הדרכת מידג'רני - איור אילוסטרציה

סדנה בחינםבשערי העולם הקסום: הדרכה מוקלטת ליצירת חשבון ותפעול Midjourney

הדרכה למתחילים: הצטרפו למיליוני אנשים הלומדים, יוצרים ומשווקים בעזרת תכנים ויזואליים שהופקו במנוע הבינה המלאכותית מידג'רני.

בהדרכה זו תלמדו - צעד אחר צעד - איך פותחים חשבון וכיצד מתחילים לעבוד עם מחולל הדימויים הוויזואליים מידג'רני. בנוסף, תכירו שימושים יצירתיים במידג' ואיך תוכלו לרתום אותה לקידום ושיווק העסקים והיצירה שלכם 🥰

בהנחיית איתמר דור-און וטל איתן

מה זה מידג'רני, שכולם מדברים עליו פתאום? למה הוא כל כך פופולרי ואיך זה שהוא סוחף אחריו את העולם? איך הוא הצליח להשיג בפחות משבוע (!) למעלה ממיליון משתמשים פעילים? והכי חשוב: איך זה עובד, איך פותחים חשבון וכיצד עושים את הצעדים הראשונים בעולם המופלא והחדש הזה?

בסדנה זו שהועברה בלייב ומונגשת לציבור בחינם - תלמדו את היסודות החשובים ביותר לשימוש במנוע הבינה המלאכותית מידג'רני (Midjourney). הסדנה מורכבת משני חלקים:

טל איתן יציג בפנינו טעימה קטנה - אבל יצירתית ומעוררת השראה - מהיכולות של מידג'רני ואיך היא יכולה לעזור לנו, כעסקים קטנים. תכירו פרומפטים מצויינים וחלק מהאפשרויות האינסופיות שמחכות לכם במידג'רני.

בשלב הבא, בהדרכה מסודרת, צעד אחר צעד, ידגים איתמר דור-און כיצד מקימים חשבון בדיסקורד (ויסביר מה זה בכלל), איך להתמצא בצ'ט המבולגן, כיצד נותנים פקודות, כמה תמונות יש בחינם (25, נכון להיום) ומה עושים אח"כ. לאחר ההדרכה של איתמר, יהיה לכם חשבון פעיל ותוכלו להתנסות במערכת.

לאחר הסדנה יהיה לכם גם את הידע הטכני שדרוש כדי להתחיל ולהשתמש במידג'רני, וגם רעיונות והשראות (וכמה פקודות חשובות) שתוכלו לצאת איתם לדרך בבטחה.

ההשתתפות בסדנה היא בחינם. 

על המרצים

איתמר דור-און הוא יועץ המתמחה במסחר מקוון ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות לשיווק. טל איתן הוא יועץ אסטרטגי, מרצה למקצועות השיווק ודוקטורנט חוקר במחלקה למדעי המידע באוני' בר-אילן. 

על סדרת הרצאות ה-AI לחברי קהילת "אסטרטגיה שיווקית בכיף"

בחודשים האחרונים אנחנו מופצצים בכל עבר בהתפתחויות חדשות ומרגשות בעולם הבינה המלאכותית. בבת אחת נפתחו בפנינו אפשרויות רבות, עם כלים חדשים ועולמות חדשים לגלות ולחקור. הפוטנציאל עבורנו - כיוצרים, משווקים, בעלי עסקים - הוא עצום. 

לא מדובר בטרנד חולף אלא מהפכה אמיתית ועמוקה, שיכולה לתרום רבות לכולנו ולשנות את האופן שבו אנחנו עובדים, ובפרט, האופן שבו אנו מפיקים את חומרי השיווק שלנו, בין אם אלו תכנים כתובים או ויזואליים. 

כחלק מהמעבר לעידן חדש של כלים ואפשרויות, אנו מנגישים את הנושא לחברי קהילת אסטרטגיה שיווקית בכיף בפייסבוק וקוראי אתר "כאן עובדים בכיף". יצאנו בסדרת הרצאות בחינם או במחירים סמליים, כדי לאפשר לכולם להתנסות, ללמוד ולחקור את הנושא. 

סדנה זו היא אחת מבין הפעילויות הרבות שלנו. מוזמנים לבדוק את העדכונים בקהילה, וליהנות מההרצאות הנוספות בסדרה: