איור של איש מחזיק מגה פון (צילום: freepik / CC BY)

כאן כותבים (ומצטלמים!) בכיףאתגר הכתיבה והווידאו: הרצאה + 30 ימים של תרגול לשחרור מחסומי שיווק

האתגר החודשי שלי יעזור לכם לאמץ הרגלי כתיבה בריאים ולסלק מכשולים וחסמים בקשר לכתיבה ולצילום עצמי בווידאו. הוא ייפתח בהרצאה על כתיבה ועל וידאו אותנטי וכייפי בעסק, ולאחריה חודש שלם של תרגילים יומיומיים בקבוצת פייסבוק סגורה, תוכלו גם אתם לכתוב, להצטלם, לפרסם ולתזמן תכנים איכותיים.

מטרת העל של האתגר: לעזור לכם לתרגל ולהפוך את ייצור התוכן למשהו טבעי ויומיומי, ולא משימה מלחיצה ומאתגרת שאתם צריכים להתגבר עליה בכל פעם מחדש.

מחיר הקורס: 300 ש"ח.
בהנחיית טל איתן
מתלבטים לגבי הקורסים? רוצים סיוע פרטני? צרו קשר עם יועצי הלימודים שלי
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

התפישה הרווחת היא שכדי להפוך התנהגות מסויימת להרגל - אנחנו צריכים להתמיד בה במשך 21 יום. בהקשר הזה, אני אוהב במיוחד את עולם ה-micro habits, שהם הרגלים קטנים שקל לאמץ ולהפוך לחלק טבעי מהיומיום שלנו. ובדיוק בגלל זה יצרתי את האתגר הזה לאימון שרירי הכתיבה ותרגול יצירה ופרסום של וידאו - להקניית הרגלי עבודה נכונים.

אתגר הכתיבה והווידאו שלי יעזור לכם לפתח הרגלי כתיבה טובים וחזקים, שיעזרו לשיווק ולהתנהלות שלכם ביומיום. במסגרת האתגר, תקבלו כלים וסביבה מפרה ואינטימית, שתאפשר לכם לאמץ את הרגלי הכתיבה הנכונים, להעלות הילוך עם הכתיבה השיווקית שלכם, ולייצר תכנים איכותיים בהיקפים גבוהים ברשתות החברתיות ובאפיקי השיווק שלכם (אתר, ניוזלטר וכדומה). על הדרך, תוכלו גם להתאמן בצילום וידאו של עצמכם, כדי לתרגל את שריר ייצור התוכן השיווקי ולשחרר את המבוכה.

זה קורה בעזרת סדנה ממוקדת, ותרגול יומיומי בקבוצת פייסבוק סגורה שבה אני יכול לעודד, לדחוף וגם לנזוף בכל מי שצריך מסגרת וחיזוקים :-)

אם אתם רוצים לרכוש הרגלי כתיבה בריאים וטובים, להצטלם באתגרי וידאו ועוד ליהנות מהתהליך, הגעתם למקום הנכון ובעיקר, לבנאדם הנכון. כאן תוכלו להצטרף לאתגר של חודש נובמבר 2019, במסגרתו:

  • נלמד טכניקת כתיבה שיווקית בעזרת תבנית ידידותית ומופלאה (בקטע של "איך לא חשבו על זה קודם?!")
  • נכתוב פוסט אחד לפחות, בכל יום, בעזרת אתגר כתיבה יומי בקבוצת פייסבוק סגורה לתלמידים
  • נצלם את עצמנו כמו בת 16 באינסטוש ונתגבר על המבוכה וחרדת העדשה

האתגר נפתח בהרצאה (הזמינה לצפייה מיידית) ובה מידע מקיף על כתיבה שיווקית, מודל קנבס לכתיבת תוכן וחומרי עזר לשימושכם. במקביל, תוזמנו להצטרף לקבוצת פייסבוק סגורה ואינטימית למשתתפי האתגר, שבה יועלו, מדי יום, אתגרים ותרגילים לחימום ותרגול הכתיבה השיווקית וצילום הווידאו.

שימו לב: אם נרשמתם לאתגר, כדאי שתפיקו ממנו את המיטב. אני ממליץ לכם לשריין זמן להפקת התוכן, מדי יום במהלך נובמבר (בין חצי שעה לשעה ביום, אם אפשר). אתם לא חייבים לעשות את כל התרגילים (והם יישארו ברשותכם גם בסיום החודש) - אבל כדאי לנצל את המומנטום ולהיכנס לקצב תוכן גבוה. 

את הפוסטים תוכלו לפרסם מדי יום - או לתזמן אותם לאורך זמן. אם תתמידו ותעמדו באתגר, יהיו לכם בסופו 30 פוסטים איכותיים לאפיקי השיווק שלכם ובעיקר, המון מוטיבציה והשראה לכתוב ולפרסם. 

אבל יותר מהכל, תשחררו מחסומים, תאמצו הרגלי עבודה בריאים יותר ותהפכו את הכתיבה השיווקית ואולי גם את צילום הווידאו, לחלק טבעי מחייכם.