קורס קנבס לכתיבה שיווקית

קורס מוקלט: למדו ליצור תוכן שיווקי אפקטיבי בעזרת מודל הקנבס

הדרכה מוקלטת ללימוד עצמי שבה תלמדו שיטת עבודה ייחודית ופשוטה, שתעזור לכם לכתוב ולצלם פוסטים ותכנים שיווקיים ממירים, מניעים לפעולה ומכירתיים. בעזרת מודל הקנבס - כלי עבודה ייחודי וחיוני לכל משווק - תוכלו ליצור תוכן יעיל שיוביל את הלקוחות שלכם לקראת המכירה, גם בקידום אורגני וגם בממומן.

ברכישה תקבלו גישה מיידית (ללא הגבלת זמן) להדרכה מוקלטת בת כשעה, חוברת עבודה וגישה לקבוצת פייסבוק סגורה ובה עשרות תרגילי כתיבה נוספים.

מחיר הקורס: 150 ש"ח. ניתן לחלק ל-2 תשלומים.
בהנחיית טל איתן
יש לכם שאלה לגבי הקורס? רוצים להתייעץ? כתבו לי בווטסאפ ואשמח לעזור
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

למדו כלי עבודה ייחודי, בדוק מחקרית ופשוט, שצריך רק להוריד, למלא - ולשווק בכיף! 

בקורס תלמדו להתגבר על אחד המכשולים המשמעותיים בשיווק: החיבור של הכתיבה השיווקית "הרגילה" להנעות לפעולה, שיובילו לבסוף את המשתמשים לבצע את הפעולות הרצויות לנו. כי זה לא מספיק לכתוב תוכן שיווקי (גם אם הוא איכותי ונהדר) - צריך לדעת לגרום לו לעבוד עבורנו ולשרת את מטרות העסק.

הקורס עונה על מגוון שאלות שבטח מתרוצצות לכם בראש וגוזלות מכם זמן ואנרגיות בכל פעם שאתם מנסים לשווק. לדוגמה, איך יודעים איזה פוסט להוביל לאן? האם לשים קישור לדף רכישה או הנעה רכה לפעולה, כדי לחמם את הקהל ולהניע אותו במעלה המשפך? איך יודעים שהכתיבה שלנו באמת מתאימה לקהל היעד ואיך יוצרים טקסטים שעובדים - מניעים לפעולה, מעודדים רכישות ומשלימים את תהליך השיווק שלנו?

אני מתמודד עם השאלות האלו כל הזמן, בייעוץ שאני נותן ובעבודה מול אלפי לקוחות בקורסים המקוונים שלי. במהלך השנים פיתחתי מספר פתרונות שניגשים לבעיה מזוויות שונות, ואז הגעתי לפיצוח - הקנבס השיווקי.

הקנבס הוא מסמך פשוט שמארגן בצורה שיטתית וקלה להבנה את היסודות השיווקיים שצריכים להיות בכל אחד ואחד מהפוסטים שלכם. זהו כלי קטן שעושה שינוי גדול - הוא מעודד כתיבה שיווקית טובה יותר, משפר את הביצועים של הטקסטים שלכם, ואם תעבדו איתו - צמוד - הוא ידאג שהפוסטים שלכם יהיו יעילים שיווקית.

הקנבס יעזור לכם, בין היתר:

  • בכתיבה שיטתית, קלה וזורמת של תוכן שיווקי אפקטיבי לרשתות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם וכו'),
  • ביצירת תוכן לדיוורים במייל או בקבוצות שידור,
  • ביצירה של תוכן חוצה פלטפורמות: טקסטים, וידאו, אודיו, תמונות ושילובים שלהם,
  • ביצירת תכנים ממירים עבור קמפיינים בקידום אורגני וקידום ממומן,
  • ביצירה של מודעות ממירות יותר, ועוד.

ובשורה התחתונה: הקנבס יעזור לכם לכתוב בקלות, בצורה ממוקדת וקולחת - והתוצאות יהיו תכנים ממירים ואפקטיביים :)

מה לקוחות מספרים על הקנבס?

המשוב המרכזי שאני מקבל מלקוחות שלמדו את הסדנה, הוא - "זה הפך לחלק בלתי-נפרד מהעבודה שלי". הנה כמה דוגמאות מייצגות:

תוכלו לקרוא עוד עשרות משובים בדף הפייסבוק של כאן עובדים בכיף :)

מה נעשה ביחד בקורס?

בקורס אציג בפניכם את מודל הקנבס לכתיבה שיווקית יעילה ואלמד אתכם - צעד צעד - איך בונים תכנים שיווקיים נכונים ויעילים. תקבלו את קובצי הקנבס לשימוש מיידי בעסק שלכם, חוברת הלימוד (למי שמעדיפ/ה לקרוא ואפילו להדפיס) וכמובן, שיעור מוקלט (כ-70 דקות) שבו נלמד לכתוב תכנים שיווקיים אפקטיביים וחיבור להנעות לפעולה למגוון פלטפורמות השיווק שלכם: רשתות חברתיות - פרופילים באינסטגרם, דפי פייסבוק וקבוצות, דיוורים לשליחה במייל (ניוזלטרים ורשימות תפוצה), כתיבת תוכן לאתר, לינקדאין ועוד.

תלמדו את יסודות הכתיבה השיווקית, העקרונות שעליהם חשוב לשמור כשיוצרים תוכן שיווקי, וכמובן, את מודל הקנבס שעוזר לנו עם כל השאלות האלו. 

בנוסף, תקבלו גישה לקבוצת פייסבוק סגורה, שם תמצאו עשרות תרגילי כתיבה נוספים, השראות, ומרחב בטוח להתייעצות, שיתוף ודיון בנושא הכתיבה השיווקית שלכם.

כדי להבטיח שתפיקו מהרכישה שלכם את המיטב, לאחר הרכישה תקבלו גישה מיידית ולא מוגבלת בזמן. כך תוכלו לחזור בכל עת ולצפות בהקלטה, להוריד את החומרים והקבצים, לעשות את התרגילים, להשתתף בתרגול בקבוצת הלימוד - ולהפיק ערך מההדרכה. יש לי תלמידים שחוזרים לקורסים שלי גם שנה, שנתיים ויותר אחרי שרכשו אותם, ולא רק שאני מאפשר - אני גם מעודד את זה :) 

קצת עלי:

שמי טל איתן, אני יועץ אסטרטגי ותיק, מרצה למקצועות השיווק וחוקר במחלקה למדעי המידע באוני' בר-אילן. מדי שנה אני פוגש אלפי עסקים בפגישות הייעוץ שלי ושל הצוות שלי ובקורסים שאני מעביר, עוזר להם לבנות אסטרטגיה שיווקית וחשוב מכל - ליישם אותה בהצלחה. בנוסף, אני עורך מחקרים (גם באקדמיה וגם מחוצה לה) במטרה לאסוף מידע ולפתח כלים לקהל הלקוחות שלי. מודל הקנבס לכתיבה שיווקית פותח בעקבות מספר מחקרים שערכתי לאורך שנים, ובמהלכם ניתחתי בצורה שיטתית ומדוקדקת מאות פוסטים אפקטיביים ואת תהליכי היצירה שלהם. התוצאה הייתה מודל הקנבס - כלי עבודה אלגנטי שיכול לעזור לכל אדם לכתוב פוסטים איכותיים ומניעים לפעולה. 

עם קנבס הכתיבה השיווקית תוכלו ליצור תוכן בצורה מסודרת, שלב אחר שלב, ולהבטיח שכל התכנים שלכם יכללו את המרכיבים השיווקיים הדרושים כדי להצליח ולשווק בכיף :)