינים לכם ללא הגבלת זמן, כך שתוכלו לחזור וללמוד את הקורס גם בעתיד.

ההשתתפות בקורס כוללת קבוצת לימוד בפייסבוק, שבה תוכלו לשתף את התרגילים השונים שתקבלו במהלך הקורס. הקורס משלב תרגול אישי ותרגול קבוצתי, כך שתוכלו לבחור את שיטת התרגול והאימון המועדפות עליכם - ביחד, או דווקא לבד. אני ממליץ להשתתף בתרגול הקבוצתי, שמעשיר, מרחיב ומשפר משמעותית את כישורי יצירת התוכן שלכם, לתת ולקבל משוב מהחברים ולהתאמן על שרירי השיווק. 

מה נעשה בקורס?

פיתחתי את הקורס כדי לעזור לכם להכיר את העולם המופלא של התוכן השיווקי, על כל צדדיו המרתקים והאפשרויות שהוא מציג בפנינו. נלמד על סוגים שונים של כתיבה, נכיר תיאוריות קלאסיות (וגם חדשות), נפגוש מודלים לכתיבה שיווקית ונתמקד בלמידת עקרונות קלים שעוזרים ליצור תוכן שיווקי שעובד ומושך לקוחות איכותיים ומתאימים לעסק.

  • נלמד איך ליצור תוכן שיווקי איכותי ואפקטיבי כחלק משגרת העבודה בעסק שלנו - באמצעות היכרות עם תיאוריות, גישות וכלים פרקטיים.
  • נכיר סגנונות, גישות ופורמטים שונים לצורך השראה והיכרות עם האפשרויות שיש לנו. 
  • נכתוב, נצלם, נערוך וניצור תכנים שיווקיים מגוונים כדי ללמוד את האפשרויות - ואותנו. 
  • ניפגש לדיונים, התייעצות ושיחה על התכנים בקבוצת הכתיבה של הקורס בפייסבוק.
  • נכיר כלים מעשיים ליצירת תוכן איכותי המחובר למשפכים שיווקיים ומביא תוצאות.
  • נכיר מאגרי תוכן משובחים וחינמיים לתמונות, צילומי וידאו ואודיו וטיפים לחיפושים מקוריים ויצירתיים.
  • נמלא את מאגרי התוכן שלנו במגוון רחב של תכנים: מאמרים, כתבות, צילומי וידאו ועוד.

הצצה לחוברות הלימוד שתקבלו ביחד עם ההקלטות:

הקורס כולל חוברות לימוד עם עשרות עמודים מלבבים עמוסים בידע ותוכן. המדריכים הכתובים ילמדו אתכם מודלים וכלים שונים לכתיבה ולבחירת אופי התוכן שתוכלו ליצור בשיווק, כמו מודל תמהיל הערך, מודל הקנבס ומודל יאקובסון לכתיבה שיווקית:

לצד התכנים העיוניים, כולל הקורס גם הדרכה מקיפה על הצדדים היצירתיים, צבעוניים ומרגשים של הפקת תוכן שיווקי - כמו בחירת הצילומים המושלמים, גיבוש אסטרטגיה ויזואלית ושימוש במאגרי תוכן חינמיים לשיווק שיעשה ללקוחות שלכם חשק לקנות:

סילבוס מקוצר של הקורס:

שעור 1 - יסודות התוכן השיווקי ותמהיל הערך.
בפתיחת השיעור נלמד על תכנון לו"ז השיווק, נכיר סוגים ותפקידים שונים של תוכן במערך השיווקי, נלמד על המשפך השיווקי תוך התמקדות באסטרטגיות תוכן. בחלקו השני של השיעור נדבר על סוגי תכנים לפי יציבות ונכיר את מודל תמהיל הערך שכולל חמישה סוגי תוכן שחייבים להופיע במשפכים השיווקיים שלכם.

שיעור 2 - כלי עבודה - הצעת הערך, מודל התקשורת ומודל הקנבס לכתיבה שיווקית אפקטיבית.
בשיעור זה נדון במאפיינים וצרכים של קהל היעד ובגיבוש הצעת הערך הנכונה עבורו. נלמד את מודל התקשורת של יאקובסון עם התאמה לכתיבה שיווקית ונכיר את מודל הקנבס לכתיבה שיווקית, המסייע ביצירת תכנים "ממושפכים" יעילים.

שיעור 3 - תכנים רגשיים ותוכן חם, יצירתיות בשיווק, מאגרי תוכן חינמיים וחיפושים מתקדמים.
שיעור זה עוסק ב"תוכן חם" ותפקידיו בשיווק. נדבר על האימפקט הרגשי ועל תהליכים יצירתיים שמשמשים אותנו בשיווק העסק. נכיר מאגרי תוכן לשימוש בחינם, ובעיקר כיצד לחפש וליצור תוכן ויזואלי ייחודי ואפקטיבי. הטיפים בשיעור זה ישנו את האופן שבו אתם מתבוננים על תוכן חם וימלאו אתכם בהשראה מרגשת. באחריות.

שיעור 4 - אסטרטגיות שיווק באמצעות תוכן קר והנעות לפעולה בתוכן השיווקי.
לאחר שלמדנו על התוכן החם נכיר את הצד השני של המשוואה והוא "התוכן הקר", הנוצר מתוך אסטרטגיות התוכן של העסק. בשיעור נדבר על תוכן קר ותפקידיו בשיווק, נתבונן במקרי מבחן לשיווק באמצעות תוכן ונכיר לעומק את ההנעות לפעולה והפעלת משפכים שיווקיים באמצעות תוכן.

שיעור 5 - מה עוצר אותנו מליצור תוכן שיווקי (ומה אפשר לעשות עם זה?) וגם - איך מנהלים את הפקת התוכן בעסק לאורך השנה.
שיעור זה עוסק בנושאים הפרקטיים שיעזרו לכם לכתוב, לצלם ולהפיק תכנים שיווקיים. נפתח בשיחה מעמיקה על מחסומי השיווק, הכתיבה והווידאו הנפוצים - ואיך מתמודדים איתם ונדון בטכניקות לכתיבה ויצירת תוכן שמפשטות את תהליך ההפקה והיצירה. נכיר סגנונות וסוגות של תכנים אפקטיביים שקל ליצור (והקהל ממש אוהב) ונדבר על ניהול הפקת התוכן בתוך היומיום העסקי שלנו ותכנון לו"ז השיווק.

כמה פרטים טכניים קטנים:

  • השיעורים בקורס הועברו בשידור חי והוקלטו לגרסה המיועדת ללמידה עצמית. כל השיעורים מוקלטים וזמינים לצפייה מידית ללא הגבלת זמן (גם בעוד שנתיים). תוכלו לחזור תמיד אל חומרי הקורס ואל קבוצת הלימוד כדי להגיש את התרגול ולתת משוב לחברים, להתייעץ על תכני השיווק שלכם עם משתתפים אחרים בקורס ולחלוק חוויות מהלמידה והפקת התוכן.
  • ההשתתפות בקורס כוללת את קבוצת התרגול בפייסבוק בה ניתן לפרסם את התרגול שתקבלו בשיעורים ולהתייעץ עם משתתפי הקורס (כעת ובעתיד) על יצירת התוכן בעסק שלכם. הניסיון מראה שההשתתפות בקבוצות הלימוד בקורסים שלי תורם מאוד להבנת החומר והיישום שלו ביומיום העסקי בקלות ובכיף, אז אל תפספסו את החוויה. בקבוצה ניתן גם להעלות שאלות הבהרה לגבי חומרי הקורס ואם משהו לא ברור או לא מובן, אני תמיד שמח להסביר ולפרט עד שתבינו ;)
  • מומלץ לשריין זמן עבודה לצורך כתיבת התרגילים ושיעורי הבית. בשיעור הראשון אתן הנחיות ברורות כיצד לארגן את הלמידה בלי סטרס, כדי לעזור לכם להפיק את המיטב מהזמן שלנו ביחד בקורס.

והכי חשוב - 

זה אחד הקורסים הכי יצירתיים, מעניינים וכייפים שפיתחתי ולימדתי אי-פעם - בואו מוכנים להיפרד ממחסומים, להשיל פחדים ולהוריד צנזורים פנימיים - וליצור תוכן שיווקי אפקטיבי ואיכותי בכיף!

מתלבטים לגבי הקורס? מוזמנים להתייעץ איתי - בווטסאפ של כאן עובדים בכיף (0526969860) או במייל (contact@taleitan.co.il) - ואשמח מאוד לעזור. כתבו לי עליכם ועל העסק ואיפה ההתלבטות שלכם, כדי שאוכל לענות לכם.