אינסטגרם (אילוסטרציה)

#זוםעל אינסטגרם מהבסיס עד התכסיס: להקים ולתפעל חשבון אינסטגרם (מתחילים)

בהנחיית אודליה ברבי בקרסקי

פעם, לפני כמעט עשור, כשהיינו עסוקים בלהיות המומים מזה שיש דבר כזה סלולארי ללא לחצנים, זו היתה אפליקציה ששימשה בעיקר לעיצוב תמונות והעלאתן איך לא? לפייסבוק! לכל אחד מאיתנו בטוח יש איפושהו תמונת וינטג' עם מסגרת לבנה שעיצבנו באינסטגרם.

היום (ליטרלי היום), כמה מכם שמעו "יש לך אינסטגרם?", "מה האינסטה שלך??", "רגע, איך אני מוצא אותך באינסטוש?"  ומיד מסרתם את שמכם בפייסבוק ומלמלתם משהו על זה ש"כן אני בדיוק פותחת, אני חייב". כן...

לכמה מכם יש אינסטגרם שיש בו את התמונה ההיא מחורף 2008, וינטג' מסגרת לבנה, זוכרים? ובכלל לא אתם פתחתם את הפרופיל שם, רחמנא ליצלן. זה הפייסבוק שפתח עבורכם, זו החברה, זה הבן שלכם, זו אחת העובדות בעסק. החשבון קיים אבל לא עובד עבורכם (או בכלל). דומם ומביך ומקור לרגשות אשם ותחושות של "יום אחד אטפל בזה".

אז, היי, אתם. הגיעה השעה שלכם - ואם לדייק - השעתיים וחצי שלכם.

מזמינה אתכם לסדנת מתחילים בנושא אינסטגרם - מהבסיס עד התכסיס.
איך זה נראה? מה עושים עם זה? מה זה האשטג ומה הסיפור של הסטורי? והכי חשוב - איך זה עוזר לכם כאנשים פרטיים, וכמוכרי שירות עסקי / מוצרים בפרט? 

קצת עליי -

בביו שלי באינסטגרם כתוב (אנחנו נלמד מה זה ביו, הכל טוב):
מנקה, מכבסת, מקפלת, מבשלת, עובדת, טסה, חוזרת, שלמה, מתפרקת, מתפקדת, משתדלת, מאכילה, אוכלת (גם סרטים), רצה, באה, אמא לארבעה שחושבת מחשבות טובות (אחרת פשוט אשתגע).

אז בנוסף לזה אני גם מלמדת אינסטגרם ומתחזקת עמודים עבור עסקים, בניתי את הפיד שלי משני עוקבים ותמונת וינטג' ל-5300 עוקבים וגלריה לא רעה בכלל. אני מוכרת כאינסטושית ויש בפיצ'ר הזה אינספור הזדמנויות, אם יודעים להשתמש בו. אשמח לעזור לכם ללמוד איך וכמה ולמה. מוזמנים לחטט קצת בפייסבוק ובאינסטגרם שלי (אם אין לכם, זה הזמן לפתוח חשבון).

מה צריך להכין לשיעור? 

חשוב שתגיעו לשיעור עם חשבון אינסטגרם פתוח / קיים, גם אם אין בו אף תמונה. כמיטב המסורת של #זוםעל, יש להצטייד במכשיר סלולרי / מחשב / טאבלט המצוייד במצלמה ומיקרופון כדי שנוכל לראות ולשמוע אתכם, ומומלץ להוריד את תוכנת ה-zoom מבעוד מועד (קישור יישלח לנרשמים).

ההשתתפות ללא תשלום