מידג'רני בכיף: סדנה מתקדמת לשימוש ב-Midjourney לבעלי עסקים ויוצרים

בואו להכיר ולקחת חלק במהפכה היצירתית שסוחפת את העולם, בסדנה מוקלטת, מתקדמת, מקצועית ומקיפה שבה נלמד איך למתוח את היכולות של מידג' ולהפיק את המיטב מתוך האפשרויות האינסופיות שנפתחו בפנינו פתאום.

בין יתר התכנים בסדנה: יצירת איורים אחידים ועקביים, פיתוח סגנון ייחודי, פקודות מתקדמות, הפקת תוכן שיווקי איכותי - ומאות פרומפטים מושלמים שאתם חייבים להכיר. הסדנה מעודכנת לגרסה החדשה ביותר של מידג'רני.

מחיר הקורס: 300 ש"ח 150 ש"ח.
בהנחיית טל איתן
יש לכם שאלה לגבי הקורס? רוצים להתייעץ? כתבו לי בווטסאפ ואשמח לעזור
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

מבצע 50% הנחה - רק 150 ש"ח במקום 300 ש"ח.
הסדנה מוקלטת וזמינה ללמידה עצמית. המחיר כולל את הקלטת הסדנה לצפייה ללא הגבלת זמן, וספר לימוד דיגיטלי הכולל כ-230 עמודים עמוסים מידע, טיפים ומאות פרומפטים מובחרים.
הסדנה מתעדכנת בתכנים חדשים, עדכוני תוכנה ושינויים במידג'רני. עדכני לגרסה 6 החדשה ביותר

בסדנה נענה על כמה מהשאלות הגדולות: איך עורכים תמונה שמידג' יצר עבורנו? כיצד יוצרים דמות אחידה עם הבעות שונות ובסיטאוציות מתחלפות? איך הופכים תמונה או איור שיצרנו בעצמנו לבסיס ליצירות חדשות? איך מקבלים השראות בעזרת המנוע, כיצד בונים שפה ייחודית ומקורית, איך חוקרים סגנונות, תקופות וכלים, והכי חשוב - כיצד מנסחים את הפרומפט (prompt) המושלם ליצירת התמונה שמסתובבת לנו בראש. 

הסדנה מוקלטת ונמשכת כשלוש שעות (כולל הפסקות וזמן יצירה), והיא כוללת גם תרגילים מעשיים, ברורים ובהירים שיעזרו לכם להתאמן וליישם את הידע החדש שתקבלו בסדנה. התשלום כולל גם חוברת למידה עשירה ובה ומאות פרומפטים, הדגמות והדרכות, קטלוג סגנונות וחומרים עשיר - ועוד תכנים רבים שיעזרו לכם להתמקצע במידג'רני ולהינות מכל רגע :)

הסדנה הוקלטה בפני קהל בשיעור זום - ולכן החוויה דומה מאוד להשתתפות בסדנת לייב, רק עם האפשרות לעצור, לחזור אחורה, לתרגל וללמוד בזמן שלכם. 
הסדנה מונגשת בכתוביות ובספר לימוד מפורט.

בנוסף, כוללת הסדנה הדרכת מבוא למתחילים (מפתיחת החשבון ועד יצירת התמונה הראשונה) וכן עדכון לגרסה V5 שיצאה לאחרונה. כל מה שאתם צריכים כדי להפיק ממידג'רני את המיטב, בין אם אתם משתמשים מתחילים שעוד לא ניסו את הפלטפורמה, ובין אם אתם משתמשים מתקדמים ומנוסים. 

כמה דוגמאות (קטנות) מתוך שלל הנושאים אותם נלמד בסדנה

נלמד כיצד ליצור דמות אחידה עם מנעד של הבעות ורגשות, לשלב אותה בסיטואציות שונות ולאייר בעזרתה מצבים שונים:

כיצד עורכים ומדייקים תמונה ספציפית שאהבנו:

יצירת תמונות בכל גודל ופרופורציה, לדוגמה, לרשתות החברתיות וכתמונות מלוות לאתרים שלכם:

נלמד להפוך צילום או איור מקוריים כבסיס ליצירות מתקדמות:

בסדנה נערוך היכרות עומק עם הפונקציונליות וספריית הכלים של המנועים הגרפים השונים, כולל קטלוג ענק של סגנונות, טכניקות, כלים, חומרים, גימורים ועוד:

היכרות עם קונספט הליבות וכיצד משתמשים בו לסטוריטלינג ויזואלי:

בנוסף, הסדנה מלמדת עשרות כלים ושימושים נוספים, כמו לדוגמה עיצוב אתר ודף נחיתה, פיתוח אסטרטגיה ויזואלית, יצירת פאלטות צבעוניות מקוריות, עיצוב לוגו לעסק או לפעילויות שונות בתוך העסק, יצירת סטיקרים לווטסאפ, קומיקס ואיורים מתוך ציורים ושרבוטים שלנו, פטרנים (דפוסים חוזרים) ליצירת טקסטילים נפלאים וניירות אריזה - ועוד רעיונות רבים ויצירתיים שתוכלו ליישם כבר במהלך הסדנה בקלות בהדרכה ידידותית, נגישה וכייפית 🥰

הסדנה כוללת עדכונים שוטפים על פיצ'רים חדשים, כלים חדשים וכל מה שרלוונטי ומעניין במידג'רני - והכל בשפה ידידותית, נגישה וברורה ובליווי הדגמות ויזואליות:

מומלץ מאוד להתחיל את הסדנה כשיש לכם כבר חשבון פעיל במידג'רני, ואחרי שיצרתם לפחות תמונה אחת (יש לרכוש מינוי בתשלום, החל מעשרה דולר לחודש ללא התחייבות). הסדנה אינה כוללת הסברים בסיסיים על דיסקורד או השימוש הראשוני במידג'רני ואינה כוללת תמיכה אישית. 

מתחילים? צריכים את הבסיס? חשבתי גם עליכם!
לאחר הרכישה תקבלו - ללא תוספת תשלום - גם הקלטה של הדרכה לפתיחת חשבון, יצירת מינוי במידג'רני והתחלת עבודה על המערכת. 

תלמידים מספרים:

על המרצה:

שמי טל איתן ואני יועץ אסטרטגי, מרצה למקצועות השיווק ודוקטורנט חוקר במחלקה למדעי המידע באוני' בר-אילן. כאדם יוצר וכמשווק, אני מתרגש מהפריצה של טכנולוגיות ה-AI לחיים שלנו, כחוקר מידע, אני מבלה שעות בחקר האלגוריתמים, לחישה למנועים, קריאת התיעוד, חפירה בפורומי מפתחים ובעיקר, הרבה מאוד ניסויים ומחקרים לצורך הבנת המערכת והשימושים שנוכל לעשות בה. כאדם יצירתי וצבעוני, אני רואה בכלים כמו מידג'רני הזדמנות מדהימה עבורנו, להפוך מחשבות לוויזואלים, לקבל השראה, ללמוד על סגנונות, חומרים וטכניקות, ולהעשיר את העולם הפנימי שלנו (ועל הדרך, ליצור גם תכנים נהדרים לעסקים ולחיים שלנו). 

אשמח מאוד לפגוש אתכם בסדנה, לשתף באהבה שלי ובהתלהבות שלי, ובעיקר - לתת לכם את הכלים וללמד אתכם לדבר מידג'רנית שוטפת 🤩