שידורי לייב

סדנה בחינם#זוםעל: איך להשתמש בתוכנת OBS לשדרוג הווידאו שלכם

תוכנת OBS היא תוכנה חינמית המאפשרת לשדרג את הווידאו שאתם מפיקים ומשדרים בערוצי השיווק שלכם. היא תפלפל את הרצאות הזום שלכם, תחזק את המסרים השיווקיים של המותג בשידורי הלייב בפייסבוק או יוטיוב ותיתן לכם כלים מצויינים שחשוב להכיר.

בסדנה זו נלמד כיצד להשתמש בתוכנת OBS לשיווק העסק הקטן.

בהנחיית אהד פרי

חלק הולך וגדל של התקשורת שלנו מתרחש דרך מצלמת המחשב. כשזה מגיע לשיחות וידאו, הרצאות, מוצרים דיגיטליים, תכנים שיווקיים - תמיד נשאל את עצמנו שאלות כמו איך אפשר להפוך את הפריים ליפה יותר? איך להדק את המסר השיווקי דרך מיתוג? כיצד לשלב את הכותרות, ואיך חולקים עם הקהל סרטונים ותמונות?

תוכנת השידור הטרנדית ביותר כיום היא OBS, תוכנה חינמית ופשוטה שמאפשרת לשדרג משמעותית את שיחות הזום שלכם, וגם את השידורים הישירים לפייסבוק, ליוטיוב (או לשניהם). זו תוכנה שכדאי לכל משווק שעובד או חושב לעבוד עם וידאו להכיר.

בסדנה חינמית לחברי "אסטרטגיה שיווקית בכיף" ילמד אותנו אהד פרי, במאי ויוצר סרטי תדמית, פרסומות וסרטים לעסקים (כאן אפשר לראות כמה דוגמאות ;)), כיצד להשתמש בתוכנת OBS לשדרוג תכני הווידאו שלכם בקלות ובכיף. 

הסדנה מועברת במסגרת אירועי ה#מרתוכן - מרתון יצירת תוכן שיווק לחברי הקהילה שחוגגים יומולדת שלוש :)

אהד מספר על הסדנה:

הוראות לקראת הסדנה

כדי שנקפוץ ישר למים ונתחיל להתנסות בשימוש בתוכנת OBS, מוזמנים להתקין לקראת הסדנה את התוכנה אצלכם על המחשב, יחד עם תוסף חינמי שימושי מאד בשם virtual cam.

לינקים להורדה:
https://obsproject.com/download 

התוסף:
https://obsproject.com/forum/resources/obs-virtualcam.539/