אסטרטגיה רגשית

🥰לומדים שיווק וניהול בכיף עם טל איתןאסטרטגיה רגשית: איך להתמודד עם רגשות מורכבים בשיווק וניהול

למרות התפקיד שהוא ממלא אצל כולנו, פעמים רבות נגלה שהמימד הרגשי בניהול העסק מוזנח ולא זוכה לתשומת הלב הראויה. בסדנה מרתקת העוסקת בניהול ורגשות, נדבר על כמה תופעות רגשיות נפוצות הפוגעות ביזמים רבים - תסמונת המתחזה, קשיים שיווקיים, דחיינות ועוד - ואיך מתמודדים איתן במהלך היומיום העסקי שלנו.

מחיר הקורס: 50 ש"ח.
בהנחיית טל איתן
יש לכם שאלה לגבי הקורס? רוצים להתייעץ? כתבו לי בווטסאפ ואשמח לעזור
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

פחד מפני עימותים, קושי בניהול משא ומתן, לקוחות קשים ומטרידים, חרדות כלכליות, מחסומי שיווק, אי-ודאות, תחושת זיוף והתחזות, ביטחון עצמי נמוך, ביקורת עצמית מוגזמת, בדידות. המסע הרגשי שלנו, כעצמאים ובעלי עסק, יכול להיות מאוד מורכב וקשה לפעמים ויש לנו הרבה מאוד דברים בלתי-נמנעים לעבור, בדרך להצלחה.

בשנותיי הרבות כיועץ, הבחנתי שרוב היזמים מזניחים כמעט לגמרי את הרגשות והתחושות שלהם, לפעמים אפילו את הרווחה שלהם. הם משקיעים כספים וזמן בלמידה, אבל ממעטים להקדיש אפילו מעט תשומת לב למה שמתחולל בליבם ובנפשם. למעשה, המימד הרגשי הוא אחד האגפים המוזנחים בניהול, למרות שהוא אחד החשובים מבחינת ההשלכות שלו (לטוב ולרע) על הצלחת העסק.

זה קצת מוזר, כי בעסק קטן, שאנחנו הבעלים שלו, הרווחה שלנו היא מרכיב קריטי בהצלחה או באי-ההצלחה. הקמנו את העסק כדי שיהיה לנו חיים נעימים וטובים יותר ומצאנו את עצמנו בתוך עומס, סטרס, חרדה - אז מה הקטע? הקמנו את העסק כדי להשיג רמה רבה יותר של הגשמה עצמית, שחרור, ביטוי עצמי. אם אנחנו מאבדים את עצמנו בתהליך, יש להקדיש יותר מקום למחשבה על הרווחה שלנו בתוך המהלך הפרופסיונלי והשיווקי. יעדים אישיים חשובים לא פחות מיעדים עסקיים.

בעסק זעיר שרובו נשען עלינו, לרווחה ולחוויה הרגשית שלנו תהיה השפעה קריטית על הביצועים העסקיים. היבטים רגשיים בניהול הם משמעותיים ויש להשקיע בהם זמן, מחשבה ומשאבים כלכליים אם צריך.

לכן, כדאי לפתח 'אסטרטגיה רגשית' שתעזור לנו לנהל את עצמנו מול היומיום העסקי. מודעות עצמית והיכרות עם תופעות בשדה הרגשות המקצועי, הן שלב ראשון בתהליך האבחון והגיבוש של אסטרטגיה רגשית שתקל עליכם מאוד ביומיום ותאפשר לכם לנהל ולשווק את עצמכם בצורה הרבה יותר חומלת, נעימה - ואפילו יעילה. 

על ההרצאה

ההרצאה הזו מהווה פתיח לכל העולם המופלא של "אסטרטגיה רגשית" - כדי להבין איך להגיב למצבים רגשיים שונים בעסק (בדידות, חרדה, חוסר ביטחון, פחד מחשיפה), אנחנו צריכים להבין מדוע הם מתרחשים ולהכיר את המנגנונים מאחוריהם.

נלמד על תופעות רגשיות שונות שקורות לבעלי עסקים ואיך אפשר להתמודד איתן, נראה מה אומרים המחקרים העדכניים על רגשות ומחשבות ונסקור כמה מהמצוקות המרכזיות שיושבות לנו על הנשמה בנקודות שונות של חיי העסק - ומה אפשר לעשות עם כל הרגשות האלו :)

ההרצאה הועברה בשידור חי בפני קהל, במסגרת "ההרצאה הסודית". לאחר הרכישה תקבלו קישור להקלטת ההרצאה (בווידאו ובאודיו, למי שמעדיפ/ה להאזין) ואת מצגת המפגש עם כל החומר עליו דיברתי ותכנים לקריאה נוספת והעמקה. משך ההרצאה: כ-70 דקות. 

על המרצה

אני טל איתן, יועץ אסטרטגי ומרצה למקצועות השיווק. יש לי תארים במדעי החברה ומחקר התרבות, ואני גם דוקטורנט למדעי המידע. כל העשייה המקצועית, כמו גם האקדמית שלי, נועדה לעזור לאנשים למצוא רווחה: בין אם זו רווחה כלכלית או עסקית, רגשית או חברתית - אני עורך מחקרים, רוכש ידע, מפתח כלים ומיומנויות, שנועדו לעזור לאנשים לשווק את עצמם, לטפח עסקים ייחודיים ולהעביר את כל הטוב הזה הלאה. אני עושה את זה בקורסים שאני מלמד, בהכשרה של יועצים מקצועיים, חדים ורגישים, וכמובן, בליווי ובייעוץ שאני מציע לאלפי לקוחות בשנים האחרונות. 

פיתחתי את ההרצאה הזו כדי לעזור ללקוחות שלי לגבש אסטרטגיה רגשית יעילה, למצוא דרכים להרגיש ולהתמודד עם רגשות טעונים העולים, באופן בלתי-נמנע, בניהול ושיווק העסק. אני מקווה שהיא תעזור גם לכם :)

הנה כמה דוגמאות מתוך המצגת: