אנשים מולטי-פוטנציאליים (אילוסטרציה)

#זוםעל אנשים מולטי-פוטנציאליים והעסקים שהם מנהלים / תאריך מעודכן

בהנחיית יערה גראן-ברקן ואלינה מירקין

לפני שנתיים הכרתי לראשונה את המונח multipassionate people – אנשי המולטי שעושים גם וגם ולא מסתפקים בתחום אחד. סוף סוף היו לי שם והגדרה לדרך שבה אני מתנהלת בעולם והרגשתי שהגעתי הביתה.

למי שלא מכיר: שווה להתחיל מההרצאה של אמילי וופניק בטד.

כמה מהמאפיינים של אנשי המולטי: סקרנים, יצירתיים, אוהבים לצלול אל תחומי ידע או עשיה חדשים, מוכשרים במגוון של תחומים. נשמע טוב, נכון? ובכל זאת - הרבה מאתנו מסתובבים בתחושה של תסכול וחוסר הגשמה עצמית. איפשהו בדרך, כשמגיעים לעולם העבודה והקריירה, ריבוי היכולות ותחומי העניין והעשייה נהיה מתעתע. מבקשים מאיתנו להתמקד כשאנחנו רוצים להתרחב, מבקשים מאיתנו לבחור נישה, להגדיר ולהסביר לעולם (ולעצמנו) מה בעצם אנחנו עושים ואנחנו נתקעים ומגמגמים.

לא מזמן הזמנתי את אלינה מירקין הנהדרת שעוסקת בכתיבה, מיתוג וליווי של עצמאים וכחלק מזה גם בעזרה במיתוג לאנשי המולטי, לשוחח איתי על הנושא. חשבתי שנקליט ונעלה את השיחה ואז התחילו הזומים בקבוצה והרגיש לי נכון לעשות מפגש שישלב הרצאה ושיחה ביני לבין אלינה.

אז על מה נדבר במפגש:

נרחיב על המאפיינים של אנשי המולטי ומשם נמשיך אל האתגרים כבעלי עסקים בבניה של העסק, ההתארגנות היומיומית והמיתוג ונביא דוגמאות ואפשרויות לפתרונות שונים של האתגר הזה.

קצת עלינו

יערה גראן-ברקן: כשהייתי קטנה רציתי להיות סופרת או ארכיאולוגית. תמיד אמרו לי שאוכל להיות כל מה שארצה – אהבתי פיזיקה וספרות, ביולוגיה ואמנות ומאוד מאוד אהבתי לקרוא. האתגר שלי היום הוא לאפשר לאינטגרציה פנימית ובעקבותיה גם חיצונית בין החלקים השונים של העשייה שלי: היוצרת והאמנית, יועצת השיווק, המטפלת ברפואה משלימה.

אלינה מירקין: בעלת עסק לקופירייטינג וכתיבה שיווקית מזה עשור, מנחה תהליכי ביטוי והגשמה, משלבת עבודה טיפולית בתוך עולם השיווק, מביאה את קול הלב ולחש הנשמה למהלכים עסקיים, בוגרת תואר אחרון בפסיכולוגיה, מיודדת עם עולמות הטיפול, קרובה לשמאניזם, מדיטציה, דמיון מודרך, תרגילי כתיבה ועבודה אנרגטית לטובת ריפוי והתפתחות. מאמינה באור ובטוב.