איך לעבור את תקופת הקורונה מאוזנים כלכלית

הרצאה בחינם#זםעל: איך לעבור את תקופת הקורונה מאוזנים כלכלית

משבר הקורונה תפס אותנו לא מוכנים - לא לעוצמה ולא להיקף - ושינה את כללי המשחק בשוק. בהרצאה זו יציג יובל פלס ממשרד רו"ח AccountFix כלי לניתוח המצב הפיננסי העדכני שלכם, יציג את תהליך העבודה לשיפור החוסן הכלכלי בכלל ובתקופות משבר בפרט, ויענה לשאלות בנוגע לאי-הוודאות הכלכלית בתקופה הקרובה.

ההשתתפות בחינם.

בהנחיית יובל פלס

הקורונה תפסה את כולנו לא מוכנים. לא בעוצמות, לא בהיקף. אנחנו יכולים להתחיל לנחש, אולי, כמה ואיך זה עוד יכה בנו. בבת אחת מצאנו את עצמנו, בעלי העסקים, באתגר כלכלי, בירידה לביקושים למוצרים ולשירותים שלנו, ועם המון מחשבות מה לעשות.

בהרצאת #זוםעל חינמית זו לחברי קבוצת "אסטרטגיה שיווקית בכיף" וקוראי אתר "כאן עובדים בכיף", נעבור את כל השלבים שדורשים לשמור על איזון כלכלי. זאת, כדי לעבור את התקופה במינימום נזקים. נדבר על מרכיבי תהליך העבודה לאיזון העסק - הכרת המצב, ניתוח, הסקת מסקנות, צעדים לביצוע - ונסקור את הצעדים שאתם יכולים לעשות כדי לצלוח את התקופה הזו כמה שיותר בשלום תוך שמירה על האיזון של העסק והתא המשפחתי.

מה כוללת ההדרכה?

ההדרכה כוללת כלי חינמי לניתוח המצב הקיים (כלי שאנו יצרנו) ונחלק לכם ללא עלות כדי שתוכלו לראות את התמונה עד כה ממבט על. נעבור על כיצד מנתחים את המצב ומה החורים שייפערו אם המצב יישאר כך, נחשוב ונציע צעדים מגוונים לסוגי בעלי עסקים שונים על מנת לצמצם סיכונים ועל מנת לצלוח את המצב בצורה מאוזנת.

למי זה מיועד?

ההדרכה מיועדת לבעלי עסקים שלא סגורים בצורה מדוקדקת על המצב הכלכלי וחשוב להם להבין את התמונה - בעזרת כלים פרקטיים.

אם גם אתם מנהלים את חשבון העסק בתוך החשבון הפרטי - נציג לכם גם כלי שיעזור לכם להפריד בין ההתנהלות החשבונאית של העסק והחשבון המשפחתי.

כמו כן, רלוונטי לבעלי עסקים שרוצים לקבל אופציות כלכליות והבנה אילו צעדים לקחת בעסק שלהם על מנת להצטמצם בהוצאות ולהגדיל הכנסות.

על המרצה:

יובל פלס, שותף ובעלים של חברת אקאונטפיקס, בית לעצמאים ועסקים שמלווה ותומך החל מכלים טכנולוגיים פשוטים לניהול הכלכלי של העסק ועד הנהלת חשבונות וראיית חשבונות לעסקים. כמו כן יובל מלווה עסקים בדגש על יצירת סיסטם והתנהלות שעוזרות לעסקים לצמוח.

הרצאה זו מונגשת לכם בחינם כחלק מפרויקט "קורונה בכיף", שבא לתמוך בעסקים קטנים בהתמודדות עם משבר הקורונה.