חבילת קורסי שיווק - אסטרטגיה שיווקית, סדנת טקטיקה, סדנת מכירות

♥ לומדים שיווק בכיף עם טל איתןהחבילה המושלמת לשיווק רענן ותוסס: אסטרטגיה, טקטיקה ומכירות

חבילת הדגל שלי כוללת שלושה קורסים מקיפים ויסודיים - שיעזרו לכם לקחת את העסק לשלב הבא:
✔ קורס אסטרטגיה שבו תלמדו כיצד לכתוב תוכנית שיווקית עבור העסק שלכם,
✔ סדנת טקטיקה ליישום האסטרטגיה בשטח,
✔ סדנת מכירות - כדי להבטיח שהלקוחות שהשיווק הביא יסגרו עסקה :)

קורסים 3
שיעורים 15
שעות 20+

מה כלול בחבילה

1קורס אסטרטגיה שיווקית

קורס אסטרטגיה שיווקית - כתבו והוציאו לפועל תוכנית אסטרטגית ושיווקית לעסק

קורס המלמד את יסודות האסטרטגיה ומדריך כיצד לבנות תוכנית שיווקית לעסק

800 ש"ח
2סדנת טקטיקה עסקית - מהלכים מהירים לביסוס ושיפור ביצועי העסק

טקטיקה עסקית - מהלכים מהירים לביסוס ושיפור ביצועי העסק

סדנה מקיפה בה תלמדו ליישם את האסטרטגיה שלכם בעזרת פעולות מהירות לשיפור ההכנסות.

300 ש"ח
3סדנת מכירות - שיטות וכלים להגדלת המכירות ואחוזי סגירת העסקאות

קורס מקצועי מוקלט לשיפור והגדלת המכירות בעסק הקטן

סדנת מכירות לאנשים ששונאים מכירות: איך למכור בצורה חכמה, עדינה ובעיקר - אפקטיבית.

500 ש"ח
יש לכם שאלה לגבי הקורסים? רוצים להתייעץ? כתבו לי בווטסאפ ואשמח לעזור
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

קחו את העסק שלכם לשלב הבא, עם שלושה קורסים חיוניים להצלחה: אסטרטגיה, מכירות וטקטיקה. בחבילה זו תמצאו שלושה קורסים מקצועיים ומקיפים, הכוללים 15 שיעורים ולמעלה מ-20 שעות הדרכה, חוברות לימוד, קובצי עזר להורדה ועוד. הקורסים ילמדו אתכם את "השילוש ההכרחי" להצלחת עסק - אסטרטגיה, טקטיקה וכישורי מכירה.

אסטרטגיה טובה תעניק לכם הבנה מעמיקה של השוק, הצרכנים והמוצר, ותעזור לכם ליצור את התכנים והמסרים השיווקיים המתאימים כדי למשוך את הלקוחות הנכונים ולהוביל אותם אל עבר המכירה. בקורס האסטרטגיה נלמד כיצד מגבשים אסטרטגיה תפורה אישית לעסק, ונכתוב תוכנית שיווקית מלאה. 

מכירה טובה היא כזו שהלקוח מגיע אליה בשל, כאשר אתם מבינים את הלקוח ואת הצרכים שלו, ועונים על השאלות עוד לפני שהוא חשב עליהן בעצמו. מכירה כזו לא תהיה אף פעם "דוחפת" או "מנדנדת", כי היא נשענת על אסטרטגיה ברורה ונינוחה שגורמת ללקוח לרצות לקנות. היא נשענת על האסטרטגיה, וכוללת מיומנויות שונות שאותן נלמד בקורס המכירות. 

טקטיקה טובה נגזרת מתוך התווך שבין האסטרטגיה למכירות. היא מגיבה לשטח, לשינויים ולתגובות שאנחנו מקבלים מהקהל, הן עוזרות לנו להיות יצירתיים ודינמיים בשיווק שלנו, ושומרות שלא נשאר קפואים בשגרה שיווקית משעממת ולא אפקטיבית. בקורס הטקטיקה נכיר כלים להשגת תוצאות מהירות יותר, כשנרצה להגדיל הכנסות בעסק ולשפר את הביצועים. 

חבילת הקורסים הזו מכסה בצורה יסודית ומעמיקה את עולם השיווק - מהשלב הראשוני של גיבוש אסטרטגיה שיווקית, ועד שלב ביצוע המכירות בפועל, סגירת העסקאות והשלמת תהליך השיווק.

קצת על המרצה (זה אני!)

שמי טל איתן, אני יועץ אסטרטגי מוסמך ומבוקש ומרצה למקצועות השיווק. בקורסים שלי אני משלב את הידע המעשי שלי בהקמה, ניהול וייעוץ לעסקים, כמו גם את הידע האקדמי-מחקרי שלי. יש לי תואר שני במחקר התרבות ותואר שני נוסף במדעי המידע, וכיום אני דוקטורנט וחוקר אסטרטגיה במחלקה למדעי המידע באוניברסיטת בר-אילן. זכיתי להיות ממקימי אתר ynet ומאקו ("שידורי קשת"), ואני מלווה ויועץ לארגונים ועסקים מאז שנת 2001. אם תקפצו לדף "על אודות" תוכלו לקרוא עלי ועל הסיפור שלי :)

מה כוללת החבילה?

בחבילה תמצאו שלושה קורסים משובחים, הזמינים לצפייה מיידית. הקורסים אינם מוגבלים בזמן, ותוכלו גם להוריד אותם למחשב האישי שלכם לשימוש עתידי. ביחס עם הקורסים תקבלו את חומרי העזר, מצגות השיעורים וכלים שונים (מסמכי אקסל, תבניות תוכן) שיעזרו לכם ליישם את השיטות והכלים הנלמדים בקורסים.

הקורסים מכסים את נושאי הליבה של העסק: אסטרטגיה שיווקית, טקטיקה עסקית ומכירות. 

  • אסטרטגיה שיווקית: לבנות וליישם תוכנית שיווקית לעסק שלכם - זהו קורס הדגל שלי שזכה למשובים מצויינים והצליח לעזור לאלפי עסקים לשווק בכיף :) מדובר בקורס מוקלט שכולל 10 שיעורים בני כשעה וחצי כל אחד (כ-15 שעות לימוד), הכוללים תרגילים מקיפים שיעזרו לכם לבנות, צעד צעד, תוכנית אסטרטגית ותוכנית עבודה הנגזרת ממנה. 
  • הסדנה לטקטיקה עסקית: מהלכים מהירים לביסוס ושיפור ביצועי העסק - בעוד שאסטרטגיה מציבה יעדים ארוכי-טווח ומתארת איך נגיע אליהם, הטקטיקה היא ההוצאה לפועל של מטרות ויעדים - ברמה העסקית והשיווקית - באופן מיידי וקצר מועד. במילים אחרות, אסטרטגיה עוסקת בתכנון לעתיד ואילו טקטיקה עוסקת בכאן ועכשיו. בסדנה זו אציג בפניכם כלים מעשיים שעוזרים להפוך את האסטרטגיה לטקטיקה, ומגוון מהלכים מהירים שאתם יכולים לעשות כדי להשיג תוצאות שיווקיות או להגדיל את המכירות בעסק.
  • סדנת מכירות בכיף: שיטות וכלים להגדלת המכירות בעסק הקטן - ונקנח במכירות, שהן התכלס של כל המהלכים השיווקים - האסטרטגיים וגם הטקטיים. אם האסטרטגיה שלכם מושלמת, אבל טכניקת המכירות שלכם גרועה, אתם לא תמצו את הפוטנציאל העסקי שלכם ותפסידו לא מעט כסף, ולקוחות נהדרים. כדי לעזור לכם לשפר את כישורי המכירות שלכם, פיתחתי את סדנת המכירות החדשה שלי שבה תלמדו איך למכור בלי להתגרד בכל הגוף, איך לבנות שיחת מכירות טובה ואיך לא למהר לתת הנחות או להתבלבל מול לקוחות שמבקשים מו"מ. 

~~~

רוצים להתייעץ או לברר משהו? מוזמנים לכתוב לי או לשלוח לי הודעה בווטסאפ ואשמח לענות. בבקשה פרטו ככל האפשר עליכם ועל הלבטים שלכם, כדי שאוכל לתת לכם תשובות מהירות ויעילות :)