הרצאה

#זוםעל: אומנות בניית הרצאה מרתקת ומעוררת השראה

בהנחיית יניב ניצן

היכולת להעביר מסר מעורר השראה בפני קהל היא אחת המיומנויות החשובות ביותר בימינו. מנהיגים, יזמים, אנשי עסקים וכל אדם שמעוניין להשפיע בצורה מסוימת על אנשים נדרש לעמוד מול קהל ולדבר. כדי להצליח במשימה אנו נדרשים לתכנית פעולה מוגדרת היטב לפני שניגש לבנות את הרצאתנו, בין אם זו מצגת של 5 דקות בפני מספר משקיעים, או הרצאה בת 30 דקות בפני קהל של 700 אנשים.

בהרצאה נלמד את האומנות העדינה אך העוצמתית של בניית הרצאה מרתקת ומעוררת השראה. בין הנושאים שיילמדו בהרצאה: איך לתפוס את הקשב של הקהל מהרגע הראשון, מה חשוב לדעת באמנות ה-storytelling, איך ליצור סדר ודינמיות בהרצאה, איך מפתחים רעיון ראשוני, היכן מחפשים עוד תוכן להרצאה, איך להתאמן לקראת ההרצאה ועוד.

 

על המרצה:

יניב ניצן הוא מאמן מרצים, אסטרטג ושחמטאי. לתחום אימון המרצים הגיע במקרה, לאחר שבנה והעביר בפני עשרות ארגונים הרצאה על קבלת החלטות דרך משחק השחמט החל משנת 2010. מאז הוא פיתח ארגז כלים ייחודי לבניית הרצאות מעוררות השראה.

יניב מאמן ומפתח הרצאות של מנהלים בכירים, יועצים, אנשי עסקים ומרצים מתחילים שחולמים לעמוד על במה ולסחוף את הקהל לתוך מסע מרתק בעולם הרעיונות.