♥ לומדים שיווק בכיף עם טל איתןהחבילה המושלמת לשיווק רענן ותוסס: אסטרטגיה, טקטיקה ומכירות

חבילת הדגל שלי כוללת שלושה קורסים מקיפים ויסודיים - שיעזרו לכם לקחת את העסק לשלב הבא:
✔ קורס אסטרטגיה שבו תלמדו כיצד לכתוב תוכנית שיווקית עבור העסק שלכם,
✔ סדנת טקטיקה ליישום האסטרטגיה בשטח,
✔ סדנת מכירות - כדי להבטיח שהלקוחות שהשיווק הביא יסגרו עסקה :)

קורסים 3
שיעורים 15
שעות 20+

מה כלול בחבילה

1

קורס אסטרטגיה שיווקית - לבנות וליישם תוכנית שיווקית לעסק שלכם

קורס המלמד את יסודות האסטרטגיה ומדריך כיצד לבנות תוכנית שיווקית לעסק

400 ש"ח
800 ש"ח
2

סדנת טקטיקה: פעולות מהירות לשיפור מצב העסק וההכנסות

סדנה מקיפה בה תלמדו ליישם את האסטרטגיה שלכם בעזרת פעולות מהירות לשיפור ההכנסות.

100 ש"ח
300 ש"ח
3

סדנה מכירות: הדרכה מקיפה לשיפור והגדלת המכירות בעסק הקטן

סדנת מכירות לאנשים ששונאים מכירות: איך למכור בצורה חכמה, עדינה ובעיקר - אפקטיבית.

200 ש"ח
500 ש"ח
מתלבטים לגבי הקורסים? רוצים סיוע פרטני? צרו קשר עם יועצי הלימודים שלי
קראו עוד על שיטת ההוראה שלי ועל מערכת הלימודים של כאן עובדים בכיף.

🔥 סייל סוף השנה הגדול והמפורסם שלי סופסוף הגיע! :) 🔥
שלושה קורסי חובה לכל עסק - אסטרטגיה שיווקית, טקטיקה עסקית ומכירות
ב-600 ש"ח בלבד 🤯 במקום 1,600 ש"ח
שלושה קורסים ללמידה עצמית ללא הגבלת זמן (המע"מ כבר כלול; מוכר כהוצאה למס)

 

אסטרטגיה טובה פירושה הבנה מעמיקה של השוק, הצרכנים והמוצר, ויצירת התכנים והמסרים השיווקיים המתאימים כדי למשוך את הלקוחות הנכונים ולהוביל אותם אל עבר המכירה.

מכירה טובה היא כזו שהלקוח מגיע אליה בשל, וכשאתם מבינים את הלקוח ואת הצרכים שלו, ועונים על השאלות עוד לפני שהוא חשב עליהן בעצמו. מכירה כזו לא תהיה אף פעם "דוחפת" או "מנדנדת", כי היא נשענת על אסטרטגיה ברורה ונינוחה שגורמת ללקוח לרצות לקנות.

טקטיקה טובה נגזרת מתוך התווך שבין האסטרטגיה למכירות. היא מגיבה לשטח, לשינויים ולתגובות שאנחנו מקבלים מהקהל, הן עוזרות לנו להיות יצירתיים ודינמיים בשיווק שלנו, ושומרות שלא נשאר קפואים בשגרה שיווקית משעממת ולא אפקטיבית.

אלו העקרונות שהנחו אותי ביצירת החבילה הזו, שמכסה בצורה יסודית ומעמיקה את עולם השיווק - מהשלב הראשוני של גיבוש אסטרטגיה שיווקית, ועד שלב ביצוע המכירות בפועל, סגירת העסקאות והשלמת תהליך השיווק.

מה כוללת החבילה?

בחבילה תמצאו שלושה קורסים משובחים, הזמינים לצפייה מיידית. הקורסים אינם מוגבלים בזמן, ותוכלו גם להוריד אותם למחשב האישי שלכם לשימוש עתידי. ביחס עם הקורסים תקבלו את חומרי העזר, מצגות השיעורים וכלים שונים (מסמכי אקסל, תבניות תוכן) שיעזרו לכם ליישם את השיטות והכלים הנלמדים בקורסים.

הקורסים מכסים את נושאי הליבה של העסק: אסטרטגיה שיווקית, טקטיקה עסקית ומכירות. 

  • אסטרטגיה שיווקית: לבנות וליישם תוכנית שיווקית לעסק שלכם - זהו קורס הדגל שלי שזכה למשובים מצויינים והצליח לעזור לאלפי עסקים לשווק בכיף :) מדובר בקורס מוקלט שכולל 10 שיעורים בני כשעה וחצי כל אחד (כ-15 שעות לימוד), הכוללים תרגילים מקיפים שיעזרו לכם לבנות, צעד צעד, תוכנית אסטרטגית ותוכנית עבודה הנגזרת ממנה. 
  • הסדנה לטקטיקה עסקית: מהלכים מהירים לביסוס ושיפור ביצועי העסק - בעוד שאסטרטגיה מציבה יעדים ארוכי-טווח ומתארת איך נגיע אליהם, הטקטיקה היא ההוצאה לפועל של מטרות ויעדים - ברמה העסקית והשיווקית - באופן מיידי וקצר מועד. במילים אחרות, אסטרטגיה עוסקת בתכנון לעתיד ואילו טקטיקה עוסקת בכאן ועכשיו. בסדנה זו אציג בפניכם כלים מעשיים שעוזרים להפוך את האסטרטגיה לטקטיקה, ומגוון מהלכים מהירים שאתם יכולים לעשות כדי להשיג תוצאות שיווקיות או להגדיל את המכירות בעסק.
  • סדנת מכירות בכיף: שיטות וכלים להגדלת המכירות בעסק הקטן - ונקנח במכירות, שהן התכלס של כל המהלכים השיווקים - האסטרטגיים וגם הטקטיים. אם האסטרטגיה שלכם מושלמת, אבל טכניקת המכירות שלכם גרועה, אתם לא תמצו את הפוטנציאל העסקי שלכם ותפסידו לא מעט כסף, ולקוחות נהדרים. כדי לעזור לכם לשפר את כישורי המכירות שלכם, פיתחתי את סדנת המכירות החדשה שלי שבה תלמדו איך למכור בלי להתגרד בכל הגוף, איך לבנות שיחת מכירות טובה ואיך לא למהר לתת הנחות או להתבלבל מול לקוחות שמבקשים מו"מ. 

~~~

רוצים להתייעץ או לברר משהו? מוזמנים לכתוב לי או לשלוח לי הודעה בווטסאפ ואשמח לענות. בבקשה פרטו ככל האפשר עליכם ועל הלבטים שלכם, כדי שאוכל לתת לכם תשובות מהירות ויעילות :)