קורס כתיבה שיווקית מודל הקנבס

מוצר חדש!הדרכה: איך לכתוב פוסטים שיווקיים יעילים בעזרת מודל הקנבס / 50% הנחה

כשזה מגיע לכתיבה שיווקית, יש מגוון רחב של שיקולים שצריך לקחת בחשבון: מי קהל היעד, מה מעניין אותו, באיזה שלב הוא נמצא במשפך השיווקי, איזו הנעה לפעולה תתאים - ואיך לקדם אותו אל עבר המכירה בלי לאבד אותו בדרך.

בסדנה חדשה אלמד אתכם את מודל הקנבס שפיתחתי לכתיבה שיווקית יעילה. הסדנה כוללת הדרכה מוקלטת בת כשעה, חוברת עבודה והסברים מפורטים על איך להשתמש בקנבס לשיפור הביצועים השיווקיים של התכנים שאתם כותבים.

מחיר הקורס: 100 ש"ח 50 ש"ח.
בהנחיית טל איתן
מתלבטים לגבי הקורסים? רוצים סיוע פרטני? צרו קשר עם יועצי הלימודים שלי
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

קורס זה מוצע במחיר עלות לתקופה בלתי-מוגבלת.
בעקבות משבר הקורונה, הוזלתי את מחירי כל הקורסים שלי למינימום
. אני מקווה שהקורסים, ההדרכות והסדנאות שלי יעזרו לכם לפעול נכון ולשווק את העסק שלכם בהצלחה בתקופה מורכבת זו. בהצלחה ושמרו על עצמכם ♥

על הקורס

אחד הדברים שבעלי עסקים מתקשים בהם הוא החיבור של הכתיבה השיווקית שלהם להנעות לפעולה: איך יודעים איזה פוסט להוביל לאן? האם לשים קישור לדף רכישה או הנעה רכה לפעולה, כדי לחמם את הקהל ולהניע אותו במעלה המשפך? איך יודעים שהכתיבה שלנו באמת מתאימה לקהל היעד ואיך יוצרים טקסטים שעובדים - מניעים לפעולה, מעודדים רכישות ומשלימים את תהליך השיווק שלנו?

אני מתמודד עם השאלות האלו כל הזמן, בייעוץ שאני נותן ובעבודה מול אלפי לקוחות בקורסים המקוונים שלי. במהלך השנים פיתחתי מספר פתרונות שניגשים לבעיה מזוויות שונות, ואז הגעתי לפיצוח - הקנבס השיווקי! 

הקנבס הוא מסמך פשוט שמארגן בצורה שיטתית וקלה להבנה את היסודות השיווקיים שצריכים להיות בכל אחד ואחד מהפוסטים שלכם. זהו כלי קטן שעושה שינוי גדול - הוא מעודד כתיבה שיווקית טובה יותר, משפר את הביצועים של הטקסטים שלכם, ואם תעבדו איתו - צמוד - הוא ידאג שהפוסטים שלכם יהיו יעילים שיווקית.

בסדנה הזו אציג בפניכם את מודל הקנבס לכתיבה שיווקית יעילה. תקבלו את קובצי הקנבס לשימוש מיידי בעסק שלכם, והדרכה יסודית על כל אחד ואחד מהמרכיבים בשיטת העבודה שפיתחתי.

נלמד לכתוב תכנים שיווקיים אפקטיביים וחיבור להנעות לפעולה למגוון פלטפורמות השיווק שלכם: רשתות חברתיות - דפי פייסבוק וקבוצות, דיוורים לשליחה במייל (ניוזלטרים ורשימות תפוצה), כתיבת תוכן לאתר, לינקדאין ועוד.

ברכישה תקבלו גישה לשיעור מוקלט (כ-70 דקות) שבו אני מלמד את יסודות הכתיבה השיווקית, העקרונות שעליהם חשוב לשמור כשיוצרים תוכן שיווקי, וכמובן, את מודל הקנבס שעוזר לנו עם כל השאלות האלו. בנוסף תקבלו תקבלו את חוברת ההדרכה וכמובן, מסמכי קנבס בהם תוכלו להשתמש בעסק שלכם.

בנוסף, תקבלו גישה לקבוצה הסגורה שלי - כתיבה שיווקית בכיף - שם תמצאו מגוון רחב של תרגילי כתיבה, השראות, ומרחב בטוח להתייעצות, שיתוף ודיון בנושא הכתיבה השיווקית שלכם.

הצפייה אינה מוגבלת בזמן ותוכלו לחזור בכל עת ולצפות בהקלטה. לאחר הרכישה ההקלטה זמינה לצפייה ולמידה מיידית באיזור האישי באתר שלי.