לומדים בינה מלאכותית בכיף: הכירו את הסדנאות המקיפות, היצירתיות והמקצועיות שלי 🥰

בחודשים האחרונים אלפי אנשים רכשו ולמדו את סדנאות הבינה המלאכותית שלי: סטודנטים ב-NYU, מנכ"לים, בעלי עסקים קטנים ותאגידים גדולים, יוצרים, מעצבים ואמנים - כולם הצטרפו למהפיכה היצירתית. בהדרכות שלי אני מציע כלים פרקטיים שתוכלו ליישם כבר היום בעסקים שלכם, והכל מוצע לכם במחירים ידידותיים ונגישים, המאפשרים לכולם ללמוד את הכלים החדשים ביותר בשוק באופן מקצועי, ידידותי ומהנה

בחודשים האחרונים אלפי אנשים רכשו ולמדו את קורסי הבינה המלאכותית שלי. התכנים שלי וגם אני הגענו לגופים המובילים בארץ ובעולם, לימדתי סדנה מתקדמת לסטודנטים מצטיינים ב-NYU, פיתחתי קורס אקדמי להנדסת פרומפטים, נפגשתי עם חוקרים, מוסדות מחקר וסטרטאפים בתחום - ובעיקר - ביליתי מאות שעות, במצטבר, בחקירה, פיתוח, קידוד, ניתוח ופיצוח כלי AI שונים. 

בהרצאות שלי אני מתמקד בכלים המרכזיים היום בשוק והרלוונטיים ביותר עבור קהל היעד שלי (זה אתם!) - ובעיקר ב-ChatGPT וגוגל בארד בעולם התכנים הכתובים, MidJourney ולאורנדו בעולם התכנים הוויזואליים. בנוסף, בקורסים שלי אני סוקר כלים רבים אחרים, בהתאם לצורך ולשימושים השונים. 

אני מעלה הרבה פוסטים ומידע בקהילה שלנו בפייסבוק, יצרתי מדור תוכן הולך ומתרחב כאן באתר, ויש גם הדרכות, הרצאות וסדנאות מקצועיות, למי שרוצה להעמיק. כאדם פרקטי, חשוב לי שהתכנים יהיו שימושיים, שהם ילמדו אתכם לעשות פעולות רלוונטיות למשווקים, שיקצרו לכם זמן ותהליכי עבודה בעסקים, וייאפשרו לכם לשבור תקרות זכוכית בעזרת כוח הבינה המלאכותית. 

הקורסים שלי תמיד מוצעים במחירים נגישים וידידותיים, מתוך תפיסת העולם שלי שאומרת שידע צריך להיות מדויק, איכותי - וזמין לכולם. את סדנאות ה-AI תמחרתי מראש במחירים נמוכים עוד יותר מהרגיל, כדי לאפשר לכולם - גם המתלבטים, החוששים ואלו שמגדירים עצמם "לא טכנולוגיים" - יוכלו להצטרף, ללמוד, להכיר, אפילו להתנסות. חשוב לי שאנשים יכירו את האופציות גם אם לא ישתמשו בהן, וידעו שהן קיימות. עוד חשוב להבין שהמתחרים שלנו משתמשים (או ישתמשו בקרוב) בטכנולוגיות האלו כדי למלא את הרשת בתכנים, כתבתי על זה כאן, ויש לקחת את זה בחשבון, בין אם אתם משתמשים ב-AI או מעדיפים לעבוד רגיל. 

לצייר בלי להתחייב

אם אתם חדשים בעולם הציור בעזרת AI, או שאתם רוצים להתנסות בלי להתחייב למינוי חודשי קבוע, ממליץ לכם לבדוק את סדנת "מציירים בכיף עם בינה מלאכותית". בסדנה הזו אני מלמד את הכלי Leonardo.ai שמציע מסלול חינמי נדיב, כלים מתקדמים ביותר ועוד. הסדנה הזו היא מקום טוב להתחיל ולחקור את כלי ה-AI שמתמחים בציורים ועבודות גרפיות. 

ליצור אמנות מדהימה עם AI - קורסי MidJourney

מידג'רני (MidJourney, או מידג' בקיצור) הוא הכלי המוביל היום ביצירת תכנים ויזואליים מרהיבים מכל סוג: תמונות, איורים, ציורים ועוד. כדי ללמוד את הכלי הזה, יצרתי עבורכם שתי סדנאות, אחת לגמרי בחינם והשניה בתשלום סמלי וידידותי:

  • סדנת מתחילים (בחינם) שהיא הבסיס להתחלת יצירה ובעצם כרטיס כניסה לעולם הציור, צילום, איור ואפילו פיסול דיגיטלי. בפתיחת הסדנה אציג בפניכם אפשרויות שונות לעיצוב גרפי ב-Midj, ובהמשך, איתמר דור-און מסביר בצורה ידידותית, צעד אחד צעד, איך פותחים חשבון במידג'רני ופשוט מתחילים לצייר.
  • סדנת מתקדמים שלוקחת את מה שלמדנו בסדנת המתחילים והופכת אותו למשהו חי, נושם וסופר אפקטיבי לעסק שלנו. גם הסדנה הזו הפכה לבסט-סלר כמעט מייד, עם אלפי תלמידים ויוצרים. הסדנה נמשכת כשלוש שעות, היא מוקלטת וזמינה ללמידה עצמית במחיר סמלי. תקבלו גם ספר לימוד עשיר עם מאות פקודות, דוגמאות והנחיות מדויקות. הסדנה מתעדכנת באופן קבוע בחידושים ופיתוחים חדשים (העדכונים כלולים במחיר).

מה אפשר ליצור במידג'רני? קבלו הצצה (קטנה) לתכנים שנלמד בסדנה המתקדמת:

קורסי ChatGPT

כדי ללמוד על ChatGPT - כלי ליצירת טקסטים, תוכן שיווקי, רעיונות עסקיים, תכנון אסטרטגי ועוד - יש לכם שתי סדנאות:

  • סדנת מבוא למתחילים שלא נגעו בפלטפורמה ולא יודעים מה זה AI, שבסופה תכירו את הכלים הבסיסיים כולל התחלה של שימושים מקצועיים. היא מתאימה גם למי שכבר עבד/ה עם GPT ורוצה ללמוד מסודר ומאורגן את הלוגיקה והחשיבה שאני מעביר. הסדנה הזו היא Best Seller כמעט מיום השקתה, ולמדו אותה אלפי בעלי עסקים, יוצרים, משווקים וחוקרים. משך הסדנה: כשעה וחצי. 
  • סדנה למתקדמים, שהיא ההמשך של סדנת המבוא, ובה אלמד שימושים מתקדמים ב-GPT, כמו איך לתכנת אותו, איך להריץ איתו אנליזות על דאטה ועוד. זו סדנה חדשה שמסתמנת להיות המוצר הלוהט הבא שלי :)

Google Bard: החלופה החינמית (ודוברת העברית) של גוגל

בארד הוא כלי בינה מלאכותית של גוגל, שמהווה חלופה חינמית טובה ל-ChatGPT. זהו כלי מצויין לשימושים עסקיים (ורבים אחרים), והיתרון המשמעותי שלו הוא שאפשר לעבוד איתו בשפה העברית. כלי הבינה המלאכותית של גוגל - Bard - מסוגל לבצע עבורנו פעולות רבות הקשורות בחשיבה שיווקית, גיבוש אסטרטגיה, כתיבת תוכן שיווקי איכותי - והכל בעברית ובממשק ידידותי, נגיש ולא פחות חשוב - חינם :)

בסדנת גוגל בארד ניתן ללמוד כיצד להשתמש בכלי מרמת מתחילים (ללא ניסיון קודם) ועד רמה מתקדמת ביותר של שימוש בפלטפורמה.

קורס משולב: ChatGPT+MidJourney

גם ג'יפּי וגם מידג'רני הם עולמות בפני עצמם, אבל כשמחברים את שניהם ביחד - מקבלים חגיגה של יצירתיות וכיף. 

ולכן יש לנו גם סדנה משולבת, שבעצם מסכמת את כל הסדנאות הקודמות, בונה על הכלים שרכשתם בהן ומחברת את הכל ביחד כדי להביא את שני הענקים האלו לעבוד ביחד. הסדנה הזו היא גולת הכותרת של הסדנאות, חגיגה של יצירתיות ובינה מלאכותית.

בסדנה תלמדו כיצד "מתכנתים" את ChatGPT להפוך למנוע יצירת פרומפטים למידג'רני, איך בונים רשימות משורשרות כדי לייצר דימויים עקביים לפעילות השיווק, כיצד מעצבים בעזרת שני הכלים אלמנטים גרפיים: אתרים, דפי נחיתה, מודעות פרסומיות מרהיבות, כריכות לספרים ואפילו סטיקרים ומדבקות, איך משתמשים במנועי AI להתאמת אסטרטגיה ויזואלית לקהל היעד המדויק שלנו - ועוד כלים רבים ושימושיים שלוקחים את שתי הפלטפורמות ומפיקים מהן את המיטב.

קורס מקיף: בינה מלאכותית לאדריכלים, מעצבי פנים וסטייליסטים

כבר אי-אפשר להתכחש לזה: עולם האדריכלות והעיצוב עובר שינוי עמוק ויסודי בזכות הופעת כלי בינה מלאכותית, המפשטים את תהליכי העבודה, מאפשרים לרנדר סקיצות לדימויים ריאליסטיים בשניות ומשנים לגמרי את האופן שבו אנשי מקצוע בתחום עובדים. 

בקורס מקיף וייחודי העוסק בבינה מלאכותית לעוסקים בעיצוב ותכנון, תלמדו כלים רבים ושונים וכיצד להשתמש בהם עבור העסק שלכם. זהו כרטיס הכניסה שלכם לעולם העיצוב והאדריכלות בעזרת AI.

איזו סדנה מתאימה לכם?

שאלו את עצמכם: האם אתם מפיקים תכנים כתובים, מתכננים אסטרטגיה, כותבים פוסטים, מחפשים רעיונות לשיווק? אם התשובה היא כן, הייתי מתחיל עם סדנאות ה-GPT שלי. אם אין לכם בכלל רקע ב-AI והכל חדש לכם, פשוט הירשמו לסדנת המבוא שפותחת דלת לעולם הזה דרך עשרות דוגמאות פרקטיות שתוכלו לנסות בעצמכם כבר במהלך השיעור. אם אתם משתמשים ב-GPT ויודעים איך לעבוד עם המערכת ליצירת תוכן, הירשמו לסדנת המתקדמים, בה אלמד כלים מורכבים ואנחה אתכם כיצד "לתכנת" את המערכת לצרכים המדוייקים של העסקים שלכם. אם אתם לא בטוחים מה עדיף, התחילו בסדנת המתחילים או קבלו החלטה והירשמו לשתי הסדנאות 🥰 הן מוצעות במחיר זול ונגיש, בדיוק כדי לחסוך לכם את ההתלבטות.

אם אתם מייצרים תכנים ויזואליים כמו איורים לפוסטים, תמונות לבלוג, רקעים לסטוריז, או עוסקים במקצועות העיצוב למיניהם (מעיצוב פנים ועד עיצוב גרפי, אתרים ומיתוג), אם יש לכם בעסק מוצרים פיזיים ואתם רוצים להשתמש ב-AI כדי לתכנן מוצרים חדשים, חומרי אריזה, חומרים שיווקיים ועוד - אמליץ לכם לקפוץ ישר למים עם סדנת המתקדמים, שכוללת בתוכה גם הנחיות מפורטות למתחילים. לאחר הסדנה תדעו ליצור תוכן שיווקי מדהים, מקורי וייחודי לכם, עם מאות רעיונות ושימושים יצירתיים. 

ולמי שממש רוצה להתמקצע ולהפוך את ה-AI לכלי עבודה רציני, אני מציע את הסדנה המתקדמת - ChatGPT+מידג'רני. הסדנה הזו לוקחת את כל מה שלמדנו בסדנאות הקודמות, וקופצת לרמה הבאה של שילוב בין שתי הפלטפורמות. כדי להגיע אליה מוכנים, אני ממליץ ללמוד את שתי סדנאות המתקדמים שלי.

כל הסדנאות שלי שונות זו מזו: התכנים אינם חופפים ובכל סדנה אני מלמד פקודות חדשות, גישות חדשות ושימושים חדשים. בניתי אותן כך שתוכלו ללמוד אחת או שתיים, או את כולן ברצף, לפי החשק והצורך שלכם. תמחרתי אותן כך שהכל יהיה נגיש ובהישג ידם של כולם, כדי לאפשר לכולם ללמוד ובכיף. גם מי "שיתפרע" ויקנה כרטיס כניסה לכל הסדנאות, עדיין ישלם הרבה פחות מכל ה"קורסים" שמתרוצצים שם בשוק.

יש סדנאות מוקלטות ללמידה עצמית, יש כמה סדנאות שיועברו בלייב בזום (וגם הן יוקלטו ויהיו זמינות לכם ללמידה ללא הגבלת זמן). בכל סדנה תקבלו גם חוברת לימוד עשירה, חלקן בנות יותר מ-150 עמודים ומאות פקודות, דוגמאות והסברים מפורטים. התכנים זמינים להורדה למחשב/נייד לצפייה במצב אופליין (אפשר גם לצרף את זה לנדוניה או ירושה, לא עלינו, מבחינתי אם קניתם - זה שלכם ולשימושכם לנצח) ויש גם תכני עזר ששילבתי באתר הלמידה.

השילוב בין חומרי למידה עשירים, דוגמאות יצירתיות ומקוריות, מיקוד בצרכים המדוייקים שלכם ובשימושים העסקיים והאמנותיים שאנחנו יכולים לעשות עם הכלים הכאלו, הופכים את הסדנאות שלי לחגיגה של כיף, צבע ויצירה - פשוט קפצו לקרוא את המשובים, ובעיקר, את היצירות והשימושים העסקיים שהחברים בקהילה שלי עושים במה שלמדנו יחד.

 

אנחנו בעיצומה של מהפכה טכנולוגית מרגשת, וכחוקר מידע ומרצה להנדסת פרומפטים באקדמיה, יש לי את הכבוד להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, ולהגיש את כל הידע הזה אליכם בסגנון המיוחד שלי. אני כ"כ שמח ומלא בהוקרת תודה על זה שאתם נהנים ואוהבים ללמוד ממני ויש לי את הזכות להיות כאן כדי לפרוש לכם שטיח אדום אל ההצגה הכי טובה בעולם, נכון לכרגע, השואו המופלא, האוונגרדי והמוזר של הבינה המלאכותית.

ולקינוח, וככה כמחשבה להמשך, אם אתם שוקלים להתמקצע בתחום ה-AI והמידע, אולי תרצו לבדוק את מסלולי הלימוד שלנו במחלקה למדעי המידע באוניברסיטת בר-אילן. כדוקטורנט, חוקר ומרצה במחלקה אני אמנם קצת משוחד - אבל בעיניי זה אחד המקומות הטובים ללמוד את מקצועות העתיד המרגשים האלו, להפוך למומחי מידע וניהול נתונים וללמוד הנדסת פרומפטים בצורה יסודית ומקיפה, במסגרת אקדמית. 

אם תרצו להתייעץ איתי, על זה או בכלל, מוזמנים לשלוח הודעה, לכתוב לי מייל (taleitan@gmail.com) או לקשקש איתי קצת בווטסאפ (0526969860). 

הרשמו לעדכונים על מאמרים חדשים: