קןרס גוגל אנליטיקס למתחילים

המציאוןלקרוא ולשפר את ביצועי השיווק שלכם: קורס גוגל אנליטיקס / 50 ש"ח בלבד

גוגל אנליטיקס הוא כלי המאפשר לנתח את תנועת הגולשים באתר שלנו. בין אם מדובר באתר מסחר או אתר תוכן שבו אנו מקדמים את העסק, המידע הנשמר באנליטיקס הוא כלי רב עוצמה שמספר את סיפורו של הלקוח שלכם.

בקורס זה אלמד כיצד להשתמש בגוגל אנליטיקס כדי לנתח את תנועת הגולשים באתר שלכם, מה חשוב לבדוק (ובכל כמה זמן) ועוד. משך הסדנה: כשעתיים וחצי. הקורס נמכר במחיר מוזל משמעותית, עקב שינויים בממשק הצפויים להיכנס לקראת אמצע 2023.

מחיר הקורס: 400 ש"ח 50 ש"ח. ניתן לחלק ל-3 תשלומים.
בהנחיית טל איתן
יש לכם שאלה לגבי הקורס? רוצים להתייעץ? כתבו לי בווטסאפ ואשמח לעזור
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

ניתוח תנועת הגולשים שלנו - בין אם מדובר באתר מסחר, ובין אם באתר של עסק הנותן שירותים - הוא אחד המרכיבים החשובים בפעילות השיווקית והעסקית. למרות זאת, מדובר באחד הנושאים היותר מוזנחים, שבעלי עסק רבים חוששים ממנו (ולדעתי, ממש לא בצדק!).

אולי זה הממשקים הקצת-מוזרים, או הגרפים המפחידים, או כל המספרים והנתונים שקופצים עלינו מתוך המסך. לא יודע. משהו גורם לאנשים להירתע כשאני מדבר איתם על גוגל אנליטיקס, על חקר ביצועים, או, לא עלינו, על סטטיסטיקות.

ברבות השנים הדרכתי בעלי עסקים רבים בביצוע תהליכי ניתוח וחקר של ביצועי האתרים שלהם, ובעקבות הניסיון המצטבר עם מאות אתרים שונים ומגוונים, פיתחתי את הסדנה הזו - שבה אלמד אתכם, צעד צעד, איך להרים את מכסה המנוע מאחורי האתר, חנות או דפי הנחיתה שלכם, ולחקור את הביצועים דרך נתוני האנליטיקס.

גוגל אנליטיקס הוא אחד הכלים החשובים שמשמשים אותנו למחקר, אבל יש לו גם צד יישומי. זהו כלי עבודה משמעותי שמציע מגוון רחב של אפשרויות הנותנות מידע על התנהגות הגולשים באתר או בחנות שלנו, ועל ידי ניתוח הנתונים ניתן לשפר ביצועים משמעותית ולהגדיל את החשיפה וכך גם את הפניות והמכירות.

בקורס מוקלט בן שעתיים וחצי, שהועבר בשידור חי ונמכר כהקלטה לצפייה מיידית, תוכלו ללמוד על השימושים באנליטיקס מרמת האפס ועד רמות מתקדמות של יצירה ומדידה של יעדים והמרות.

מה תקבלו לאחר הרכישה?

  • הקלטת וידאו של הקורס (כשעתיים וחצי) + הקלטת אודיו להאזנה
  • מצגת ההרצאה המלאה בתוכן, צילומי מסך, הסברים וטיפים (כ-100 עמודים)
  • חוברת פרוטוקולי ניתוח מומלצים
  • מדריך ליצירת יעדים והמרות באנליטיקס (מתקדם)
  • חומרי העשרה והפניה לקריאה מומלצת נוספת

צילומי מסך מתוך ההרצאה:

על מנת להפיק מהסדנה את המיטב, עליכם לוודא שמותקן באתר שלכם קוד גוגל אנליטיקס ושהצטברו נתונים שתוכלו לנתח במהלך הלמידה.