10 הטעויות הנפוצות שאנשים אומרים, חושבים ועושים בשיווק (ואיך להימנע מהן)

#זוםעל10 הטעויות הנפוצות שאנשים אומרים, חושבים ועושים בשיווק

בין אם זו עצה מהאמא של הילד מגן השעשועים, או טיפ מיועץ מוערך שקראתם ברשת, יש הרבה שטויות, תובנות והנחות לא נכונות שמסתובבות שם בחוץ, והגיע הזמן לעשות קצת סדר בדברים.

בהרצאה מקיפה סוקר טל איתן, יועץ אסטרטגי ומרצה למקצועות השיווק, את השגיאות הנפוצות והמשמעותיות שהרבה מאוד משווקים עושים - ומציע פתרונות ודרכי התמודדות.

בהנחיית טל איתן

"אי-אפשר להצליח היום בפייסבוק בלי קידום ממומן", "את חייבת פרופיל באינסטגרם", "צריך לכתוב X ולא Y", "בשביל לשווק מוכרחים לשפוך את הקרביים ולשתף בדברים אינטימיים ואישיים", "אני לא בנאדם של תוכניות ותכנונים", "מה כבר יש לי לחדש לקוראים שלי?!".

המשפטים האלו - ועוד הרבה אחרים - הם חלק מהדברים שאנשים מספרים לעצמם, אומרים לאחרים ועושים בעצמם, כשזה מגיע לשיווק העסק שלהם. בין אם זו עצה מהאמא של הילד מגן השעשועים, או טיפ מיועץ מוערך שקראתם ברשת, יש הרבה שטויות, תובנות והנחות לא נכונות שמסתובבות שם בחוץ, והגיע הזמן לעשות קצת סדר בדברים.

בהרצאה קצרה (כשעה) אציג כמה מהתפישות הנפוצות, והמוטעות, על שיווק. דברים שייתכן שאתם עושים בעסק שלכם. דברים שאולי אמרו לכם לעשות, ואתם מרגישים בבטן שזה לא נכון (אבל צריכים כמה חיזוקים ממני). דברים שהמתחרים שלכם עושים, ואתם יכולים (ואף צריכים) לעשות בדיוק ההיפך.

ובעיקר, אראה את צורת החשיבה הקלילה, המארגנת והכייפית, שהופכת את השיווק מסיוט, אתגר וקושי - למשהו הרבה יותר זורם ואולי, הלוואי, גם מהנה.

בקיצור: נכיר טעויות נפוצות בשיווק, נלמד איך להימנע מהן - וכיצד לשפר את השיווק שלנו ולעשות אותו בכיף :)

 

אינפוגרפיקות ואייקונים: Designed by Freepik from www.flaticon.com