צילום בסמארטפון לבעלי עסקים

הרצאה בחינם#זוםעל: צילום בסמארטפון - איך ליצור תוכן ויזואלי שיווקי ואפקטיבי

הטלפון החכם הוא כבר מזמן כלי עבודה מרכזי בניהול העסק שלנו ובשיווק שלו. המכשירים בימינו מאפשרים לעצמאים לשלוט בתוכן הוויזואלי שלהם בקלות, וליצור בידול אסתטי משמעותי בפעילות השיווקית שלהם.

בסדנה זו תציג הצלמת והמרצה לצילום, מיקה רבזין, כלים וטיפים לצילום מקצועי בסמארטפון שלכם. איך בונים סיפור ורגש בתמונה, כיצד בוחרים קומפוזיציה, משחקי אור, צל וחשיפה בצילום, זוויות צילום ועוד. ההשתתפות ללא תשלום לחברי קבוצת "אסטרטגיה שיווקית בכיף" בפייסבוק ואתר "כאן עובדים בכיף".

בהנחיית מיקה רבזין

השימוש בסמארטפון לצורך צילום נועד על מנת לשמור על לוק חדש ופרשי במדיה החברתית, ומעניק לנו כעצמאיים את השליטה בתוכן הוויזואלי שלנו ועדכונים שוטפים של העשייה היומיומית שלנו באופן מושך ומרתק. המטרה שלנו היא ליצור אחידות דרך הנראות- שבכל צילום יזהו אותנו ואת הפעילות שלנו, בין אם אנו מוכרים מוצר או שירות.

משך ההרצאה: כ-45 דקות +זמן לשאלות. השתתפות בחינם לחברי "אסטרטגיה שיווקית בכיף" וקוראי אתר "כאן עובדים בכיף".

מה נלמד במפגש?

המפגש כולל השראה מעולם התוכן הצילומי תוך לימוד פרקטי ומעשי לצילום בסמארטפון, נלמד כיצד להשתמש בנייד לצורך צילום, תאורה ובניית הסיפור שבתמונה לצורך העברת מסר וויזואלי איכותי ומושך.

בין הנושאים הנלמדים:

  • יצירת סיפור ורגש בתמונה
  • קומפוזיציה
  • חשיפה בצילום
  • אור וצל, כיווני אור
  • שימוש בסכמות צבעים ליצירת לוק אחיד שמזוהה יחד איתנו
  • זוויות צילום והשפעה רגשית על הצופה
  • שימוש בפלאש של הנייד
  • דגשים לבחירת תמונה מתוך רצף – מהי תמונה "טובה"?

למי זה מיועד?

המפגש מיועד לבעלי עסקים נותני שירות, מוצרים ועבודות יד, המעוניינים לשדרג את התמונות של העסק בסושיאל.

על המרצה:

אני מיקה רבזין, בת 32, אמא לשיבא – חתול מיין קון שמנמן וגדול מהרגיל. בעלת עסק לצילום לעסקים ומתמחה בצילום דיוקנאות, תדמית, צילומי מוצר ואווירה ועוד, מנהלת ומורה לצילום במרכז לצילום אומנותי – בית ספר לצילום. אני מאמינה שצילום ותוכן וויזואלי צריך להיות יצירתי, בעל קווי אופי ושידור מותאמים לכל עסק בנפרד, ומעודדת חשיבה יצירתית כדי שהעולם שלנו יהפוך להיות מלא בגוונים וצבעים, בו כל אחד יכול לבדל את עצמו. צילום הוא רגש וחוויה בפני עצמה ובזכות הכלים הטכניים הנכונים יחד עם מבט ייחודי ואסתטי, כל אחד יכול ליצור לעצמו סטים של תמונות מעוררות חשק לעסק.