הרצאה מיוחדת ללא תשלום#זוםעל: קורונה בכיף - טקטיקות ואסטרטגיות למצבי משבר ואי-ודאות

עסקים קטנים רבים מדווחים על השפעות הולכות וגוברות של נגיף הקורונה על העסק שלהם: ביטולי אירועים, מחסומי ייבוא וייצוא ותחושה כללית של אי-ודאות במשק כולו, משפיעים על כולנו בצורה שלא ברור עדיין איך תתפתח.

בהרצאת #זוםעל מיוחדת אציג בפניכם מודל חיזוי קל ונוח לשימוש בעסק הקטן, אלמד גישה לתכנון טקטי ואסטרטגיה להתמודדות עם משברים וכיצד אפשר להיערך לקורונה בלי פאניקה מצד אחד - אבל גם בלי שאננות מוגזמת.

בהנחיית טל איתן

התפשטות נגיף הקורונה בתקופה האחרונה הביאה למצב של אי-ודאות וחוסר יציבות בשווקים הבינלאומיים. אנו מרגישים את השלכות העיסוק התכוף בקורונה בתקשורת על העסקים שלנו ועל עצמנו, ונדמה שהגיעה השעה להתחיל ולהתבונן על המצב ולהבין לאן הדברים יכולים (ועלולים) להגיע, ואיך אנחנו מצמצמים את הסיכונים לעצמנו ולעסקים שלנו.

בהרצאת #זוםעל חינמית, כשירות לחברי קבוצת "אסטרטגיה שיווקית בכיף", אציג בפניכם שיטה המשלבת כלים טקטיים וכלים אסטרטגיים לתכנון והתמודדות עם משברים בלתי-צפויים ובלתי-ידועים. 

בשיעור אציג בפניכם מודל איכותני לניתוח תרחישי איום ומשבר ואלמד את שלבי המודל הכולל: איסוף וניתוח נתונים, כתיבת תרחישים אפשריים ודרכי פעולה, הערכה ריאלית של משאבים מול סיכונים ועוד.

מטרות השיעור: (1) התמודדות עניינית וממוקדת עם תרחישי הקורונה בתקופה הקרובה לצמצום הנזקים לעסק (2) הקניית כלים לחיזוי והתמודדות עם משברים פתאומיים באמצעות טקטיקות קצרות טווח ואסטרטגיות עומק.

למרות שההרצאה הפעם תתמקד בקורונה, המודל הזה רלוונטי גם לסוגים שונים של איומים וטוב שתכירו אותו, על כל מקרה שלא יבוא :)

ההרצאה תועבר בשידור חי, ביום שלישי ה-10/2 בשעה 9:00 ותימשך שעה. ההרצאה מוקלטת וניתן יהיה לצפות בה בזמנכם החופשי.