כתיבה שיווקית - קורס דיגיטלי

♥ לומדים שיווק עם טל איתןהקורס המקיף לכתיבה שיווקית בכיף: למדו ליצור תוכן שיווקי מגוון ואפקטיבי

קורס מקיף לבעלי עסקים שרוצים ללמוד לכתוב תוכן שיווקי איכותי ואפקטיבי.
בקורס תקבלו כלים, טכניקות, תרגילים ומבנים מומלצים לכתיבה שיווקית, תדלגו מעל החסמים והמעצורים ובעיקר - תכתבו הרבה מאוד תוכן לשיווק העסק שלכם.

הקורס כולל כ-20 שיעורים בהיקף כולל של כ-4 שעות הדרכה ומתאים ללמידה עצמית ללא הגבלת זמן.

מחיר הקורס: 200 ש"ח. ניתן לחלק ל-2 תשלומים.
בהנחיית טל איתן
מתלבטים לגבי הקורסים? רוצים סיוע פרטני? צרו קשר עם יועצי הלימודים שלי
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

הכינו את המקלדות, חממו את האצבעות והוציאו את המחברות מהמגירה: זה הזמן לכתוב. בקורס אינטנסיבי שכולל כעשרים שיעורים בני ארבע שעות בסה"כ, נכיר כלים, טכניקות, תרגילים ומבנים מומלצים לכתיבה שיווקית, נלמד כיצד לכתוב בצורה אותנטית, להתגבר על החסמים והמעצורים ובעיקר - נכתוב, והרבה.

ובנוסף - כדי להפוך את הלמידה שלכם למעשית וכדי להבטיח שתתרגלו ותתאמנו בכתיבה, לאחר הרכישה תקבלו בנוסף להרצאה גם גישה לקבוצת פייסבוק סגורה שבה עשרות תרגילי כתיבה נוספים, אתגרי כתיבה משותפים, התייעצות עם חברי הקהילה - ועוד :)

למי מיועד הקורס?

  • לאנשים המתמודדים עם קשיי כתיבה בשיווק שלהם. שאין להם רעיונות לכתיבה או שמרגישים 'תקועים' מול הדף הריק.
  • לבעלי עסקים המעוניינים לשפר את כישורי הכתיבה השיווקית שלהם, לנסח מסרים ברורים יותר ומדויקים יותר ולתרגל - כתיבה והתמודדות עם מחסומי הכתיבה הידועים לשמצה.
  • לאנשים שכותבים וזקוקים לכלים נוספים, שיטות והשראות ליצירת תוכן שיווקי.
  • לאנשים שרוצים לשפר את הכתיבה השיווקית שלהם ולהפוך אותה להרבה יותר אפקטיבית ומכירתית.

לצד החומר העיוני והתרגול שבו נלמד לכתוב בסגנונות שונים - בקורס אלמד אתכם גם שיטות וכלים להתמודדות עם אתגרי כתיבה, אדגים כיצד עוברים ממצב של "אין לי על מה לכתוב" ל"מתי אספיק לכתוב את כל זה?" ואיך מתרגלים את שריר הכתיבה (שהוא גם רגשי ועמוק מאוד, אצל רובנו).

מה אנשים מספרים על הקורסים שלי? 

אם לא יצא לנו להכיר עדיין (היי!), דעו שאני מרצה מאוד יסודי ומעמיק, אבל גם אדם רגיש ויצירתי שאוהב שיווק ויותר מזה - ללמד שיווק. בהרצאות שלי אני משלב את הידע האקדמי הרחב שלי, יחד עם הניסיון המעשי שלי כיועץ לעסקים וכאסטרטג שליווה מאות (ואולי כבר אלפי) עסקים להצלחה שיווקית, עסקית ואישית. אני מכיר את הקהל ואת הקשיים שלו היטב, ואוהב לעזור לאנשים להתגבר על חסמים ומכשולים בעזרת ידע, אמפתיה וכלים להורדת הביקורת העצמית המוגזמת.

הנה כמה משובים על הקורסים שלי, בדגש על קורס הכתיבה השיווקית:

תוכלו לקרוא עוד עשרות המלצות בדף העסקי שלי בפייסבוק :)

מה כולל הקורס?

הקורס כולל 4 שעות הדרכה על סגנונות כתיבה וכלים, כמו גם מגוון רחב של תרגולים ואינספור טיפים להתמודדות עם קשיי הכתיבה, מאגר רעיונות לנושאים ולסוגי פוסטים שתוכלו לייצר בקלות ובכיף, והשראות מלא החופן.

השיעורים מוקלטים וזמינים לצפייה מידית ללא הגבלת זמן (גם בעתיד הרחוק). תוכלו לחזור תמיד אל חומרי הקורס ואל קבוצת הלימוד כדי להגיש את התרגול ולתת משוב לחברים, להתייעץ על תכני השיווק שלכם עם משתתפים אחרים בקורס ולחלוק חוויות מהלמידה והפקת התוכן.

ההשתתפות בקורס כוללת את קבוצת התרגול בפייסבוק בה ניתן לפרסם את התרגול שתקבלו בשיעורים ולהתייעץ עם משתתפי הקורס (כעת ובעתיד) על יצירת התוכן בעסק שלכם. הניסיון מראה שההשתתפות בקבוצות הלימוד בקורסים שלי תורם מאוד להבנת החומר והיישום שלו ביומיום העסקי בקלות ובכיף, אז אל תפספסו את החוויה. המשוב אמנם לא כולל משוב פרטני מצוות ההוראה שלי, אבל בקבוצה ניתן להעלות שאלות הבהרה לגבי חומרי הקורס ואם משהו לא ברור או לא מובן, אני תמיד שמח להסביר ולפרט עד שתבינו ;) אפשר גם לפנות אלי במייל (כל הפרטים מופיעים באתר הקורס) לשאלות אישיות יותר, אם רק תרצו.

הקורס הוקלט בפני קהל בשידור חי ומוצע במחיר מוזל בעקבות הגרסה החדשה והמורחבת שיצאה לאחרונה (וכוללת גם פיתוח תוכן ויזואלי ווידאו שיווקי).

איך כדאי ללמוד את הקורס?

כדי להבטיח שתפיקו מהקורס את המיטב, אני ממליץ לשריין זמן עבודה לצורך צפייה בשיעורים, כתיבת התרגילים ושיעורי הבית.
לאחר הרכישה, קבעו משבצות ביומן שלכם גם עבור הצפייה בשיעורים וגם עבור התרגול. 

מומלץ ללמוד את השיעורים לפי הסדר: התהליך מובנה וכל שלב נסמך על קודמו. בנוסף, מומלץ מאוד לעשות גם את התרגילים המשולבים בקורס ולא להתספק רק בהאזנה פאסיבית בשיעורים. חומרי העזר והתרגילים מחכים לכם באתר הקורס, וגם בקבוצת הלימוד בפייסבוק, לצורך תרגול, משוב ועוד.

זהו קורס זורם שזכה למשובים משובחים, ואם תתנו לעצמכם הזדמנות לגשת לשיווק מזווית קצת אחרת, מובטחת לכם חוויה מהנה וכייפית.
אני מאמין שהאהבה שלי לשיווק ולכתיבה תעבור גם אליכם, דרך ההרצאות ודרך התרגולים בקורס הזה, ותתחילו לכתוב הרבה יותר בקלות תוכן מוצלח ואפקטיבי עבור העסק שלכם.