מדריך להורדה: איך לתכנן, לנהל ולמקסם את המכירות הגדולות של חודש נובמבר

חודש נובמבר הוא שעתו היפה של המסחר האלקטרוני. שופינג אייאל של גוגל, Black Friday וחג ה-Cyber Monday מביאים לעליה חדה ברכישות באתרים ובחנויות מקוונות. כיצד להיערך למבצעים מראש? אילו דברים צריך לקחת בחשבון? מה כדאי לתכנן ואיך בונים תוכנית עבודה מסודרת לניהול הטירוף? המדריך הבא, להורדה בחינם, יעשה לכם סדר בבלאגן

נובמבר נחשב כחודש הגדול של המסחר האלקטרוני, והוא מתאפיין בעליה חדה ברכישות באתרים ובחנויות מקוונות. בחודש זה אנו רואים דפוסי רכישה מעניינים במיוחד. אם ברוב ימות השנה, אנשים שמחפשים לקנות מוצר באינטרנט, עורכים חיפושים סביב שם המוצר, בתקופות מכירה חזקות, כמו סביב חג הפסח, חגי תשרי ובשנים האחרונות גם בחודש נובמבר, אנשים ממתינים עם האשראי שלוף ביד ושואלים את גוגל והרשתות החברתיות: "מה יש לכם להציע לי".

זו תקופה סוערת של מכירות: סוכנויות איקומרס, יועצים, חברות פיתוח ושילוח, כולם מחכים לחגיגות מכירות האיקומרס. זה מתחיל עם שופינג איי אל, נמשך עם בלק פריידיי ונגמר עם סייבר מאנדיי. כל האירועים האלו הופכים את נובמבר לחודש החשוב בשנה עבור אתרי הסחר הישראלים.

עבור עסקים שמוכרים לחו"ל, זו רק יריית הפתיחה לסיילים הגדולים של הכריסטמס וסוף השנה האזרחית. בקיצור, תקופה מצויינת למכור מוצרים אונליין.

אירועי מכירות משמעותיים וחשובים, כמו שופינג איי.אל ובלאק פריידי, דורשים הכנה מדוקדקת והיערכות מסודרת. מומלץ ליצור תרחישים ותגובות למצבים שונים שעשויים להתרחש, להיעזר בתרשימי זרימה ולהכין גם תוכניות מגירה למקרה שמשהו לא יעבוד כמתוכנן. 

במדריך הבא, הזמין להורדה בחינם, מסביר אופיר אמסלם את כל האלמנטים של פעילות איקומרס מצליחה, בהתאמה לאירועי מכירות משמעותיים.

מטרת המדריך היא ללמד אתכם איך לנהל מבצעי מכירות מצויינים, למקסם רווחים ולהקטין סבירות לתקלות.

להורדת המדריך לחצו כאן

מדריכים מומלצים:

אל תשכחו להתכונן ליום שאחרי המבצעים הגדולים:

 

המדריך פורסם במקור ב-2020 באדיבות המחבר. תודה אופיר! :)

הרשמו לעדכונים על מאמרים חדשים: