ארגז הכלים למשווק: יסודות השיווק והאסטרטגיה לעסק הקטן

קורס חינםלומדים שיווק בכיף (ובחינם!) - יסודות השיווק והאסטרטגיה לעסק הקטן

קורס זה מציג בפנינו את העולם המופלא של שיווק העסק הקטן. נלמד על אסטרטגיות חשובות שכדאי להכיר כמו אסטרטגיות תוכן וקידום אורגני, שיווק ברשתות החברתיות, אסטרטגיות גידור שונות, עריכת מחקרי ביצועים ועוד ועוד.

הקורס מוקלט וזמין לצפייה מיידית בקצב שלכם, וכולל גם תרגול עצמי וקבוצת לימוד לקבלת משוב, טיפים והמלצות.

בהנחיית טל איתן

   קורס בחינם!  
   שתהיה לכולנו שנה טובה ומוצלחת, עם הרבה שיווק, הרבה מכירות והרבה מאוד כיף :)   

 

הקורס כולל שבעה פרקים הזמינים לצפייה מיידית ללא תשלום וללא הגבלת זמן:

  • יסודות השיווק: מושגי מפתח, מגמות ודברים שחשוב שכל משווק יידע. שיעורים לדוגמה: מושגי יסוד בשיווק, מדוע כדאי ללמוד שיווק.
  • אסטרטגיה שיווקית והתוכנית השיווקית: מאפיינים, מרכיבים וכלים אסטרטגיים שונים - כמו תרשים SWOT ותמהיל הערך. צפו בשיעור לדוגמה.
  • אסטרטגיות שיווק באמצעות תוכן: איך משווקים באמצעות תוכן, איזה תוכן צריך ליצור, שיטות יעילות ליצירת תוכן שיווקי אפקטיבי. צפו בשיעור לדוגמה בנושא יצירת תוכן מבוסס החלטות לקוח.
  • אסטרטגיות גידור: איך מכנסים את הקהל במקום אחד - ניוזלטרים, קבוצות פייסבוק, רשימות שידור, גידור באמצעות חומת תשלום ועוד.
  • אסטרטגיות שיווק ברשתות החברתיות: פיסבוק, אינסטוש וכל השאר.
  • אסטרטגיות תומכות: קידום אורגני, קידום ממומן, יחסי ציבור ועוד.
  • חקר ביצועי השיווק.

ההשתתפות בקורס כוללת גם קבוצת לימוד סגורה, שבה תוכלו להגיש את התרגילים השונים שתקבלו במהלך הקורס, לקבל משוב ולהתייעץ בנושאי הקורס (ובכלל). 

על הקורס והמודל מאחוריו

קורס זה נבנה במודל MOOC - Massive Open Online Course. יצרתי אותו בזכות הקהילה המדהימה שלי, שקונה ממני מדי חודש אלפי קורסים וסדנאות ומאפשרת לי לפנות זמן כדי ליצור תכנים חדשים במחיר נמוך במיוחד ואפילו, כמו במקרה הזה, לגמרי בחינם :)

הצפייה והלמידה בקורס אינן מוגבלות בזמן. אתם מוזמנים ללמוד אותו בחינם, בקצב, בזמן ובמקום הנוחים לכם. תוכלו ללמוד אותו לבד, לעשות את התרגילים עם עצמכם, או לחילופין להשתתף בקבוצת הדיון בפייסבוק, שם תוכלו להגיש את התרגילים השונים שתקבלו בקורס, לקבל משוב ולתת משוב בעצמכם לחברים המשתתפים בקורס.

אני ממליץ לכם מאוד לנצל את המרכיב הקבוצתי של הלמידה, ולהשתמש בו בכל פעם בה אתם חוזרים לתכני הקורס ולתרגול. הלמידה השיתופית, קריאת המשובים של התלמידים האחרים ומתן משוב - עוזרת לכם לחזק מאוד את יכולות השיווק שלכם. תמיד קל יותר לתת עצות לאחרים, אבל על הדרך, אתם גם מאמנים את שריר השיווק שלכם. נסו ותיהנו!

יש לכם שאלות? בקשות? הצעות? הערות? אני תמיד שמח לשמוע מכם.
אפשר לכתוב לי בקבוצת הלימוד של הקורס, במייל או בווטסאפ למספר 0526969860

מקווה שתיהנו מהקורס ושהוא יעזור לכם לקחת את השיווק בעסק שלכם לשלב הבא,