קידום אורגני בכיף

קורס מוקלט ללמידה עצמיתקורס אסטרטגיות שיווק בעזרת תוכן וקידום אורגני במנועי חיפוש (SEO)

איך עושים מחקר מילות מפתח בגוגל? כיצד מקדמים את האתר בחיפושים? איזה תכנים כדאי לפרסם ואיך ליצור אותם בקלות? על נושאים אלו, ועוד רבים אחרים, תוכלו ללמוד בקורס שלי לקידום אורגני בכיף :)

בהדרכה מרוכזת ומעשית אלמד אתכם איך לתכנן ולהוציא לפועל תוכנית אסטרטגית לשיווק באמצעות תוכן. משך ההדרכה: כשעתיים וחצי.

מחיר הקורס: 200 ש"ח. ניתן לחלק ל-2 תשלומים.
בהנחיית טל איתן
יש לכם שאלה לגבי הקורס? רוצים להתייעץ? כתבו לי בווטסאפ ואשמח לעזור
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

איך לקדם את האתר בגוגל? על אילו נושאים לכתוב? כיצד עורכים מחקרי מילות מפתח באמצעות כלים זמינים, חינמיים ובעיקר - נגישים וברורים? קורס זה עונה על שאלות אלו, בצורה ידידותית וכייפית, שתעשה לכם חשק לקפוץ וליצור תוכן שיגיע למקומות הראשונים בגוגל :)

"שיווק באמצעות תוכן" הוא שם כולל למגוון אסטרטגיות שבהן נעשה שימוש משמעותי בתכנים מסוגים שונים כדי למשוך, לגדר, למכור ולשמר לקוחות בעסק. זה יכול להיות בלוג לייפסטייל שמקדם את המוצרים שלכם, אתר מידע ומאמרים (כמו שלי) שמבסס את האוטוריטה שלכם ומושך עשרות אלפי קוראים שעוקבים ונרשמים לקורסים ולסדנאות שלכם, ערוץ סרטוני וידאו ביוטיוב שמביא אנשים לקליניקה שלכם, רשימת תפוצה מושקעת שאנשים מחכים כדי לקרוא, ואפילו פעילות חיצונית לעסק כמו כתיבה קבועה למקומון או מופעים בתוכניות טלוויזיה.

זהו עולם עשיר ומגוון שבו כמעט כל אחד יכול למצוא את המקום שלו. שיווק באמצעות תוכן שם בקדמת הבמה את הידע, הניסיון והיכולות המקצועיים שלכם, והוא מאפשר בנייה של אוטוריטה לצד משיכה של לקוחות חדשים וחיזוק הקשר עם לקוחות קיימים. 

הרבה אנשים יוצרים תוכן, מעט אנשים יוצרים תוכן נכון מבחינה אסטרטגית ושיווקית. הגיע הזמן לשנות את זה :)

לכן, בקורס זה אציג בפניכם את אסטרטגיות השיווק באמצעות תוכן בצורה יסודית ומעמיקה, כהרגלי. נדבר על היתרונות והחסרונות והסוגים השונים של כלים ומהלכים שיווקיים שהיא מאפשרת לנו, ונצא ליישם אותה בעזרת כלים טכנולוגיים פשוטים וחינמיים שיעזרו לנו בדרך.

מה נעשה בקורס?

  • נלמד כלים פרקטיים וטכניים לביצוע מחקר שיעזור לנו להבין מה הלקוחות שלנו מחפשים ואיך הם מחפשים את זה, נבנה "אוצר מילים" מתקדם לכתיבה השיווקית ונלמד איך יוצרים תכני ליבה ותכני לוויין ונותנים להם למשוך את הלקוחות לאורך זמן.
  • נחקור את השדות הסמנטיים ונלמד על חשיבותם לחיפושים אורגניים ו-SEO.
  • נכיר כלים לביצוע מחקר מילות מפתח שרלוונטי לכותבי תוכן ויוצרי וידאו. כלים אלו יעזרו להשיג שני דברים במקביל: גם לתת ערך משמעותי לקוראים ולעזור להם להבשיל לקראת רכישה, וגם "לדבר נכון" עם מנועי החיפוש הסורקים את האתר ולומדים את תכניו.

למי זה מיועד?

הקורס מיועד לבעלי עסקים שמשתמשים (או שוקלים להשתמש) באסטרטגיות תוכן בשיווק שלהם. זה כולל: כתיבת תוכן לאתר/ים, ניהול תוכן ברשימות תפוצה, יצירת סרטוני וידאו, יצירת מוצרי ידע דיגיטליים בחינם או בתשלום, וובינרים, מאמרים, טיפים, פוסטים ברשתות החברתיות, בדפים ובקהילות, וכל הכיף הגדול של מילים ותמונות וצלילים. 

הקורס ממוקד בתכנים טקסטואליים ובקידום אורגני במנועי חיפוש (אופטימיזציה למנועי חיפוש, SEO) אך מתאים גם ליוצרי וידאו ותכני מולטימדיה אחרים.

אם אתם מתלבטים או לא בטוחים, תמיד תוכלו לכתוב לי ולספר עליכם ועל העסק, ונבדוק יחד את התאמת הקורסלצרכים שלכם. 

איך זה עובד?

משך הקורס: שעתיים וחצי.
הקורס מוקלט, כך שתוכלו לצפות בו בזמנכם החופשי ולבצע את התרגילים באופן עצמאי.

כמו כל הקורסים והסדנאות שלי, גם הקורס הזה מסובסד ומונגש במחיר ידידותי ושווה לכל עסק.