צילום המחשה של צנצנת ובה ספרים ולידה קריסטלים צבעוניים (צילום: midjourney ai)

לומדים בינה מלאכותית בכיף עם Google Bard/Gemini: ממתחילים למתקדמים

כלי הבינה המלאכותית של גוגל - ג'מיני (לשעבר "בארד") - מסוגל לבצע עבורנו פעולות רבות הקשורות בחשיבה שיווקית, גיבוש אסטרטגיה, כתיבת תוכן שיווקי איכותי - והכל בעברית ובממשק ידידותי, נגיש ולא פחות חשוב - חינם :)

בסדנה זו תלמדו כיצד להפיק את המיטב מכלי ה-AI החדשני, בצורה מקצועית ויסודית. הסדנה מיועדת למתחילים ללא ניסיון בתחום וגם למשתמשים מנוסים המבקשים לרכוש ידע מסודר וכלים מתקדמים חדשים לעבודה.

מחיר הקורס: 80 ש"ח.
יש לכם שאלה לגבי הקורס? רוצים להתייעץ? כתבו לי בווטסאפ ואשמח לעזור
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

אני מזמין אתכם להיכנס ולהעמיק את הידע שלכם בעולמות הבינה המלאכותית, בסדנה מוקלטת הזמינה ללמידה עצמית, ללא הגבלת זמן. משך ההדרכה כשעתיים, והיא כוללת גם ספר לימוד דיגיטלי רחב היקף (כ-180 עמודים). 

בסדנה אלמד אתכם כיצד להשתמש ב-Gemini (לשעבר גוגל בארד) כלי הבינה המלאכותית של גוגל, המשתדרג באופן קבוע והופך טוב יותר מיום ליום. 

הסדנה נפתחת ברמת מתחילים וממשיכה לרמת מתקדמים, הכוללת שיטות עבודה וכלים מעשיים שישמשו אתכם בעסק, ביצירה ובחיים עצמם. 

מה נלמד בסדנה?

  • היכרות כללית עם עולם ה-AI החדש ומשמעויותיו
  • יתרונות וחסרונות השימוש בכלי בינה מלאכותית
  • היכרות עם הממשקים של Gemini ומנוע השפה מאחוריו
  • גיבוש אסטרטגיה: תכנון עסקי, שיווקי ופיננסי
  • כתיבה שיווקית: הפקה של מגוון תכנים שיווקיים - פוסטים, מאמרים, דיוורים, מודעות פרסום ועוד
  • יצירת מסמכים עסקיים, הסמכים, חוזים ותקנונים
  • שימוש ב-AI לצורך מחקרי שוק ועריכת אנליזות עסקיות
  • תמחור והמחרה של מוצרים ושירותים בעזרת מנוע AI וביג-דאטה
  • ניתוח נתונים מהעסק שלנו והפיכתם לתובנות חכמות וצעדים פרקטיים לשיפור

ועוד :)

קצת עלי 🥰

שמי טל, אני יועץ אסטרטגי, מרצה ודוקטורנט חוקר במחלקה למדעי המידע באוני' בר-אילן. בין היתר, אני המפתח והמרצה של הקורס האקדמי הייחודי "יישומי בינה מלאכותית והנדסת פרומפטים", ועוסק רבות בהנגשת הטכנולוגיות החדשות ככלי עבודה פרקטי ושימושי במיוחד. במסגרת עבודתי והמחקרים שלי אני חי ונושם את עולם השיווק והאסטרטגיה, יוצר תוכן ומלמד עסקים וסטודנטים איך לעבוד חכם, מדוייק ובכיף. אלפים רבים של אנשים כבר למדו בסדנאות ה-AI ועכשיו אני מזמין אתכם להיכנס יחד איתי אל הג'ונגל המופלא הזה, ולהבין כיצד כלי בינה מלאכותית - ובראשם גוגל בראד - יקפיצו את העסק שלכם הרבה מאוד רמות למעלה.

אני חושב שמדובר במהפכה מרתקת וסוחפת, שיש בה פוטנציאל מדהים לעסקים שצריכים כל עזרה ותמיכה בשיווק, בניהול ובכלל. זו הזדמנות בשבילי להנגיש את העולם הזה לקהל הרחב, ולכן קבעתי לכל הסדנאות שלי בנושא מחירים ידידותיים ונגישים במיוחד. כך, לא תצטרכו להתלבט יותר מדי, ותוכלו ליהנות מסדנאות איכותיות, ברמה אקדמית, אבל גם שימושיות, פרקטיות וכייפיות.

הפרטים הטכניים:

הסדנה מוקלטת ותהיה זמינה לכם מיד לאחר הרכישה ללמידה ללא הגבלת זמן (אפשר גם להוריד למחשב/נייד ללמידה במצב אופליין). 

מלבד ההקלטה, תקבלו גם ספר לימוד דיגיטלי עשיר (כ-180 עמודים) ובו הסברים, פקודות רבות והרבה מאוד כלים פרקטיים שתוכלו ליישם מיד. 

שימו לב שהרכישה אינה כוללת תמיכה אישית או טכנית. לשאלות בנושא חשבונות, מינויים ושאר עניינים מסוג הזה, אפשר לפנות לתמיכה של גוגל ולקבל עזרה אישית. אשמח לענות על שאלות ענייניות לגבי תוכני הסדנה, כמובן, ולעזור לכם להפיק את המיטב מהתכנים שאלמד. תוכלו להעלות את כל השאלות שלכם בקבוצת הפייסבוק (הפרטים יופיעו לאחר הרכישה).

בסיום הסדנה, תדעו כיצד להשתמש ב-Google Bard לצרכים עסקיים, כתיבת תוכן שיווקי משובח (גם בעברית!), לגבש אסטרטגיה מהודקת, לערוך מחקרים, לנתח דאטה ועוד נושאים מלבבים ושימושיים שיקחו את העסק שלכם לשלב הבא ויחסכו לכם הרבה מאוד זמן (וכנראה שגם לא מעט כסף). וכל זה על כלי חינמי וכייפי שכל אחד/ת צריכ/ה לדעתי להכיר.

שימו לב: גוגל שינו בימים האחרונים את שם המותג מגוגל בארד לגוגל ג'מיני. התכנים הנלמדים בשיעור מותאמים גם לפלטפורמה המעודכנת.

למידה מהנה!